43389 - 88542210

اسپری حالت دهنده و بازکننده گره مو ایوروشه 200 میل DETANGLING

اسپری حالت دهنده و بازکننده گره مو ایوروشه 200 میل DETANGLING

اسپری حالت دهنده و بازکننده گره مو ایوروشه 200 میل DETANGLING

Yves Rocher Démelage Styling Spray 200ml

32,500 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

اسپری حالت دهنده و بازکننده گره مو ایوروشه 200 میل DETANGLING

حاوی عصاره گیاه لیندن

همه موها احتمال دارد دچار گره خوردن و مشکلات ناشی از درهم پیچیدگی موها شوند. با بلند شدن و پرپشت شدن موها بسیار پیش می‌آید که موهای شما در هم پیچیده شود. این به حالت مو‌های شما هم مربوط نمی‌شود، زیرا همه موها به خصوص در حالت پرپشت و بلند با این مشکل رو به رو می‌شوند. در این حالت بسیاری از شامپوها و لوسیون‌ها به نرم کردن مو می‌پردازند تا موها روی هم بخوابند و دیگر با هم درگیر نشوند. اما این راه حل خوبی نیست، زیرا موهای نرم شده و روی هم خوابیده دیگر حجم ندارند و باید از مواد شیمایی مضری برای حجیم کردن آنها استفاده کرد.

این مشکلی بود که کارشناسان مو تن رو را بر آن داشت تا به محصولی فکر کنند که هم گره موها را باز کند و هم موها را حجم دهد و بعد از مطالعه بازار ایران بهترین گزنه را در لاین محصولات ضد گره موی ایوروشه پیدا کردند.

ایوروشه یک شامپو و یک لوسیون بی نیاز از آبکشی را به بازار عرضه نموده است که در آن از عصاره گیاه لیندن استفاده می‌شود و در کنار هم می‌توانند به راحتی تمام گره‌های موی شما را باز کنند و البته حجم موی شما را هم افزایش می دهد. این یکی از بهترین و کارکردهای این لاین تخصصی ایوروشه است.

اسپری حالت دهنده و بازکننده گره مو ایوروشه DETANGLING در خود از عصاره گیاه لیندن استفاده کرده است. لیندن درختچه‌ای تزئینی مقیم اروپاست که گل‌ها زیبایی می‌دهد. در طب سنتی دمنوش لیندن برای درمان بی‌خوابی استفاده می‌شد اما متخصصین ایوروشه دریافته‌اند که ملاتونین موجود در گل لیندن با چربی پوست سر ترکیب می‌شود و سبب می‌شود موها نرمی خاصی به دست آورند و در عین حال پروتئین‌های موجود در عصاره لیندن موها را حجیم می‌کند. با استفاده از اسپری حالت دهنده و بازکننده گره مو ایوروشه DETANGLING در کنار شامپوی باز کننده گره مو هیچ گونه درهم پیچیدگی را در مو های شما بجا نمی‌ماند.

نحوه استفاده

بعد از استفاده شامپو باز کننده گره موی ایوروشه و اتمام حمامتان موها را خشک نکند و به میزانی که کل ساقه موهایتان را پوشش دهد از اسپری حالت دهنده و بازکننده گره مو ایوروشه DETANGLING‌ بر روی موهایتان بپاشید. اسپری حالت دهنده و بازکننده گره مو ایوروشه DETANGLING‌ به راحتی می‌تواند مو‌های شما را مانند یک حجم دهنده، حجم دهد و مانند یک نرم کننده گره موهای شما را باز کند، ماساژ دادن موها با اسپری حالت دهنده و بازکننده گره مو ایوروشه DETANGLING می‌تواند مو‌های شما را به حجم دلخواه شما برساند.

تأثیر استفاده

در اسپری حالت دهنده و بازکننده گره مو ایوروشه DETANGLING‌ مقدار بسیار زیادی عصاره گل لیندن وجود دارد. این عصاره در خود مقادیر قابل توجهی ملاتونین دارد که با چربی پوست سر شما ترکیب می‌شود و موجب نرمی و بی‌گره روییدن موهای شما خواهد شد ضمنا پروتئین این اسپری مو می‌تواند مو های شما را حجم دهد و به حالت دلخواه شما برساند.

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

بطری

وزن/حجم

200 میل

بارکد
کشور سازنده

فرانسه

پروانه بهداشتی

1311329647345156

SKU

241105515001

حالت

حالت افشانه

ویژگی

ویژگی ها درخشان کننده

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 242

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4