رنگ موی دوماسی 120 میل بلوند بژ روشن-8.31

Domacy Beige Hair Color 120 Ml
رنگ موی  دوماسی 120 میل  بلوند بژ روشن-8.31
قیمت: 36,400 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
خرید مقایسه کن
دوماسیدوماسی

رنگ موی دوماسی 120 میل بلوند بژ روشن-8.31

Domacy Beige Hair Color 120 Ml
کشور مبدا برند: 

دسته بندی :

رنگ مو تیوپی

برند :

امتیاز 5 از 5 از مجموع 2 نظر
5 رنگ
قیمت: 36,400 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
افزودن به سبد خرید مقایسه کن خرید مشاهده نظرات (2)

رنگ موی دوماسی 120 میل سری بژ

رنگ موی دوماسی سری بژ یکی از پر طرفدارد‌ترین انواع رنگ موهای دوماسی است بسیاری از خانم‌ها با رنگ کردن موهای خود به رنگ‌های زیبای سری بژ دوماسی می‌توانند ظاهری بسیار لاکچری را برای خود فراهم آورند. درخشش رنگ موی دوماسی سری بژ بسیار بالا ست و موهای شما بعداز اجرای درست رنگ موی دوماسی سری بژ  مانند خرمی از طلای ناب در نور خورشید می‌درخشد. استفاده از این رنگ مو برای خانم هایی با رنج سنی 35 تا 55 سال بسیار توصیه می‌شود. زیرا سری بژ رنگ موی دوماسی مانند سری طلایی فانتزی و پر رنگ نیست و از سنگینی بسیار خاصی برخوردار است.

در ترکیب این رنگ موی بسیار پوشاننده از انواع روغن های گیاهی استفاده شده است و شما می‌توانید با استفاده  از یک ماسک مو در کنار بهره‌مندی از انواع روغن‌های طبیعی به کار رفته در این رنگ مو، موهای خود را بعد از رنگ کردن کاملا به حالت قبل از پذیرفتن رنگ سالم و با طراوت کنید.

برای آن که موهای شما کاملا مطابق آلبوم دوماسی رنگ موی دوماسی سری بژ را بپذیرد حتما از دستور ترکیب های زیر استفاده کنید.

5.31 قهوه‌‌ای بژ روشن : برای شروع کار حتما باید موهای شما به پایه دکلره 7 برسد. سپس یک سانتیمتر هایلایت 000 و یک سانتیمتر رنگ اکسترای طبیعی با شماره 8.00 را با یک سانتیمتر دیگر از رنگ سری لوکس به نام لوکس گردویی با شماره 6.738 مخلوط کنید و با اکسیدان مناسب بر روی موهای خود بگذارید.

6.31 بلوند بژ تیره پایه 8 برای شروع کار مناسب است یک تیوپ رنگ را با همان ترکیبات رنگ 5.31  بیامیزید اما این بار به جای لوکس گردویی به همان میزان از رنگ سری تنباکویی به شماره 6.08 استفاده کنید. 

7.31 بلوند بژ متوسط: در این رنگ بهتر است با پایه دکلره 9 موها را روشن کنید از رنگ اکسترای طبیعی به شماره 10.00 دو سانت و از هایلایت شنی صحرایی  به شماره 12.31 یک سانت به ترکیب اضافه کنید تا رنگی بسیار درخشان و زیبا روی موهای شما نقش ببندد.

8.31 بلوند بژ روشن : در این رنگ موهای خود را با پایه 11 روشن کنید و بعد از مانند رنگ 7.31 عمل کنید ولی این بار از رنگ ترکیبی 12.81 از سری هایلایت به ترکیب خود به همان میزان اضافه کنید.

10.31 بلوند بژ پلاتینه:  این رنگ را نیز مانند رنگ پیشین این سری یعنی 8.31 به پایه برسانید و برای ترکیب رنگ مو به همان صورت عمل کنید اما این بار از رنگ اکسترای طبیعی 12.00 بهره بجویید

این رنگ مو بهترین انتخاب برای خانم‌ای با پوست های گندمی و روشن است

 

 

شما برای آن که از  رنگ موی دوماسی سری بژ به خوبی استفاده کنید باید موهای خود در پایه های مختلف دکلره کنید در این جا ما روش دکلره کردن موها را نیز برای شما توضیح می‌دهیم.

