فروشگاه مو تن رو ، بررسی و خرید محصولات آرایشی و بهداشتی

جستجو
فیلتر
بستن

شرایط خدمات

شرایط استفاده از سرویس‌ها و خدمات

مطالعه موارد زیر برای تمامی کاربران به منظور استفاده صحیح از خدمات مو تن رو الزامی است. 

در مراحل عضو شدن و همچنین نهایی سازی خرید، گزینه موافقت با شرایط استفاده وجود دارد و تیک زدن آن به منزله آگاهی کامل کاربران عزیز از محتوای شرایط استفاده خواهد بود. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مو تن رو اقدام کند.

همچنین از آنجا که مو تن رو یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین محصولات آرایشی و بهداشتی است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

لازم به ذکر است که تمامی قوانین و روند اجرایی مو تن رو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی، قاتون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و در مقابل نیز کاربر خود را موظف به رعایت قوانین مرتبط می دامد.  

در صورت بروز هرگونه تغییر در تمامی این مطالب، مراتب از طریق همین صفحه به اطلاع کاربران خواهد رسید. شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

ارتباطات الکترونیکی

 تمامی ارتباطات بین مو تن رو و کاربران به صورت الکترونیکی خواهد بود، خدماتی مانند سفارش، ثبت و خرید کالا. برای خرید کاربر به صورت اینترنتی و یا از طریق ایمیل سفارش خود را در فروشگاه آنلاین محصولات آرایشی و بهداشتی مو تن رو ثبت می نماید. و با این کار موافقت می کنید که مو تن رو نیز به صورت الکترونیکی روند سفارش و خرید شما را نهایی و به اطلاع شما برساند. این خدمات الترونیک شامل پست الکترونیک (ایمیل)، پیام کوتاه (SMS) و دیگر سرویس های الکترونیکی می باشد.  

ارتباطات الکترونیک و همچنین نشانی ارسال محصول و فاکتور براساس اصلاعات پروفایل کاربر خواهد بود. به همین دلیل اطلاعات پروفایل (ایمیل، تلفن، نشانی) مورد تائید مشتری و رسمی خواهد بود. تمامی مراسلات و مکاتبات از طریق اطلاعات مندرج در پروفایل صورت خواهد گرفت. 

ممکن است مجموعه مو تن رو از راه های ارتباطی ثبت شده در پروفایل کاربر به منظور اطلاع رسانی از خدمات جدید، سرویس های ویژه و تخفیف ها نیز استفاده نماید. در صورتی که کاربران مایل به دریافت این گونه نباشند، می توانند در بخش خبرنامه عضویت خود را لغو نمایند. لازم به ذکر است که این اطلاعات فقط و فقط برای اطلاع رسانی خدمات مجموعه مو تن رو مورد استفاده قرار خواهند گرفت. 

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

برای همکاران بخش فروش و ارسال روز کاری به معنای روز شنبه تا پنج شنبه می باشد، به جز تعطیلات عمومی ثبت شده در تقویم رسمی ایران است. عملیات پردازش فروش، کنترل کیفیت و ارسال در روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات انجام خواهد گرفت. ثبت سفارش آنلاین در کلیه ساعات و روزها بدون هیچ گونه استثنایی قابل انجام خواهد بود.  

سفارشات ثبت شده در سایت مو تن رو از طریق ارسال پیامک کد سفارش و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در ردیف پردازش قرار خواهند گرفت. مجموعه مو تن رو در تامین کالاها و ارسال آنها تمام تلاش خود را در دقیق بودن به کار خواهد بست، با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در انبار مو تن رو به پایان برسد، حتی پس از نهایی سازی سفارش توسط کاربر، حق لغو سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای مو تن رو محفوظ است. مشتری می تواند تا تامین کالا در انبار صبر نموده و یا ه جای کالای تمام شده، محصولی را جایگزین نماید. 

اگر در روند خرید و ثبت سفارش نهایی هر گونه مشکلی به وجود آید، مجموعه مو تن رو مبلغ واریزی را حداکثر تا 72 ساعت به حساب مشتری باز خواهد گرداند. 

حق شروع فروش و اتمام فروش کاملاً در اختیار مو تن رو خواهد بود. مجموعه مو تن رو می تواند فروش خود را برای هر کالایی متوقف نماید. حق قطع فروش برای مو تن رو محفوظ است. 

 در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت  و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت مو تن رو، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای مو تن رو محفوظ است. مو تن رو در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت مو تن رو می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

 امکان استفاده از خدمات "پرداخت در محل" برای سفارش‌هایی که از طریق پست و باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش‌ها تسویه شود.

همکاران بخش ارسال مو تن رو همگی از بین حرفه ای ترین ها استخدام شده اند و نهایت تلاش شان را می نمایند تا کالا در کمال صحت و سلامت به دست سفارش دهنده برشد. در صورت بروز هرگونه مشکلی پیش از دریافت توسط مشتری مو تن رو خود را موظف می داند تا در اسرع وقت مشکل کالا را مرتفع و یا کالای جدیدی در اختیار مشتری قرار دهد. در صورتی که کالا از طریق مجاری پستی و باربری به دست مشتری برسد و در این میان مشکلی برای کالا پیش بیاید، بدیهی است که تمامی مسئولیت آن بر عهده شرکت باربری خواهد بود. 

 

مو تن رو مرجع تخصصی محصولات آرایشی و بهداشتی است. اطلاعات مندرج در هر محصول با مشاوره تیم تخصصی مو تن رو تهیه و تنظیم شده اند اما در عین حال این اطلاعات صرفاً برای اطلاع‌رسانی دقیق می باشد جنبه مشاوره ندارد. مشتریان می بایست پیش از اقدام به خرید نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ  مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. برای این منظور مشتریان می توانند از مشاوره تخصصی مو تن رو نیز بهره ببرند.  همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا ها در سایت مو تن رو درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و مو تن رو مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. همچنین مو تن رو مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.

درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه مو تن رو در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

مو تن رو نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات آرایشی و بهداشتی (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و ...) مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوط ( نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگان رسمی کالا) انجام شود.

 

 

بالا