43389 - 88542210

پک پاک کننده رنگ های مصنوعی color care سیلکی 100 میل-2عددی

پک پاک کننده رنگ های مصنوعی color care سیلکی 100 میل-2عددی

پک پاک کننده رنگ های مصنوعی color care سیلکی 100 میل-2عددی

Silky color care reducer + activator 100ml-2PCs

45,500 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

پک پاک کننده رنگ های مصنوعی color care سیلکی 100 میل

 

رنگ موی شما بعد از استفاده از دکلره و ترکیب یکی دو رنگ و واریاسیون به آن ترکیبی که دوست داشتید نرسیده است. یا شاید رضایت شما چندان برقرار نشده است. امکان دارد رنگی در آلبوم رنگ مو مشاهده کرده‌اید و بعد از رنگ کردن موهایتان، با این که رنگ مو همانی بوده  است که دیده‌اید، چند روز بعد از آن خسته شده‌اید و دوست دارید رنگ دیگری را روی سر خود امتحان کنید. اما رنگ مو مانند رنگ مداد رنگی کودکان نیست که به این راحتی‌ها پاک شود. شما باید مدتی با این رنگ بسازید و بعد دوباره موهایتان را رنگ کنید.

اما با این نظر کارشناسان مو تن رو کاملا مخالفند. برای کاشناسان و حرفه‌ای‌های دنیای آرایش و زیبایی تقریبا کمتر کاری است در دنیای آرایش، که امکان پذیر نباشد. پاک کردن رنگ مو قبل از این‌ها امکان پذیر نبود اما شما با مو تن رو همراه هستید و با پیشرفته‌ترین تکنیک‌های رنگ مو به سبب همین مشاوران و کارشناسان حرفه‌ای آشنا می‌شوید و برای شما هم به اصطلاح کار نشد ندارد.

پاک کردن رنگ مو به دو روش امکان پذیر است یکی با دکلره و دیگر با‌محلول های پاک کننده رنگ مو. دکلره هر گونه رنگ را از روی مو‌های شما پاک می‌کند حالا می‌خواهد این رنگ، رنگ موهای طبیعی شما باشد یا رنگ مصنوعی که شما روی موهای خود گذاشته‌اید. این روش معمول برای از بین بردن انواع رنگ از روی موهاست روشی بسیار مضر و در عین حال بسیار پر ایراد. در این روش همه رنگ موی شما پاک می‌شود می‌خواهد رنگ اصلی و پایه مو‌های شما باشد یا رنگ شیمیایی که شما روی مو‌های خود گذاشته‌اید. دکلره موهای شما را بسیار ضعیف می‌کند و از بین رفتن مقاومت مو به آن معنی است که موهای شما بسیار وز پر گره و البته دچار انواع مشکلات مانند ریزش و جدا شدن از ساقه می‌شود.

اما روش دیگر استفاده از محلول های پاک کننده رنگ موست محلول‌هایی بسیار پیشرفته که می‌توانند فقط رنگ شیمیایی روی موهای شما را پاک کنند. پک پاک کننده رنگ های مصنوعی color care سیلکی یکی از این محلول هاست. این محلول با مواد هوشمندی که دارد سبب می‌شود که فقط آخرین رنگ شیمیایی که بر روی موهای خود گذاشته اید از بین برود و مو‌های شما به رنگ آخرین رنگی شودکه  بر روی موهای شما قرار داشته است. اما پک پاک کننده رنگ‌های مصنوعی color care سیلکی چه قدر به موهای شما ضرر می‌رساند. به هر حال هیچ رنگ بری از روی موها بی ضرر نیست اما استفاده از پک پاک کننده رنگ های مصنوعی color care سیلکی می‌تواند به مراتب کمتر از دکلره برای موهای شما آسیب رسان باشد زیرا این محلول فقط رنگ دانه‌های سطحی مو را از بین می‌برد و به صورت عمقی در مو نفوذ نمی‌کند و همین امر سبب می‌شود لایه‌های مو برای از دست دادن رنگ از هم باز نشود و مو مقاومت خود را از دست ندهد.

نحوه استفاده

پک پاک کننده رنگ های مصنوعی color care سیلکی در دو آمبولانژ به شما ارائه می‌شود که باید با یک دیگر ترکیب شوند و محلول به دست آمده را باید بر روی سر استفاده کرد. به مقداری مساوی از هر بطری محصول در یک ظرف بریزید و آن‌ها با هم مخلوط کنید به میزانی از محلول بسازید که تمام موها شما را پوشش دهد محلول را بر روی سر بگذارید و 20 دقیقه صبر کنید سپس با اکسیدان 0.5شامپو کنید و آبکشی کنید، رنگ مو‌های شما کاملا به رنگ قبلی تغییر خواهد کرد اما برای استفاده از رنگ مو جدید حتما صبر کنید که موهایتان کاملا خشک شود.

تأثیر استفاده

یک رنگ بری سالم و در عین حال کم ضرر اصلی ترین خصوصیات پک پاک کننده رنگ های مصنوعی color care  سیلکی است. این پک سبب نمی‌شود موهای شما بسوزد و هیچ گونه اثر حساسیت زا برای شما ندارد حتی خانم‌های باردار و کسانی که پوست سرشان بسیار حساس شده است نیز می‌توانند از پک پاک کننده رنگ‌های مصنوعی color care سیلکی  استفاده کنند.

 

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

جعبه ای

وزن/حجم

200 میل

بارکد
کشور سازنده

ایتالیا

پروانه بهداشتی

9843040958439484

SKU

381616919001

ویژگی

ویژگی ها ضد التهاب

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 242

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4