43389 - 88542210

تیغ اصلاح ژیلت 3 عددی 3 تیغه blue 3 ice

تیغ اصلاح ژیلت 3 عددی 3 تیغه blue 3 ice

تیغ اصلاح ژیلت 3 عددی 3 تیغه blue 3 ice

gillette blue 3 ice 3 blades

8,500 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

تیغ اصلاح ژیلت 3 تیغه BLUE 3 ICE

 

تجربه اصلاح برای هر کس می تواند متفاوت باشد. برای برخی یک کار روزانه است که با ماشین اصلاح یا تیغ انجام می‌شود و هیچ حس اضافی نیز ندارد. اما برای برخی دیگر می‌تواند یک کار لذت بخش باشد، لذتی که هر روز تکرار می‌شود کاری که برای پرداختن به آن هر روز از خواب بر می‌خیزیم و هر شب در انتظار آن به خواب می‌رویم. در مو تن رو همه به دنبال این گونه لذت‌های کوچک روزانه هستند و مو تن رو وظیفه خود می‌داند که این نیاز مشتریان خود را جوابگو باشد.

از این رو کالاهایی را بر روی سایت خود برای فروش به شما مو تن رویی‌های عزیز عرضه می کنیم که علاوه‌ بر برطرف کردن نیاز شما به بیشتر کردن لذت های روزانه شما نیز بپردازد. یکی از این کالا ها که هم کار روزانه شما را انجام می‌دهد و هم به دنبال لذت بخشی تمام عیار برای شماست تیغ اصلاح ژیلت 3 تیغه BLUE 3 ICE است تیغی بسیار تیز با دسته‌ای ارگونمی که می تواند مانع از انتقال فشار دست به صورت شما در هنگام اصلاح شود. تیغ اصلاح ژیلت 3 تیغه BLUE 3 ICE تنها به خاطر این خصوصیات نیست که در ردیف کالاهای لذت بخش مو تن رو قرار گرفته است بلکه به خاطر نوار ژل خاصی است که در بالای تیغ اصلاح ژیلت 3 تیغه BLUE 3 ICE واقع شده است این تیغ به این دلیل لقب ICE یا یخی را با خود دارد که نوار ژل روان کننده قرار گرفته بر لبه بالایی آن فقط کار روان کردن حرکت تیغ بر روی دسته را ندارد بلکه موادی در خود جای داده است که سبب خنک شدن هر چه بیشتر صورت هنگام اصلاح می شود. پوست صورت هنگامی که با این مواد تماس می‌یابد علاوه بر خنکی حس شادابی بسیار مفیدی نیز خواهد یافت.

نحوه استفاده

هر تیغ اصلاح ژیلت 3 تیغه BLUE 3 ICE نزدیک به 8 بار صورت شما را اصلاح می‌کند بی‌آنکه حساسیت و یا ناراحتی بر روی صورت شما بر جای گذارد فقط کافی است قبل از اصلاح، صورت خود را با آب خنک مرطوب کنید کمی رطوبت به پوست خود برسانید اگر علاقه مند به حس خنکی دو چندان هنگام اصلاح هستیند از دو محصول دیگر هم بهره بجویید یکی ژل اصلاح کول کیک خنک کننده و بازسازی کننده نیوا و دیگری افترشیو لوییجی خنک کننده این دو در کنار تیغ اصلاح ژیلت 3 تیغه BLUE 3 ICE یک ست کامل خنک کننده و شاداب ساز صورت شما هستند.

 

تأثیر استفاده

تیغ اصلاح ژیلت 3 تیغه BLUE 3 ICE همراه با مواد خنک کننده می‌تواند صورت شما را هنگام اصلاح کاملا خنک کند این یعنی آن که وقتی صورت شما با مواد ژل بالای تیغه های تیغ اصلاح ژیلت 3 تیغه BLUE 3 ICE‌ تماس می‌یابد حس خنکی بسیار خوبی به صورت شما منتقل می شود این مواد علاوه بر این، منافذ پوست شما را می‌بندند تا آلودگی ها و چربی های اضافه به صورت شما راه پیدا نکنند از این رو شما با استفاده از تیغ اصلاح ژیلت 3 تیغه BLUE 3 ICE هم لذت و هم سلامتی را یک جا با خود خواهید داشت.

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

تلقی

وزن/حجم
بارکد
کشور سازنده
پروانه بهداشتی
SKU

282812399006

ویژگی

ویژگی ها حاوی ویتامین ای
آلوئه ورا

مناسب برای استفاده آقایان - با مواد خنک کننده صورت - دارای 3 تیغه از جنس استیل ضد زنگ - دارای نوار نگهدارنده برای سریدن و حرکت دقیق و بی خطر بر روی پوست - دارای دسته ارگونومیک - سری متحرک برای اصلاح راحت تر - مناسب پوست های حساس

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 242

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4