43389 - 88542210

تیغ اصلاح ژیلت 2 تیغه 4 عددی venus simply

تیغ اصلاح ژیلت 2 تیغه 4 عددی venus simply

تیغ اصلاح ژیلت 2 تیغه 4 عددی venus simply

gillette venus simply 2 blades 4 pieces

5,800 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

تیغ ژیلت اصلاح venus simply 2 blades

 

همیشه برای اصلاح بدن راه های بسیار گران جواب گو نیست البته خوب است که مثلا با خرج چند میلیون تومان همه بدن را به لیزر مو های زائد بسپارید و از شر همه مو های زائد خود خلاص شوید اما این تنها یک راه است والبته بسیار گرانقیمت. برای از بین بردن موهای زائد بدن بهتر است از راه هایی بسیار کم هزینه‌تر استفاده کنید.

کارخانه ژیلت با تولید  تیغ اصلاح بدن venus simply 2 blades  ونوس دو تیغه ساده یک راه حل بسیار ساده و البته کاملا ارزان پیش پای شما گذاشته است . تیغ venus simply دو تیغه می‌تواند کل موهای شما را در یک بار حمام رفتن از اصلاح کند. هر یک دسته تیغ ژیلت venus simply دو تیغه در قسمت بالای خود و یک نوار حاوی روغن های روان کننده حرکت تیغ روی بدن دارد و از این رو واقعا مانند نامش به سادگی برای اصلاح روی بدن حرکت می کند.

دسته venus simply دو تیغه با مدل سه تیغه آن کاملا فرق دارد زیرا بنا به گفته خود ژیلت حالتی مانند قطره اشک دارد که ارگونومی بسیار خوبی برای این تیغ فراهم می آورد و venus simply  را به یک تیغ دولبه خوشدست بدل می کند.

 

نحوه استفاده :

استفاده از این تیغ یک بار مصرف بسیار ساده است زیرا کافی است در حمام به شستشوی بدن خود با شوینده ای غیر صابونی بپردازید. برای این کار بهتر است از شامپوبدن کرمی داو استفاده کنید که کفی بسیار خوب برای این کار فراهم می آورد دست‌های خود را بشویید تا تیغ از دستتان لیز نخورد سپس تیغ را مرطوب کنید به تراشیدن موهای زائد بدن بپردازید. سپس پوست خود را با آب خنک بشویید .

 

تأثیر استفاده:

تیغ ژیلت venus simply دولبه می تواند برای شما اصلاحی بسیار خوب را فراهم کند و موهای زائد بدن در  عمقی بسیار مناسب قطع کند بی آن که حساسیت و یا ناراحتی برای شما بجا بگذارد. تیغ ژیلت venus simply‌ با دسته ارگونمیک فشار دست را برای اصلاح کاملا تقسیم می‌کند و از اینرو پوست بدن فشار مضاعفی را هنگام اصلاح تحمل نمی کند . 

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

پلاستیکی

وزن/حجم
بارکد
کشور سازنده
پروانه بهداشتی
SKU

282812399004

ویژگی

ویژگی ها

مناسب برای استفاده خانم ها -2 تیغه از جنس استیل ضد زنگ - دارای نوار ژلی برای سر خوردن آسان تیغ روی پوست - لبه های فوق العاده تیز با کمترین میزان تحریک پوست بدن - اصلاحی مرتب و بدون ایجاد حساسیت بدن - میزان برندگی بسیار بالا - ایمن و بهداشتی بسیار بالا

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 242

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4