43389 - 88542210

برس رژ گونه Z.ONE مدل Z-309

برس رژ گونه Z.ONE مدل Z-309

برس رژ گونه Z.ONE مدل Z-309

Z.ONE blush brush Z-309

10,000 تومان 7,475 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

برس رژ گونه Z.ONE مدل Z-309

مهمانی‌ها اغلب گرم می‌شود شما عرق می‌‌کنید و آرایش‌تان خراب می‌شود. حال وقت بازیابی کردن آرایشتان است برای کانتور آرایش، شما می‌توانید با یکی دوبار از شوت آرایشی بر روی صورتتان استفاده کنید تا دوباره آرایشتان را سر حال بیاید. این کار زیاد سخت نیست اما یک شوت آرایشی می‌خواهد که به راحتی روی صورت شما حرکت کند. این شوت باید نرم باشد و در عین حال بتواند پودر های آرایشی را به خوبی به خورد پوست صورت شما  بدهد این همه مشخصات یکی از بهترین شوت‌های آرایشی به اسم زد وان است.

زد وان برند برگزیده مو تن رو ست و برای استفاده‌های شخصی این برند را می توان انتخاب کرد. زد وان  تولید کننده وسایل نیمه حرفه‌ای آرایشی است، از این رو برس آرایشی زد وان برای استفاده شما در یک مهمانی و یا خارج از خانه بسیار مناسب است.

اما مشکلات به این جا ختم نمی‌شود زیرا یک شوت آرایشی 10 سانتی در کیف مهمانی شما جا نمی‌شود و شما احتیاج به شوت کوچکی دارید اما با کارکرد یک شوت بزرگ. برای این کار حتما باید برس رژ گونه Z.ONE مدل Z-309  را انتخاب کنید.

این برس حدود 6 سانت طول دارد و وقتی درب آن را می‌گذارید، تقریبا در یک مشت جا می‌شود و بسیار کوچک است از این رو یک از بهترین انتخاب‌های شما برای مهمانی ها و خارج از خانه است . کوچکی برس رژ گونه Z.ONE مدل Z-309   باعث نمی‌شود که چیزی از کارایی آن کم شود زیرا قلموی این شوت بسیار کارامد آرایشی، توانایی همانند یک شوت بزرگ را دارد و به راحتی می‌تواند پودر های آرایشی را بر روی صورت شما پخش کند برس رژ گونه Z.ONE مدل Z-309 با قیمت ارزانش یکی انتخاب خوب برای هدیه‌های کوچک دخترانه است یک یادگاری کوچک که هر وقت از این شوت استفاده کنند به یاد شما باشند.

برس رژ گونه Z.ONE مدل Z-309  را به راحتی می‌توانید در هر کیف آرایشی جای دهید و همین سبب می‌شود دیگر نگران کمبود جا در کیف لوازم آرایشتان نباشید.

نحوه استفاده

از برس رژ گونه Z.ONE مدل Z-309  برای پخش کردن و احیا کردن  انواع آرایش‌های با پایه مواد پودری می‌توانید استفاده کنید.

برای استفاده از برس رژ گونه Z.ONE مدل Z-309 ابتدا آن را بشویید و بعد در جایی به دور از نور آفتاب با حرارت اتاق خشک کنید. بعد از آن که از خشک شدن کامل برس رژ گونه Z.ONE مدل Z-309‌در آن را ببندید و بعد در کیف خود قرار دهید بعد از هر سه تا 5 بار استفاده از این شوت کار آمد آرایشی دوباره آن را بشویید و خشک کنید.

تأثیر استفاده

برس رژ گونه Z.ONE مدل Z-309  هیچگونه جذب خاصی از مواد آرایشی را ندارد و از این رو کاملا پودرهای آرایشی را روی صورت شما پخش می‌کند  و با چند رفت و برگشت این شوت آرایشی می‌توانید صورت شما را کاملا یک نواخت و  بدون ناهمواری کند. به خاطر جدب بسیار پایین برس رژ گونه Z.ONE مدل Z-309  هیچگونه مواد آرایشی شما حرام نمی‌شود و تمام آن به خورد پوست شما می‌رود.

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

پلاستیکی

وزن/حجم
بارکد
کشور سازنده

چین

پروانه بهداشتی
SKU

372815799309

ویژگی

ویژگی ها

استفاده بهینه از مواد آرایشی پودری • بدون ایجاد حساسیت • پخش کردن و همگن کردن مواد آرایشی باپوست صورت

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 305

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4