چگونه موهای  خود را دکلره کنیم

در دستور که در بالا آمده است ابتدا باید موهای خود را دکلره کنید دکلره مو با ترکیب پودر دکلره سفید یا آبی و یا سبز با میزان معینی اکسیدان انجام می‌پذیرد. اغلب برای 150 میل اکسیدان یک اسکوپ دکلره اضافه می‌شود اما موهای شما در زمان دکلره دقیقه به دقیقه رنگ عوض می‌کنند و شما با احتساب دقیق زمان می‌توانید موهای خود را به پایه درج شده در ترکیب ذکر شده برای محصول برسانید. رنگ پودر دکلره اغلب سفید است اما اگر نیاز به استفاده از پودر های رنگی باشد در ترکیب ذکر می شود.

تمام رنگ مو ها تا پایه 5 دکلره را  پوشش می دهند و اساسا ترکیب اکسیدان و دکلره باید برای به وجود آوردن پایه 5 به بعد روی مو ها قرار بگیرد.

دکلره پایه 5: ترکیب دکلره را با اکسیدان 9% آماده کنید و روی موهای خود بگذارید بعد از 13 الی 14 دقیقه موهای شما به روشنی  رنگ موی 5.00 می شود حالا پایه رنگ موی شما به عدد 5 رسیده است.

دکلره پایه 6: ترکیب را با اکسیدان 9% آماده کنید  و بین 18 الی 16 دقیقه روی موهای خود نگه دارید بعد از آبکشی دکلره موهای شما به روشنی رنگ 6.00 در آمده است که رنگی از سری اکسترای طبیعی است.

دکلره پایه 7 : مواد را آماده کنید و بعد از قرار دادن روی موها بین 20 تا 22 دقیقه صبر کنید حالا موهای شما به روشنی رنگ 7.00 دوماسی از سری اکسترای  طبیعی تغییر رنگ داده است.

دکلره پایه 8: در این دکلره از اکسیدان 12% استفاده کنید به زمانی بین 25 تا 26 دقیقه نیاز دارید تا موهای شما مانند رنگ 8.00 دوماسی تغییر رنگ دهد

دکلره پایه 9: شما وارد پایه های سنگین دکلره شده اید یعنی باید اکسیدان 12% را با یک اسکوپ پودر سفید به مدت 30 دقیقه روی موها نگه دارید تا موهای شما به رنگ 9.00 دوماسی برسد

دکلره پایه 10: یکی از  بالاترین پایه‌های دکلره که با ترکیب اکسیدان 12% و یک اسکوپ پودر سفید دکلره به وجود می‌آید این ترکیب را 35 دقیقه روی موهای خود نگه دارید. بعد از عملیات موهای شما به رنگ 10.00 اکسترای طبیعی دوماسی تغییر رنگ خواهد داد.

پایه دکلره 11: بالاترین پایه دکلره که باید با 40 دقیقه صبر شما برای  آمیختن موها با مواد دکلره به دست می‌آید شما بعد از شستن دکلره موهایتان به رنگ بلوند خیلی خیلی روشن یعنی 12.00 دوماسی تغییر رنگ خواهد داد.

نحوه استفاده

میزان و نسبت های ترکیب رنگ دوماسی در بروشور داخل جعبه قید شده است. بسته به این که تعداد موهای سفید شما چقدر زیاد باشد از اکسیدان 6% یا 9% برای رنگ کردن موهای خود باید استفاده کنید. اگر موهای سفید نسبتا زیادی دارید باید از اکسیدان 9% برای ترکیب رنگ موی خود استفاده کنید. رنگ موی دوماسی پوشانندگی بسیار بالایی دارد و یک تیوپ 100 میل آن برای رنگ کردن موهایی تا سرشانه مناسب است اما برای موهایی تا زیر سرشانه و بلندتر به دو تیوپ رنگ نیاز دارید.

رنگ موی شما با نسبت 1 به 1.5 ترکیب می‌یابد یعنی برای 100 میل رنگ مو به 150 میل اکسیدان نیاز دارید. اما این ترکیب همیشگی نیست زیرا برای رنگ‌های روشن کننده و بسیار روشن باید از ترکیب 1 به 2 استفاده کنید یعنی یک تیوپ رنگ موی 100 میل را  با 200 میل اکسیدان ترکیب کنید.

