رنگ موی دوماسی 120 میل شرابی تیره (بادمجانی)-3.2

Domacy Purple Hair Color 120 Ml
رنگ موی  دوماسی 120 میل  شرابی تیره (بادمجانی)-3.2
قیمت: 28,100 24,000 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
خرید مقایسه کن
دوماسیدوماسی

رنگ موی دوماسی 120 میل شرابی تیره (بادمجانی)-3.2

Domacy Purple Hair Color 120 Ml
کشور مبدا برند: 

دسته بندی :

رنگ مو تیوپی

برند :

امتیاز 5 از 5 از مجموع 1 نظر
5 رنگ
قیمت: 28,100 24,000 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
افزودن به سبد خرید مقایسه کن خرید مشاهده نظرات (1)

رنگ موی دوماسی 120 میل سری ارغوانی

 

این سری از رنگ موی‌های دوماسی از ترکیب رنگ‌های سری ارغوانی و رنگ‌های سری شرابی درست شده است. دسته‌بندی زیر یکی از فانتزی‌ترین رنگ‌های کالیته بسیار جذاب دوماسی است. این رنگ ها همگی بدون آن که تفاوت خاصی با رنگ‌های تیره یا روشن دوماسی داشته باشند به راحتی روی موها اجرا می‌شوند اما نتیجه آنها بسیار جذاب است.

بیشترین طرفداران رنگ موی دوماسی سری ارغوانی خانم‌های جوان و نوجوان هستند که پوست‌های سفید و چشم های تیره‌ای دارند. صورت‌های سفید در ترکیب رنگ‌های ارغوانی به شدت درخشان می‌شوند و حالی بسیار اسرار آمیز و جذاب به خود می‌پذیرند. رنگ موی دوماسی سری ارغوانی می‌تواند یک تحول بنیادین در آرایش و ظاهر شما ایجاد کند و شما با استفاده از رنگ موی دوماسی سری ارغوانی به نوعی هدف زیبایی و طراوت ظاهری خود را عوض می‌کنید.

البته سری شرابی دوماسی کمی مسن تر است و برای خانم هایی با پوست روشن و سن بالای 35 بسیار مناسب. حس جذبه ایجاد شده در صورت‌های کشیده با رنگ موی دوماسی سری شرابی می‌تواند یکی از بهترین و در عین حال جذاب ترین تغییر حس‌های صورت شما باشد. اما برای‌آن که از رنگ موی بسیار جذاب شرابی و ارغوانی بهره کافی ببرید باید ترکیب آن را کاملا رعایت کنید. ترکیب‌هایی که در زیر برای شما شرح داده می‌شود نزدیک‌ترین رنگ را به آلبوم رنگ موی دوماسی برای شما فراهم می‌آورد.


ترکیب های رنگ موی دوماسی سری ارغوانی و شرابی
 

سری ارغوانی

4.26 قهوه‌ای ارغوانی متوسط: پایه دکلره 6

5.26 قهوه ای ارغوانی روشن با پایه دکلره 7 شروع کنید.


سری شرابی

این رنگ بسیار نزدیک به سری ارغوانی است و در این  گروه دسته بندی می‌شود.

3.2  شرابی تیره بادمجانی: عملا به دکلره نیاز ندارد و یا اگر هم می‌خواهید از دکلره استفاده کنید از پایه بسیار سبک 4 برای دکلره بهره بجویید. به ترکیب رنگ خود 5.00 که رنگ گروه اکسترا طبیعی است و هایلایت 000 و رنگ قرمز اناری با شماره 3.6 را به میزان از هر کدام یک سانت اضافه کنید.

5.2 شرابی روشن:  مانند رنگ 3.2 عمل کنید با این تفاوت که پایه دکلره 5 را به وجود آورید و از رنگ اکسترا طبیعی 6.00 بجای 5.00 بهره بجویید.

6.2 بلوند شرابی تیره: مانند رنگ موی قبل عمل کنید اما پایه را روی 7 بگذارید و از رنگ اکسترای  طبیعی 7.00 بهره بجویید.


چگونه موهای  خود را دکلره کنیم

در دستور که در بالا آمده است ابتدا باید موهای خود را دکلره کنید دکلره مو با ترکیب پودر دکلره سفید یا آبی و یا سبز با میزان معینی اکسیدان انجام می‌پذیرد. اغلب برای 150 میل اکسیدان یک اسکوپ دکلره اضافه می‌شود اما موهای شما در زمان دکلره دقیقه به دقیقه رنگ عوض می‌کنند و شما با احتساب دقیق زمان می‌توانید موهای خود را به پایه درج شده در ترکیب ذکر شده برای محصول برسانید. رنگ پودر دکلره اغلب سفید است اما اگر نیاز به استفاده از پودر های رنگی باشد در ترکیب ذکر می شود.

تمام رنگ مو ها تا پایه 5 دکلره را  پوشش می دهند و اساسا ترکیب اکسیدان و دکلره باید برای به وجود آوردن پایه 5 به بعد روی مو ها قرار بگیرد.

دکلره پایه 5: ترکیب دکلره را با اکسیدان 9% آماده کنید و روی موهای خود بگذارید بعد از 13 الی 14 دقیقه موهای شما به روشنی  رنگ موی 5.00 می شود حالا پایه رنگ موی شما به عدد 5 رسیده است.

