43389 - 88542210

ادوتویلت مردانه AMBRE NOIR ایوروشه 100 میل

ادوتویلت مردانه AMBRE NOIR ایوروشه 100 میل

ادوتویلت مردانه AMBRE NOIR ایوروشه 100 میل

Yves Rocher ambre noir eau de toilette for men 100ml

200,000 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

ادوتویلت مردانه AMBRE NOIR ایوروشه 100 میل

 

عطرهای بسیار زیادی هستند که با خود رایحه‌های پیچیده و خاصی دارند رایحه‌هایی که می‌توانند حتی شما را سردرگم کنند. این رایحه‌ها برای کسانی پیشنهاد می‌شود که شخصیت‌های پیچیده‌ای دارند و در رفتارهای خود حریم‌های شخصی خاصی را قائل می‌شوند. اما در برابر این عطرها، عطرهایی وجود دارند که  از رایحه و ترکیب بو‌های ساده‌ای برخورداند. شاید این تفکر جالبی نباشد که هر عطری را که پیچیدگی‌های خاصی دارد عطر خوب و عطرهای ساده را عطرهای دم دستی و بد بدانیم.

ایوروشه در تولید عطرهای خود کاملا این نظر را رد می‌کند. زیرا هم عطرهای ترکیب یافته با بوهای پیچیده را دارد و هم عطر‌های ساده و صمیمی را در ردیف ساخته‌های خود قرار داده است. البته برای ما معرفی کردن عطرهایی با رایحه‌های ساده به مراتب ساده تر است.

 "ادوتویلت مردانه AMBRE NOIR ایوروشه" از دسته ادوتیلت‌هایی است که فرمول عطری بسیار ساده‌ای دارد شاید اسم این ادوتیولت  خود بهترین معرف ترکیبات به کار رفته در آن باشد و آن هم آمبر نوار یا کهربای سیاه است. در میان انواع کهربا چندان نمی‌توان رنگ سیاه را جست و این شاید ابداع ایوروشه باشد. این عطر از این رو کهربای سیاه نام یافته که بوی اصلی خود یعنی کهربا را با بوهای چوبی و خاکی دانه تونکا و نعنای هندی و ریشه گیاه خس خس آمیخته است و در این میان بویی شبیه تنباکوی عطری(aromatic)  را در ترکیب خود ساخته است.

 ادوتویلت مردانه AMBRE NOIR ایوروشه یک ادوتویلت مردانه بسیار جذاب و درونگراست. سادگی و جدابیت و فریبندگی بسیار خاصی را در بوی خاکی و دوست داشتنی خود ایجاد می‌کند و از این رو می‌توانید این عطر را برای افرادی با شخصیت ساده ولی درونگرا و دوست داشتنی انتخاب کنید و به آن‌ها هدیه بدهید.

ادوتویلت مردانه AMBRE NOIR ایوروشه بر پای بوی کهربا ساخته شده است و حتی رنگ آن نیز کهربایی روشن است و از اسانس طبیعی کهربا در خود خبر می‌دهد. ادوتویلت مردانه AMBRE NOIR ایوروشه با عطر کهربایی خود یک ادوتیولت خاکی  به همراه ته مایعی از عسل و تنباکو است رد بوی استاخدوس یا لاوندر نیز این عطر را سبک تر کرده است و همنشینی شاهانه تونکا و خس خس و سدر را با کهربا رنگی لطیف بخشیده است.

 بوهای چوب و خاکی ادوتویلت مردانه AMBRE NOIR ایوروشه یکی از  بوهای جذاب و مقاومت ناپذیر تولید ایوروشه است که در سال 2012 به بازار عرضه شد.

کاربران حرفه‌ای سایت‌های بین‌المللی و تخصصی عطر، ادوتویلت مردانه AMBRE NOIR ایوروشه را مناسب برای استفاده در شب و روز دانسته‌اند و فصل‌های پاییز و زمستان را مناسب این عطر درونگرای و جذاب می‌دانند.

ادوتویلت مردانه AMBRE NOIR ایوروشه یک ادوتویلت تک نت است یعنی تا انتهای تأثیر خود ترکیب ابتدایی بوی خود را حفظ می‌کند.

ترکیبات ادوتویلت مردانه AMBRE NOIR ایوروشه عبارت اند از : کهربا، دانه تونکا، ریشه گیاه خس خس، نعنای هندی، چوب سدر  و گل استوخدوس.

نحوه استفاده

استفاده از یک ادوتویلت خوب می‌تواند بسیار راحت و ساده باشد به این صورت که نواحی مانند زیر گلو، دو مچ دست را به چند افشانه ادوتویلت مردانه AMBRE NOIR ایوروشه آغشته کنید و سپس مچ دست‌ها را به یک دیگر بمالید و رطوبت آن را به گونه‌هایتان برسانید.

تأثیر استفاده

استفاده از ادوتویلت مردانه AMBRE NOIR ایوروشه می تواند عطری دلپذیز در عین حال ساده و درونگرا را برای شما فراهم آورد این عطر سبب می‌شود رایحه‌ای بسیار فریبنده را همراه با سادگی و صمیمیت تمام عیار به همراه  داشته باشید. استفاده  از انواع  عناصر عطراگین برای این ادوتویلت، ماندگاری و پخش بویی به مراتب بالا را برای آن پدید آورده است.

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

شیشه ای

وزن/حجم

100 میل

بارکد
کشور سازنده

فرانسه

پروانه بهداشتی

6246684413052482

SKU

241112913003

ویژگی

ویژگی ها ماندگاری بالا

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 242

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4