43389 - 88542210

برس کانتورینگ Z.ONE 314-شماره 1

برس کانتورینگ Z.ONE 314-شماره 1

برس کانتورینگ Z.ONE 314-شماره 1

Z.ONE makeup counturing pad-NO1

30,000 تومان 20,700 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 1

محو کردن یا برجسته سازی حالات صورت با استفاده از کانتورها(رنگ‌های تیره) و هایلایت‌ها(رنگ های روشن) را کانتورینگ می‌گویند. کانتورینگ بیشتر برای اعضا خاصی از صورت مانند بینی گونه‌ها و چانه و پیشانی صورت می‌گیرد. کانتورینگ برای کسانی استفاده می‌شود که می‌خواهند با کانتوریگ عضوی از اعضاء صورت  در آریششان بیشتر به چشم بیاید و به همین خاطر باید از موادی خاص و وسایلی خاص برای این تکنیک حرفه‌ای بهره بجویید.

کانتورینگ بیشتر با کرم های کاموفلاژ و یا کرم پوردهای پودری و در عین حال سنگین انجام می‌شود و البته برای این کار شما به یک برس  خاص کانتورینگ  نیاز دارید. همان طور که کانتورینگ برای قسمت‌های مختلف صورت انجام می‌شود برای هر یک از اعضا صورت انواع برسی های خاصی داریم. اما برس کانتورینگ چه ویژگی‌هایی دارد.

زد وان بهترین برس‌های کانتورینگ موجود در بازار را فرآهم آورده است برس‌هایی بسیار مرغوب که ویژگی‌های خاصی دارند.

برخی از ویژگی‌های خاص برس‌های زد وان عبارت‌اند از:

  •         نرمی‌فوق‌العاده برس‌های کانتور زد وان
  •         ارگونومی خاص سری برس
  •         اندازه‌های بسیار متنوع برای پوشش دادن نواحی مختلف صورت
  •         توانایی بسیار بالا در محو کردن پودرهای آرایشی

سایزبند بسیار متنوع برس‌های کانتور زد وان به خاطر اجرای کانتور و هایلایت بر روی نواحی مختلف صورت است. از برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 1 برای کانتور و یا هایلایت نواحی ظریف صورت مانند حاشیه صورت در قسمت رستن‌گاه مو و پشت چشم استفاده می‌شود. برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 1 را بهتر است به تعداد دو عدد تهیه کنید زیرا این کار سبب می‌شود در هنگام کانتورینگ برای برجسته سازی و یا کوچک کردن قسمت‌های مختلف صورت از دو برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 1  استفاده کنید. برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 1  با نرمی مثال زدنی خود می‌توانید به راحتی کرمپودرهای کانتورینگ  را بر روی صورت محو کنید.

نحوه استفاده

برای کانتورینگ پوست حتما ابتدا فون معمول صورت خود را به صورت بزنید  فون صورت شما همان کرمپودر همیشگی خودتان است و بسته به رنگ صورت شما متغییر است سپس بر اساس فیزیک صورت خود اجزایی را که می‌خواهید برجسته شود را با رنگ های تیره  کانتور کنید و اجزایی را که می‌خواهید محو شوند را با رنگ‌های روشن هایلایت کنید. از برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 1  قبل از استفاده سایه‌های چشم و برای برجسته کردن کارد دور چشم بهره بگیرید ضمنا برای محو کردن کانسیلرهای پودری و استیک‌های هایلایت یا کانتور از برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 1 و یا از برس شماره دو این مارک استفاده کنید.

تأثیر استفاده

یکی از حرفه‌ای ترین روش های به چشم آمدن اجزا خاص صورت کانتورینگ است و برای این یک کانتورینگ حرفه‌ای از برس کانتورینگ Z.ONE- شماره1 استفاده کنید این برس در کانتورینگ شما تأثیر بسزایی دارد زیرا بسیار نرم و در عین حال از تراکم فوق العاده زیادی برای محو کردن پودرها در اطراف چشم و بینی و خط صورت بهره می‌برد.

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

طلقی

وزن/حجم
بارکد
کشور سازنده

چین

پروانه بهداشتی
SKU

372815799001

ویژگی

ویژگی ها

محو کردن مواد آرایشی پودری بروی پوست • ثابت کردن مواد آرایشی بر روی پوست • کانتورینگ حرفه‌ای

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 305

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4