دکلره پایه 6: ترکیب را با اکسیدان 9% آماده کنید  و بین 18 الی 16 دقیقه روی موهای خود نگه دارید بعد از آبکشی دکلره موهای شما به روشنی رنگ 6.00 در آمده است که رنگی از سری اکسترای طبیعی است.

دکلره پایه 7 : مواد را آماده کنید و بعد از قرار دادن روی موها بین 20 تا 22 دقیقه صبر کنید حالا موهای شما به روشنی رنگ 7.00 دوماسی از سری اکسترای  طبیعی تغییر رنگ داده است.

نحوه استفاده

میزان و نسبت های ترکیب رنگ دوماسی در بروشور داخل جعبه قید شده است. بسته به این که تعداد موهای سفید شما چقدر زیاد باشد از اکسیدان 6% یا 9% برای رنگ کردن موهای خود باید استفاده کنید. اگر موهای سفید نسبتا زیادی دارید باید از اکسیدان 9% برای ترکیب رنگ موی خود استفاده کنید. رنگ موی دوماسی پوشانندگی بسیار بالایی دارد و یک تیوپ 100 میل آن برای رنگ کردن موهایی تا سرشانه مناسب است اما برای موهایی تا زیر سرشانه و بلندتر به دو تیوپ رنگ نیاز دارید.

رنگ موی شما با نسبت 1 به 1.5 ترکیب می‌یابد یعنی برای 100 میل رنگ مو به 150 میل اکسیدان نیاز دارید. اما این ترکیب همیشگی نیست زیرا برای رنگ‌های روشن کننده و بسیار روشن باید از ترکیب 1 به 2 استفاده کنید یعنی یک تیوپ رنگ موی 100 میل را  با 200 میل اکسیدان ترکیب کنید.

چگونه موها خود را رنگ کنیم: یک دستکش یک بار مصرف به دست کنید و یک کاسه مخصوص رنگ که مدرج باشد تهیه کنید و یک قلم مخصوص رنگ مو اکسیدان و رنگ مو را با هم طبق دستور نوشته شده به خوبی ترکیب کنید تا یک دست شود سپس مقداری از رنگ مو را به قسمت ساقه موی خود بزنید و بعد به رنگ کردن قسمت ریشه و بالای مو بپردازید با قلم رنگ مو رنگ را روی موها کاملا یک دست کنید.

چگونه از موهایمان در هنگام رنگ مو و دکلره محافظت کنیم؟  رنگ مو با انواع روغن‌های طبیعی  مانند روغن آرگان، شی باتر روغن زیتون و روغن بادام سازگاری دارد و اساسا پایه رنگ مو همین روغن‌های طبیعی هستند و این روغن‌ها چه در زمان دکلره و چه در زمان رنگ کردن مو می‌توانند از خشک شدن و از دست رفتن بیش از حد آب مو محافظت کنند. می‌توانید در رنگ موی خود انواع این روغن‌ها را تا حدود 12 میلی لیتر اضافه کنید از مصرف بیش از این حد این روغن ها بر روی مو خود داری کنید.

بعد از رنگ کردن موها حتما از ماسک موی مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید به خصوص بعد از شستشوی رنگ از موها تا دو روز فقط موها را با ماسک مو بشویید و از استفاده هرگونه شامپو خود داری کنید.

تاثیر استفاده

تمام رنگ موها بسته به رنگ پایه موی شما می‌توانند تیره‌تر و یا روشن‌تر از حالت نشان داده شده در تصاویر سایت و آلبوم رنگ موی دوماسی تغییر حالت دهند اما ته رنگ‌های خاصی در زمان دکلره کردن و برخی اوقات رنگ کردن موهای خود در موهای شما پدید می‌آید اگر این ته رنگ‌ها همخوان با رنگ موی شما بود چندان با آن مبارزه نکنید اما اگر رنگ به وجود آمده از ته رنگ پیگمان‌های باقی مانده در موی شما با رنگ موی شما تضاد داشت باید با اضافه کردن واریاسون ها به رنگ مو آن را خنثی کنید مثلا رنگ زرد را با واریاسیون بنفش؛ رنگ قرمز را با واریاسیون سبز و رنگ سبز را با واریاسیون قرمز بر طرف کنید دقت داشته باشید استفاده از اکسیدان‌های ضد زردی و ضد قرمزی هم در این کار شما را یاری می‌رساند و اگر با این اکسیدان‌ها رنگ ناخواسته موی شما برطرف شد به واریاسون روی نیاورید. پس فقط در موارد شدید ایجاد ته رنگ‌های ناخواسته از واریاسون استفاده کنید.

موهای شما در کمال امنیت و بسیار مناسب  با رنگ موی دوماسی رنگ می‌شوند زیرا در این رنگ مو از سه روغن بادام، نارگیل و زیتون به مقدار بسیار زیادی استفاده  شده است.

ته رنگ موقرمز, بنفش
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)141607012251
وزن (گرم)138
برنددوماسی
دسته‌ها
ویژگیحاوی آلوئه ورا, حاوی روغن بادام, حاوی روغن زیتون, حاوی روغن کرچک, حاوی روغن کنجد, حاوی روغن نارگیل, حاوی ویتامین C, ماندگاری بالا
کارکردپوشاننده سفیدی مو, نرم کننده
برچسب‌هاhair, economic hair color, DOMACY

نظرات کاربران (1 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ف
دوستان کسی استفاده کرده ؟
ارزش خرید
کیفت

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.