43389 - 88542210

برس کانتورینگ Z.ONE 317-شماره 4

برس کانتورینگ Z.ONE 317-شماره 4

برس کانتورینگ Z.ONE 317-شماره 4

Z.ONE makeup counturing pad-NO4

16,000 تومان 12,650 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 4

در آرایشگاه‌ها با این سوال رو به رو شده‌اید: می‌خواهی مقداری گونه هایت بیشتر به چشم بیاید یا دوست داری پیشانیت کوچک‌تر به نظر بیاید؟ و شما هم در بسیاری موارد پاسخ مثبت می‌دهید و بعد کار آرایشی که به نظرتان تمام شده بود اندکی بیشتر ادامه می‌یابد.

این سوال‌ها برای این است که نیاز به کانتورینگ صورت شما مشخص شود. چشم‌ها، بینی، چانه، گونه و حتی میزان گردی و یا کشیدگی صورت شما می‌تواند با یک کانتورینگ درست تغییر کند و شما از صورت خود جلوه‌ای بسیار متفاوت‌تر را به نمایش بگذارید.

کانتورینگ با پودرهای آرایشی معمول مانند کرم پودر های سنگین، پن‌کینک‌ها و پن استیک‌ها انجام می‌شود اما این فقط به این جا ختم نمی شود بلکه برخی کرمپودهای گریم هم در این روش به شما کمک می‌کند. مانند کرم کاموفلاژ که مخصوص گریم است و جزء مواد آرایشی روزانه به حساب نمی‌آید.

در یافتن این که چه پودری برای صورت شما لازم است و چه کانتور و یا هایلایتی به صورت شما می‌‌آید تا حدی به سلیقه شما و سعی و خطایتان بستگی دارد. البته نظر کارشناسان گریم هم برای شما می‌تواند مفید باشد اما این همه ماجرا نیست. می‌توانید در خود آرایی‌های خود بعد از چند بار تمرین یک کانتورینگ بسیار حرفه‌ای را روی صورت خود تجربه کنید اگر مایل به این کارید به چند وسیله خیلی مهم نیاز دارید.

برای هایلایت و یا کانتور صورت خود به چند رنگ پنکیک و یا کرمپودر پودری با پوشش دهی بالا نیاز دارید و البته یک یا چند برس کانتورینگ هم لازم است. برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 4  برای کانتورینگ گونه و پیشانی استفاده  می‌شود اجزا بزرگ صورت را می‌توان با این برس به راحتی برجسته و یا محو کرد. برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 4  با کیفیت مثال زندنیش می‌تواند بیش از 80% پودر‌های آرایشی شما را به خورد صورتتان بدهد برای همین یک برس همه کاره آرایشی به حساب می‌آید‌. شما می‌توانید با برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 4  کرم پودر‌های معمول خود را هم به صورت خود بزنید پس با خرید یک یا چند برس کانتورینگ به راحتی می‌توانید صورت خود را به درخشان‌‌ترین حالت ممکن تغییر حالت بدهید . برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 4 موهای بسیار نرمی دارد و همین نرمی فوق العاده برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 4  سبب می‌شود حس آرایش برای شما کاملا متحول شود.

نحوه استفاده

سعی کنید برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 4 را نشویید زیرا خشک کرده آن بسیار سخت صورت می‌گیرد و استتفاده از آن را سخت می‌کند. ضمنا برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 4 نرمی خاصی دارد و مواد نرم کننده آن با شستشو کم‌تر می‌شود. برای اجتناب از این کار حتما چند برس برای کانتورینگ در سایز‌های مختلف تهیه  کنید. مواد پودری را روی گونه و زیر گونه خود بگذارید ابتدا با برس شماره 5 و بعد با  برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 4  به محو کردن پودر های آنتورینگ روی گونه خود بپردازید برای پیشانی نیز به همین صورت عمل کنید.

تأثیر استفاده

برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 4 با نرمی مثال زدنی‌اش می‌تواند صورت شما را در یک کانتورینگ حرفه‌ای  کمک رسان باشد. برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 4 با الیاف مصنوعی خاصش می‌تواند صورت شما را بدون کوچک‌ترین احساس حساسیت به درجه اعلای زیبایی برساند.

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

طلقی

وزن/حجم
بارکد
کشور سازنده

چین

پروانه بهداشتی
SKU

372815799004

ویژگی

ویژگی ها

محو کردن مواد آرایشی پودری بروی پوست •ثابت کردن مواد آرایشی بر روی پوست • کانتورینگ حرفه‌ای

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 305

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4