43389 - 88542210

کرم پا اوسرین 100 میل Intensive Foot Cream 10% Urea

کرم پا اوسرین 100 میل Intensive Foot Cream 10% Urea

کرم پا اوسرین 100 میل Intensive Foot Cream 10% Urea

Eucerin Dry Skin Intensive Foot Cream 10% Urea 100ml

56,000 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

کرم پا اوسرین 100 میل INTENSIVE FOOT CREAM 10% UREA

 

بدن  انسان بسیار ارزشمند است و از هر عضو آن باید مانند دیگر اعضا مراقبت کرد. باید برای هر بخش از بدن یک روشِ نگهداری را در پیش گرفت. نگهداری و البته  آسیب پذیری بدن انسان تا حدی است که همیشه برای نگهداری از  بدن خود دغدغه داشته است این روشی برای ادامه حیات است و یک غریزه بشری است.

دست‌ها و صورت به خاطر تماس بسیار زیادشان با آفتاب و باد و آلودگی‌های محیطی مانند آلودگی هوا بیشتر در معرض مشکلات ناشی از فرسایش محیطی هستند اما برخی عضوهای دیگرِ ما هم هستند که شاید چندان در معرض فرساییش‌های محیطی نباشند اما هم در زیبایی ما تأثیر دارند و آسیب پذیری آنها هم دست کمی از دیگر اعضا ندارد.  یک از این اعضا پاهای ماست.

پاها باید سال‌ها وزن ما را تحمل کنند و به خاطر ماندن در کفش و یا تماس با محیط بیرونی دچاری مشکلات پوستی می‌شوند. یکی از شایع‌ترین این  مشکلات خشکی پوست پاهاست اما اوسرین به عنوان یک برند جهانی از چه روشی برای حفاظت از رطوبت پوست پاهای شما استفاده کرده است.

کشف اوسرین استفاده از اوره برای حفظ رطوبت بدن است. بالا رفتن اوره در بدن چندان خوب نیست اما وجود 5 تا 10% اوره بر روی پوست سبب می‌شود، پوست شما رطوبت طبیعی خود را از دست ندهد و خشک نشود. برای همین اوسرین کرم پا  خود را با 10% اوره فراهم نموده است و این خود یعنی لطافت پوست پای شما . کرم پا اوسرین‌ یک رطوبت رسان بسیار قوی است و برای افراد کهنسال که از مشکل خشکی شدید پوست پا رنج می‌برند بسیار مناسب است. همچنین کسانی که به دیابت نوع 2 دچار می‌شوند و عارضه پای دیابتی به سراغ آن‌ها می‌آید نیز می‌توانند برای رفع خشکی پا از کرم پا اوسرین  استفاده کنند.  به هر حال کرم پای اوسرین می تواند بعد از چهار هفته استفاده خشکی پوست پا را تا 80% برطرف کند.

نحوه استفاده

می‌توانید تا دو بار در روز از کرم پا اوسرین‌ استفاده کنید. کرم را بر روی پا بمالید و ماساژ دهید تا کاملا به خورد پوست پا برود. در منطقه پاشنه  از کرم بیشتر استفاده کنید. این کرم هرگونه خشکی پا به خصوص خشکی پای دیابتی را نیز برطرف می‌کند.

تأثیر استفاده

اوره مهمترین عنصری است که در کرم پا اوسرین‌ استفاده شده است. این کرم سبب می‌شود پاس شما پوستی لطیف و البته بسیار نرم داشته باشد و با استفاده از این کرم دیگر مشکل ناهمواری و زبری و پوسته پوسته شدن پا را نخواهید داشت. 

 

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

تیوپ پلاستیکی

وزن/حجم

100 میلی گرم

بارکد
کشور سازنده

آلمان

پروانه بهداشتی

9062198961182590

SKU

261301412001

ویژگی

ویژگی ها مرطوب کننده
ضد ترک
نرم کننده

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 241

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4