43389 - 88542210

سرم تقویت کننده و ضد ریزش مژه سینره 4 میل

سرم تقویت کننده و ضد ریزش مژه سینره 4 میل

سرم تقویت کننده و ضد ریزش مژه سینره 4 میل

Cinere eyelash growth serum 4ml

27,250 تومان
امتیاز 5 از 1 رای

سرم تقویت کننده و ضد ریزش مژه سینره 4 میل

 

مژه‌ها این دروازه‌های نگاه و چشم های شما جایی که دنیا چشم به آن دوخته است و شما هم با آن چشم به دنیا می‌دوزید. در بعضی از بیماری ها که مژه‌ها کاملا می‌ریزند دیگر نمی‌توان چشم‌ها را زیبا خواند این مشکلی است که در بسیاری موارد می‌توان از آن اجتناب کرد و در برابر آن ایستاد.

در راه ایستادگی در برابر ریختن مژه‌ها سینره یک فرشته کمک حال شماست. این واقعیتی است که استفاده از یک فرشته نگهبان می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌های ممکن در برخورد با ریزش مژه‌ها باشد.

سرم تقویت کننده و ضد ریزش مژه سینره می تواند رشد مژه‌های شما چند برابر کند و همین طور از ریزش مژه‌های شما کاملا جلوگیری می‌کند. در تولید سرم تقویت کننده و ضد ریزش مژه سینره در ابتدا این نکته رعایت شده است که این سرم نباید چشم های شما را بسوزاند و همین طور در تماس با چشم به هیچ عنوان ضرری به آن وارد نمی‌کند. یکی از قوی‌ترین مواد پتیدی شناخته شده در این سرم به کار رفته است زیرا تنها با یک قطره از آن در هر بار مصرف بر روی چشم ها تأثیر فوق العاده‌ای را بر روی چشم شاهد خواهید بود.

تقویت مژه ها با قویت ترین اسید های آمینه می تواند برای همه مفید باشد و شما با استفاده از سرم تقویت کننده و ضد ریزش مژه سینره بهترین اسید‌های آمینه را برای غذا رسانی و پروتئین رسانی به مژه‌ها یکی از بهترین های ممکن است.

نحوه استفاده

حتما قبل از استفاده با یک پاک کننده دو فازی آرایش چشم چشم هایتان را پاک کنید این کار سبب می‌شود مژه‌های شما آلودگی‌ها و چربی‌های اضافی را کاملا از دست بدهد و آماده پذیرش مواد مغذی و بهبود دهنده‌های رشد سرم تقویت کننده و ضد ریزش مژه سینره می‌شود. حالا با استفاده از اپلیکاتور سرم تقویت کننده و ضد ریزش مژه سینره یک قطره از سرم تقویت کننده و ضد ریزش مژه سینره را به مژه‌های خود بزنید و به نرمی ماساژ دهید.

تأثیر استفاده

با استفاده از ‌ سرم تقویت کننده و ضد ریزش مژه سینره شما انواع مواد معدنی و همین طور یکی از بهترین بهبود دهنده های رشد را به مژه‌های خود می‌رسانید. ریزش مژه‌های شما با استفاده از سرم تقویت کننده و ضد ریزش مژه سینره به حداقل می‌رسد و با مصرف طولانی مدت سرم تقویت کننده و ضد ریزش مژه سینره مژه‌های شما بلند زیبا بسیار خوش حالت رشد می‌کند.

 

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

پوکه

وزن/حجم

4 میل

بارکد
کشور سازنده ایران
پروانه بهداشتی
SKU

632200114001

ویژگی

ویژگی ها تقویت کننده
ضد ریزش

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 237

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4