چگونه موها خود را رنگ کنیم: یک دستکش یک بار مصرف به دست کنید و یک کاسه مخصوص رنگ که مدرج باشد تهیه کنید و یک قلم مخصوص رنگ مو اکسیدان و رنگ مو را با هم طبق دستور نوشته شده به خوبی ترکیب کنید تا یک دست شود سپس مقداری از رنگ مو را به قسمت ساقه موی خود بزنید و بعد به رنگ کردن قسمت ریشه و بالای مو بپردازید با قلم رنگ مو رنگ را روی موها کاملا یک دست کنید.

چگونه از موهایمان در هنگام رنگ مو و دکلره محافظت کنیم؟  رنگ مو با انواع روغن‌های طبیعی  مانند روغن آرگان، شی باتر روغن زیتون و روغن بادام سازگاری دارد و اساسا پایه رنگ مو همین روغن‌های طبیعی هستند و این روغن‌ها چه در زمان دکلره و چه در زمان رنگ کردن مو می‌توانند از خشک شدن و از دست رفتن بیش از حد آب مو محافظت کنند. می‌توانید در رنگ موی خود انواع این روغن‌ها را تا حدود 12 میلی لیتر اضافه کنید از مصرف بیش از این حد این روغن ها بر روی مو خود داری کنید.

بعد از رنگ کردن موها حتما از ماسک موی مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید به خصوص بعد از شستشوی رنگ از موها تا دو روز فقط موها را با ماسک مو بشویید و از استفاده هرگونه شامپو خود داری کنید.

تاثیر استفاده

تمام رنگ موها بسته به رنگ پایه موی شما می‌توانند تیره‌تر و یا روشن‌تر از حالت نشان داده شده در تصاویر سایت و آلبوم رنگ موی دوماسی تغییر حالت دهند اما ته رنگ‌های خاصی در زمان دکلره کردن و برخی اوقات رنگ کردن موهای خود در موهای شما پدید می‌آید اگر این ته رنگ‌ها همخوان با رنگ موی شما بود چندان با آن مبارزه نکنید اما اگر رنگ به وجود آمده از ته رنگ پیگمان‌های باقی مانده در موی شما با رنگ موی شما تضاد داشت باید با اضافه کردن واریاسون ها به رنگ مو آن را خنثی کنید مثلا رنگ زرد را با واریاسیون بنفش؛ رنگ قرمز را با واریاسیون سبز و رنگ سبز را با واریاسیون قرمز بر طرف کنید دقت داشته باشید استفاده از اکسیدان‌های ضد زردی و ضد قرمزی هم در این کار شما را یاری می‌رساند و اگر با این اکسیدان‌ها رنگ ناخواسته موی شما برطرف شد به واریاسون روی نیاورید. پس فقط در موارد شدید ایجاد ته رنگ‌های ناخواسته از واریاسون استفاده کنید.

موهای شما در کمال امنیت و بسیار مناسب  با رنگ موی دوماسی رنگ می‌شوند زیرا در این رنگ مو از سه روغن بادام، نارگیل و زیتون به مقدار بسیار زیادی استفاده  شده است.

ته رنگ موزرد, هایلایت
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)141607012084
وزن (گرم)138
برنددوماسی
دسته‌ها
ویژگیحاوی آلوئه ورا, حاوی روغن بادام, حاوی روغن زیتون, حاوی روغن کرچک, حاوی روغن کنجد, حاوی روغن نارگیل, حاوی ویتامین سی, ماندگاری بالا
کارکردپوشاننده سفیدی مو, نرم کننده
بافتکرم
برچسب‌هاeconomic hair color, DOMACY, hair, Hair coloring

نظرات کاربران (2 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
س
سلام باعرض پوزش من فقط یبار از این محصول استفاده کردم اونم توسط آرایشگر.الان خودم میخوام خریداری کنم.آیا میتونید در این زمینه ویا از ترکیب رنگها اطلاعتی بهم بدهید؟سپاسگزارم
ارزش خرید
کیفت
تصویر marziyeh khoorniya
سلام عزیزم. با شماره 43389 تماس بگیرید به مشاوره متصل بشید راهنماییتون می کنند

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.