43389 - 88542210

سرم ضد ریزش مو 4 عددی ایوروشه 15 میل Anti-Chute

سرم ضد ریزش مو 4 عددی ایوروشه 15 میل Anti-Chute

سرم ضد ریزش مو 4 عددی ایوروشه 15 میل Anti-Chute

Yves Rocher Anti-Chute Stimulante Serum 15 ml-4pcs

106,000 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

سرم ضد ریزش مو ایوروشه 15 میل ANTI-CHUTE

حاوی عصاره بسیار قوی گیاه لوپین سفید

ریزش مو چیزی نیست که به این راحتی با آن کنار بیایید. اگر در ابتدا این فرایند به موهای خود رسیدگی کنید و از محصولات مراقبتی پوست به خوبی استفاده کنید می‌توانید تا حد بسیار زیادی جلوی ریزش موی خود را بگیرید. البته باید توجه داشته باشید که در بسیاری موارد ریزش مو دلایل پزشکی دارد و همین امر سبب می‌شود که شما برای جلوگیری از ریزش موهای خود اول به پزشک مراجعه کنید. سپس اگر دلیل پزشکی خاصی برای ریزش موهای شما وجود نداشت می‌توانید از یک محصول تراپی خوب استفاده کنید. اما محصولات تراپی هم خود به چند دسته تقسیم می‌شوند که از آن میان شاید بهترینشان محصولاتی باشند که رشد مو را دو چندان می‌کنند. دلیل اهمیت این محصولات در این است که موهای شما، بعد از رفع مشکلات پزشکی، با استفاده از این محصولات از روز اولش هم بهتر رشد خواهد کرد.

در میان محصولات تراپی رشد مو یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین لاین‌های ضد ریزش مو شامپو و سرم  ضد ریزش مو ایوروشه  ANTI-CHUTE  است. این لاین با کشف عجیب ایوروشه به وجود آمد است و آن بهره گیری از عصاره گیاه لوپین سفید در ساخت و تهیه این لاین تراپی ایوروشه است. کارشناسان خبره مو تن رو این لاین تراپی ضد ریزش موی ایوروشه را برای استفاده شما خانم ها و آقایان موتن رویی برگزیده اند تا بتوانید با یکی از بزرگ ترین مشکلات گریبانگیر زیبایی خود دست و پنجه نرم کنید و البته در آن پیروز شوید.

سرم ضد ریزش مو ایوروشه  ANTI-CHUTE عصاره گیاه لوپین سفید را با خود به همراه دارد که خون رسانی به پوست سر را چند برابر می‌کند و می‌تواند یک محرک بسیار خوب برای رشد دوباره موهای شما باشد. همین طور مواد تقویت مو در این سرم بسیار خاص ایوروشه بسیار زیاد است. کسانی که به استفاده از این سرم بسیار قوی رویش موی ایوروشه روی می‌‌آورند بهتر است از شامپوی ضد ریزش ایوروشه هم در کنار سرم ضد ریزش مو ایوروشه  ANTI-CHUTE‌ استفاده کنند. همین سبب می‌شود که خون رسانی و مواد مغذی این سرم کاملا به پوست سر شما برسد به گونه‌‌ای که خود ایوروشه در تحقیقاتش می‌گوید استفاده از این لاین سبب می شود تا 78% از ریزش موهای شما جلوگیری به عمل بیاید و 85% افزایش رشد موها در پی داشته باشد و 78% موهای استفاده کنندگان مقاوم تر بشود.

نحوه استفاده

پس از حمام و شستشوی سر با  شامپوی ضد ریزش ایوروشه،  موهای خود را خوب خشک کنید سپس از محل رویش موها  سرم ضد ریزش مو ایوروشه  ANTI-CHUTE را روی موهای خود بریزید. میزان مصرف و روش استفاده از این سرم به دو صورت انجام پذیر است. روش نخست این که یک شب در میان به اندازه فاصله دو خط نقره‌ای مشخص شده بر روی سرم ضد ریزش مو ایوروشه  ANTI-CHUTE‌ را بر روی ریشه موهای خود خالی کنید و موهای را اندکی با نوک انگشتانتان ماساژ دهید. در روش دوم می‌توانید نیمی از اندازه بین دو خط نقره‌ای مشخص شده روی ویال سرم را روی سر خالی کنید، ولی این کار را هر شب تکرار کنید. دوره درمان این سرم یک ماه است و در هر بسته آن، 4 ویال 15 میلی لیتری از این سرم به شما ارائه می‌شود. این دوره درمانی بعد از 15 روز استراحت یک بار دیگر نیز تکرار کنید.

تأثیر استفاده

مهم‌ترین مکانیسم عمل سرم ضد ریزش مو ایوروشه  ANTI-CHUTE خون رسانی به پوست سر و تقویت موهای شما برای رشد بیشتر و رشد ضخیم تر است. سرم ضد ریزش مو ایوروشه  ANTI-CHUTE با مواد کاملا طبیعی می‌تواند پوست سر شما را سرشار از مواد معدنی کند. این سرم فاقد پارابن و سیلیکون و مواد رنگی صنعتی است.

 

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

ویال شیشه ای

وزن/حجم

15 میل

بارکد
کشور سازنده

فرانسه

پروانه بهداشتی

7809620608021328

SKU

242205428001

مناسب برای موهای

مناسب برای موهای انواع مو

ویژگی

ویژگی ها فاقد پارابن
تقویت کننده
ضد ریزش

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 237

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4