43389 - 88542210

برس کانتورینگ Z.ONE 316-شماره 3

برس کانتورینگ Z.ONE 316-شماره 3

برس کانتورینگ Z.ONE 316-شماره 3

Z.ONE makeup counturing pad-NO3

20,000 تومان 16,100 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

برس کانتورینگ Z.ONE-شماره 3

پَن استیک(Pan stick)، پن کیک(Pan cake)، کرمپودرهای سنگین، کرم کاموفلاژ و ده‌ها مدل و محصولات پودری دیگر برای پوشاندن ناهمواری‌های ریز پوستی درست شده‌اند اما فعالیت دیگری نیز هست که به واسطه آن شما می‌توانید برخی قسمت‌های صورت را برجسته و یا محو کنید. به این کار کانتورینگ می‌گویند. کانتورینگ  با مقداری تمرین  برای شما که در خانه به خود آرایی می‌پردازید، امکان پذیر  است و می‌توانید با اندکی تلاش به یک کانتورینگ مناسب صورت خود دست یابید.

برای کانتورینگ به پنکیک یا پن‌استیک یا کرم کاموفلاژ در چند رنگ نیاز دارید. رنگ های تیره را برای برجسته کردن و رنگ‌های روشن را برای محو کردن.

گریمورهای حرفه‌ای مقدار بسیار زیادی از رنگ‌های نزدیک به رنگ پوست را برای انواع کانتورینگ‌ها تهیه می‌کنند که البته همین امر وجه تمایز کار آنها با دیگر افراد است. اما شما که در خانه به کانتورینگ صورت خود و یا دوستانتان می‌پردازید به رنگ‌های زیادی برای کانتورینگ نیاز ندارید تنها کافی است در چند رنگ نزیدک به پوست خود پنکیک و یا پن استیک تهیه کنید.

برای کانتورینگ علاوه بر محصولات آرایشی پودری باید از یک برس مخصوص کانتورینگ نیز استفاده کنید. ما در این جا به شما یک برس سایز متوسط کانتورینگ را برای کانتورینگ نهایی صورت معرفی می‌کنیم. برس کانتورینگ Z.ONE-شماره 3  یک برس همه کاره کانتورینگ است.  برس‌ها زد وان بین شماره 1 تا 5 دسته بندی می‌شوند و  عملا برس 3 و 4 کانتورینگ می‌تواند بسیاری از نیاز‌های شما را رفع کند.

برای کانتورینگ باید ابتدا پودرهای مصرفی را با یک پد بر روی صورت بگذارید. سپس باید با دو برس به محو کردن آن پودرها بپردازید. برای کانتورینگ قسمت‌های بزرگ صورت، بجز پیشانی، از برس‌های سه و چهار کانتورینگ استفاده کنید. ابتدا با برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 4 می‌توانید پودرهای روی صورت را تا حد جا به جا کند و به پوست صورت نزیدک کنید. حالا وقت برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 3‌ است که با آن به راحتی می‌توانید صورت خود را حالت دهید و با محو کردن کامل رنگ‌های کانتورینگ صورت خود را به حالت دلخواه خود در آورید.

اما کار کرد برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 3 به استفاده صرف آن برای کانتورینگ محدود نمی‌شود. شما تمام کرم پودر‌های معمول صورت خود را می‌توانید با برس کانتورینگ Z.ONE-شماره 3  استفاده کنید به این صورت که عملا مانند شوت معمول آرایشی از این برس بسیار نرم زد وان استفاده کنید.

نحوه استفاده

برس کانتورینگ Z.ONE- شماره3 چندان به شستن نیاز ندارد و با اندکی  فشار به راحتی هر پودری را به خورد صورت می‌دهد. فقط توجه داشته باشید که هر برس کانتورینگ را برای یک رنگ و یا جنس کرمپودر و یا پن کیک استفاده کنید. از روش ضربه‌ای این نیز در استفاده از برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 3 می‌توانید استفاده کنید و بجای حرکات رفت و برگشتی برس می‌توانید از ضرباتی بسیار شبه به حرکت پدها بهره ببرید.

تأثیر استفاده

برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 3 با تراکم بسیار بالا می‌تواند به عنوان یک شوت حرفه‌ای آرایشی مورد مصرف شما قرار بگیرد این برس یکی از  بهترین و در عین حال پر کاربردترین شوت‌های آرایشی است نرمی بسیار بالایی دارد و نواحی بینی گونه و چانه را با برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 3‌ می توان کانتور کرد. 

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

طلقی

وزن/حجم
بارکد
کشور سازنده

چین

پروانه بهداشتی
SKU

372815799003

ویژگی

ویژگی ها

محو کردن مواد آرایشی پودری بروی پوست • ثابت کردن مواد آرایشی بر روی پوست • کانتورینگ حرفه‌ای

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 305

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4