43389 - 88542210

اکسیدان IGORA ROYAL شوآرتزکف پروفشنال 1000 میل-6%

اکسیدان  IGORA ROYAL شوآرتزکف پروفشنال 1000 میل-6%

اکسیدان IGORA ROYAL شوآرتزکف پروفشنال 1000 میل-6%

Schwarzkopf professional IGORA ROYAL oil developer 1000ml-6%

32,000 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

اکسیدان  IGORA ROYAL شوآرتزکف 6%

رنگ مو دغدغه‌ای استکه برای همه خانم‌ها وجود دارد. مشکلی که همه خانم‌ها با رنگ مو دارند این است که همیشه رنگی که انتخاب می‌کنند از رنگی که در آلبوم رنگ مو مشاهده شده است روشن تر، تیره تر، قرمز تر و یا زرد تر از آب در می‌آید. استفاده از انواع مارک‌ها و برند‌های رنگ مو هم برای این است که شما به یک رنگ قوی و در عین حال مناسب سلیقه‌تان دست یابید. البته این موضوع مهم است که هر رنگ مو بر روی موی خاصی جواب گو است و جنس و پایه رنگی مو در کیفیت رنگ مو بسیار مؤثر است.

رنگ موی ایگورای شوارتزکف یک رنگ موی کاملا حرفه است، با طیف‌هایی بسیار زیبا که برای حرفه‌ای‌ها فراهم آورده شده. برای رنگ موهایی با توان درخشندگی‌ها گوناگون در سراسر دنیا با اسم ایگورا عرضه می‌شود و هر آرایشگری که  با آن کار کرده اوج رضایت مشتریان خود را از رنگ ایگورا به دست آورده است.

اما رنگ ایگورا در رنگ کردن مو های شما تنها نیست و شاید تنها نیمی از راه زیبایی رنگ موی شما  بر عهده دارد. در این راه باید انواع اکسیدان ها را نیز با رنگ موی خود همراه کنید.

 استفاده از اکسیدان  IGORA ROYAL شوآرتزکف 6% که در آبولانژ های 1000 میل به شما عرضه می‌شود، یکی از مهم‌ترین و در عین حال قوی‌ترین انتخاب‌های ممکن برای به اوج زیبایی رساندن رنگ مو های ایگورا است و اکسیدان  IGORA ROYAL شوآرتزکف 6% برای ترکیب با تمام رنگ  موها به کار می‌رود به خصوص اگر شما بخواهید رنگی هم پایه موهای طبیعی خود داشته باشید و یا رنگی تیره تر از رنگ موی  طبیعی خود داشته باشید.

کلیه رنگ مو ها ایگورا با اکسیدان  IGORA ROYAL شوآرتزکف 6% فعال می‌شود و تقریبا برای همه رنگ موها بجز رنگ مو‌های بسیار روشن باید به نسبت 1 به 1 ترکیب شود. این اکسیدان کاملا بافت روغنی دارد و نسبت به اکسیدان های کرمی توانایی باز کردن رنگ  بیشتری از مو را دارد.

با اکسیدان  IGORA ROYAL شوآرتزکف 6% کم‌ترین آسیب را می‌بینند  از این رو یکی از بهترین اکسیدان‌های ممکن را برای رنگ کردن موهای خود آماده کرده‌اید.

نحوه استفاده

بهترین استفاده از اکسیدان  IGORA ROYAL شوآرتزکف 6% در رنگ مو های بلوند می ایگورا و ابسلوت ساخت کارخانه شوارتزکوف است. استفاده از اکسیدان  IGORA ROYAL شوآرتزکف 6% به میزان یک به یک و یک به دو در رنگ مو های روشن یکی از بهترین انتخاب های شما برای رنگ کردن موهایتان است اما از اکسیدان  IGORA ROYAL شوآرتزکف 6%  برای دیگر رنگ مو هم می‌توان استفاده کرد.

تأثیر استفاده

رنگ موی ایگورای شما با استفاده از اکسیدان  IGORA ROYAL شوآرتزکف 6% کاملا مطابق رنگی می‌شود که شما در آلبوم رنگ مو آن را می‌بینید پس بهتر است این اکسیدان را حتما با رنگ موی ایگورا استفاده بفرمایید.

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

بطری

وزن/حجم

1000میل

بارکد
کشور سازنده

آلمان

پروانه بهداشتی

3005935484506442

SKU

441307319001

ویژگی

ویژگی ها

باز کردن رنگ مو، مکمل عملیات رنگ ساژ

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 242

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4