43389 - 88542210

کرم تسکین دهنده و تغذیه کننده 24 ساعته ایوروشه 50 میل Nutritive Végétal مخصوص پوست خشک

کرم تسکین دهنده و تغذیه کننده 24 ساعته ایوروشه 50 میل Nutritive Végétal مخصوص پوست خشک

کرم تسکین دهنده و تغذیه کننده 24 ساعته ایوروشه 50 میل Nutritive Végétal مخصوص پوست خشک

Yves Rocher Nutritive Végétal 24H Comfort Nourishing Cream 50ml

39,000 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

کرم تسکین دهنده و تغذیه کننده 24 ساعته ایوروشه 50 میل NUTRITIVE VEGETAL مخصوص پوست خشک

حاوی عصاره طبیعی ون زبان گنجشک، ماکادمیا، شی باتر

 

خشکی صورت عملا سه مرحله دارد در مرحله اول شما با خشکی ساده روبه‌رو هستید بدن شما آب از دست داده است و بهتر است با نوشدین آب و نوشیدنی‌های دتوکس و استفاده از یک هیدرا کرم به مراقبت از پوست خود بپردازید. مرحله دوم خشکی پوست با از دست دادن مواد غذایی و رطوبت همراه است. در این مرحله بهتر است از انواع مغذها طبیعی مانند بادام، گردو، فندوق و پسته به همراه مواد رطوبت رسان مانند میوه‌ها و سبزیجات نوشیدن آب بهره بجویید. در این مرحله از خشکی پوست شما علاوه بر رطوبت به یک کرم غنی از مواد غذایی برای پوست نیز نیاز دارد. نوع سوم خشکی پوست که با ایجاد لکه‌های قهوه‌ای و خشکی شدید پوست همراه است نیاز به مراقبت‌های پزشکی دارد و باید برای آن دارو مصرف شود.

ایورشه یکی از پیشروترین کارخانه های تولید محصولات مراقبتی از پوست لاین بسیار کاملی را برای درمان پوست‌های آسیب دیده به خاطر فقر مواد غذایی به بازار عرضه کرده است. ایورشه با کمک گیری از طبیعت برای جبران این گونه از خشکی‌های پوست لاین نوتریتیو وژتال را عرضه نموده است که می تواند در کنار نوشیدن آب و مصرف مغزهای طبیعی، رطوبت و مواد غذایی پوست را با قدرت تمام تأمین کند.

کرم تسکین دهنده و تغذیه کننده 24 ساعته ایوروشه NUTRITIVE VEGETALیک شاهکار تمام عیار برای مراقبت از پوست شما است این کرم می‌تواند 24 ساعت رطوبت و مواد غذایی را برای پوست شما را به همراه برخی روغن‌های طبیعی بسیار قدرتمند تأمین کند. کرم تسکین دهنده و تغذیه کننده 24 ساعته ایوروشه NUTRITIVE VEGETAL  در خود از عصاره سه گیاه معجزه آسا برای پوست بهره می‌برد که عبارت اند از عصاره 100% طبیعی گیاه ون یا زبان‌گنجشک، عصاره گیاه ماکادمیا که نوعی فندوق بسیار غنی از انواع مواد معدنی و پروتئین‌هاست و همین طور گیاه شی باتر که روغنی بسیار لطیف و تغذیه کننده پوست بدن است. به ادعای برند بزرگ ایوروشه 95% کرم تسکین دهنده و تغذیه کننده 24 ساعته ایوروشه NUTRITIVE VEGETAL ‌ از موادی تشکیل شده است که مستقیما از طبیعت گرفته شده‌اند و این ترکیب بدون روغن های معدنی مانند پارافین و یا موادی مانند سیلیکون، پاربن و رنگ‌های صنعتی حاصل شده است.

روش استفاده

بهتر است کرم تسکین دهنده و تغذیه کننده 24 ساعته ایوروشه NUTRITIVE VEGETAL در کنار تونر و یا ژل پاک کننده هیدرا  وژتال مصرف کنید تا آبرسانی به پوست را در کنار تغذیه پوست با یکدیگر داشته باشید. صبح بعد از صرف صبحانه وقتی که پوست شما بیدار شده است بهترین زمان رطوبت رسانی و غذا رسانی به پوست نیز هست. صورت خود را با ژل پاک کننده هیدرا وژتال پاک کنید تا هیچ گونه اثر چربی بر روی آن باقی نماند سپس مقداری از کرم تسکین دهنده و تغذیه کننده 24 ساعته ایوروشه NUTRITIVE VEGETAL را روی صورت خود بمالید تمام این کرم تا ذره آخر جذب پوست شما خواهد شد.

تأثیر استفاده

کرم تسکین دهنده و تغذیه کننده 24 ساعته ایوروشه NUTRITIVE VEGETAL حاوی عصاره قوی گیاه ون یا زبان‌گنجشک است همین طور ماکادمیا و شی باتر سبب می‌شود پوست شما در طول 24 ساعت از رطوبت و مواد غذایی و معدنی بسیار مناسبی بهره‌مند خواهد شد در ساخت این کرم هرگونه ماده معدنی مانند پارافین که از مشتقات نفت است حذف شده و بجای آن از روغن‌های گیاهی بسیار مفیدی مانند شی باتر استفاده شده است. عصاره گیاه ون حاوی موادی مانند استافیلوکووس، اورئوس و استافیلوکوکوس و اپیدرمیدیس است که می تواند رطوبت رسان و تغذیه کننده پوست شما با انواع ویتامین های مانند گروه ویتامین های ب و ویتامین آ باشد.

 

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

کاسه

وزن/حجم

50 میل

بارکد
کشور سازنده

فرانسه

پروانه بهداشتی

1409794376189724

SKU

241313116001

ویژگی

ویژگی ها آبرسان
ضد التهاب

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 269

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4