43389 - 88542210

ریمل دو فرچه اولترا بلک بورژوا

ریمل دو فرچه اولترا بلک بورژوا

ریمل دو فرچه اولترا بلک بورژوا

bourjois volumizer mascara ultra black

38,500 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

ریمل دو مرحله ای بورژوا volumuzer ultra black

(ریمل با برس دو مرحله‌ای)

ریمل ها همیشه دو مأموریت بسیار مهم در آرایش شما دارند، یکی بلندتر کردن مژه‌ها و دیگر پر حجم کردن مژه های شما. مژه‌ها دروازه‌های چشم های شما هستند و زیبایی آن‌ها می‌تواند در صورت شما تأثیر فوق العاده بگذارد. شاید در سبک آرایشی هر کس یک وسیله یا ماده آرایشی  نقش برجسته‌تر داشته باشد و شاید یک ماده و وسیله آرایشی در آرایش شما اساسا جایگاهی نداشته باشد و بتوانید آن را از کیف لوازم آرایش خود حذف کنید. اما ریمل این گونه نیست، یک ریمل مرغوب یک وسیله اساسی در آرایش است وسیله‌ای بسیار تأثیر گذار که چشم‌های شما را درخشان‌تر و زیباتر می‌کند.

ریمل دو مرحله ای بورژوا  volumuzer ultra black یک ریمل خاص و بسیار حرفه‌ای است. ریملی که با یک طراحی هوشمندانه در خود دو برس دارد، یکی برای حجیم‌تر کردن مژه‌ها و دیگری برای بلند‌تر کردن آن‌ها. طراحان شرکت بورژوا یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایشان تولید ریملی بود که مصرف کننده بتواند هر یک از ویژگی‌های یک ریمل را در هنگام استفاده کنترل کند. از این رو در ریمل دو مرحله‌ای  volumuzer ultra black‌  بورژوا این امکان را پدید آورده‌اند که تا هر میزان که می‌خواهید مژه‌ها را حجیم تر و بلند‌تر کنید‌. ریمل volumuzer ultra black  بورژوا همان طور که از نامش پیداست بسیار سیاه است و پیگمان‌های رنگی سیاه بسیار زیادی را در خود جای داده است. ریمل volumuzer ultra black  سیاهی مژه‌های را تا 100% افزایش می‌دهد اما هنرهای این ریمل به اینجا ختم نمی‌شود ریمل دو مرحله ای volumuzer ultra black‌ بورژوا می‌تواند با برس دوم خود مژه‌های شما را تا 11 برابر بلندتر کند توانایی که از هر ریملی ساخته نیست.

نحوه استفاده  

برای این که این ریمل را به راحتی بتوانید استفاده کنید ابتدا از برس شماره یک آن استفاده  کنید برسی که مخصوص حجیم کردن مژه‌هاست می‌توانید اطمینان داشته باشید که  volumuzer ultra black‌ بورژوا روی نوک و بدنه مژه‌ها گلوله نمی‌شود پس هر میزان که می‌خواهید مژه‌های خود را پرپشت کنید. حرکت برس حجیم کننده volumuzer ultra black‌ بهتر است به صورت زیگزاک باشد اما برای بلندتر کردن  مژه‌ها از برس دوم volumuzer ultra black‌  استفاده کنید آن هم با حرکات افقی از پایین به بالا در میان مراحل ریمل زدن خود اندکی فاصله بگذارید تا ریمل مصرفی روی مژه‌های شما خشک شود و نتیجه هر مرحله را مشاهده  کنید.

تأثیر استفاده

ریمل volumuzer ultra black‌‌  بورژوا با دو  برس برای حجیم‌تر کردن و بلندتر کردن مژه‌های شما می‌تواند یک از بهترین گزینه‌های برای کسانی باشد که می‌خواهد با استفاده از ریمل  خود به صورت کاملا کنترل شده بر حجم و طول مژه‌های خود بیفزایند ریمل volumuzer ultra black‌  حجم و یا طول مژه‌های شما را بدون اثر گلوله شدن ریمل روی مژه‌ها به آن نسبت که می‌خواهید افزایش می دهد . ریمل volumuzer ultra black‌ بورژوا می‌تواند صورت شما را درخشان‌تر و در عین حال چشمان شما را جذاب‌تر کند از  این رو بهترین انتخاب برای کسانی است که صورت خود خوب می شناسند.

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

پوکه

وزن/حجم

28 گرم

بارکد
کشور سازنده

فرانسه

پروانه بهداشتی

1431610120894205

SKU

182506614001

میزان حجم دهندگی

میزان حجم دهندگی زیاد

پوشانندگی

پوشانندگی بالا

ویژگی

ویژگی ها حجم دهنده
بلند کننده

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 241

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4