رنگ موی دوماسی 120 میل بلوند دودی خیلی خیلی روشن-12.1

Domacy Cendre Hair Color 120 Ml
رنگ موی  دوماسی 120 میل بلوند دودی خیلی خیلی روشن-12.1
قیمت: 29,000 23,200 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
خرید مقایسه کن
دوماسیدوماسی

رنگ موی دوماسی 120 میل بلوند دودی خیلی خیلی روشن-12.1

Domacy Cendre Hair Color 120 Ml
کشور مبدا برند: 

دسته بندی :

رنگ مو تیوپی

برند :

امتیاز 5 از 5 از مجموع 1 نظر
قیمت: 29,000 23,200 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
افزودن به سبد خرید مقایسه کن خرید مشاهده نظرات (1)

رنگ موی دوماسی 120 میل سری دودی

 

رنگ موی دوماسی سری دودی یکی از پر طرفدار ترین انواع رنگ موهای دوماسی است زیرا در اولین نگاه 12 رنگ بسیار متنوع در این کالیته رنگ مو وجود دارد و برای استفاده  از این رنگ‌ها شما به راحتی می‌تواند یک رنگ را انتخاب کنید و با آن انواع استایل‌های لباس و تیپ و مو را به وجود آورید.

استفاده از رنگ موی دوماسی سری دودی عملا برای رنگ موهای دائمی بسیار مناسب است زیرا استفاده از این رنگ موها به واسطه هاله مشکی و دودی که حتی در روشن‌ترین نوع رنگ‌های آن وجود دارد برای کسانی که همیشه موهای خود را رنگ می‌کنند بسیار مفید باشد. با کم رنگ شدن رنگ مو و همین طور در آمدن ریشه‌ها این رنگ کمتر جلای خود را از دست می‌دهد و این کار موجب می‌شود موهای شما دیرتر به رنگ مجدد نیاز داشته باشد زیرا هماهنگی رنگ موی دوماسی سری دودی با موهای مشکی رشد کرده میان موهای اصلی بسیار زیاد است و به خاطر همین طیف مشکی است که بیشتر خانم‌ها این رنگ مو را به عنوان رنگ موی دائمی خود انتخاب می‌کنند.

برای استفاده از رنگ موی دوماسی سری دودی بهتر است انواع مکمل‌های رنگ مو را کنار بگذارید و اندکی از روغن های محافظ مو در این ترکیب استفاده کنید. البته رنگ موی دوماسی سری دودی در خود انواع روغن‌های طبیعی مهم را دارد، مانند روغن بادام و روغن زیتون. روغن بسیار مفید بادام در خود انواع ویتامین های گروه ب را دارد و عملا باز سازی کننده موهای شما بعد از تماس با مواد شیمیایی است.

اما از آنجایی که سری رنگ دودی دوماسی، یک گروه بسیار حرفه‌ای و البته بسیار متنوع است باید با ترکیب خاصی این رنگ مو را  بر روی موها اجرا کنید و به آن انواع رنگ های خاص اضافه کنید. همین طور با پایه دکلره خاصی این رنگ ها بر روی موهای شما اجرا می‌شود با این روش های ترکیب شما عملا به رنگ مویی دست می‌یابید که کاملا  مطابق آلبوم رنگ موی دوماسی است.

رنگ موی دوماسی را چگونه ترکیب کنیم؟

1.1: پایه دکلره به 4 یا 5 برسانید و حدود یک سانتیمتر واریاسیون آبی به ترکیب اضافه کنید.

3.1: از پایه دکلره 4 یا 5 بهره بجویید و واریاسیون دودی را نیز حدود 2 سانتیمتر به مخلوط اضافه کنید

4.1: پایه دکلره را حتما به 5 برسانید همراه با 4 سانتیمتر واریاسیون دودی که سبب می‌شود مخلوط شما به صورت آرمانی برای رنگ کردن موهایتان تبدیل شود.

5.1: با پایه 6 دکلره بهترین نتیجه نصیب شما می‌شود این ترکیب را 4 سانتیمتر واریاسیون دودی مخلوط کنید. 

6.1: پایه دکلره را به 8 برسانید و بعد از واریاسیون دودی هم 4 سانت اضافه کنید همین طور 2 سانت هم واریاسیون نقره با شماره 0.12 در کنار این رنگ بسیار زیبا می‌شود. ‌

7.1: پایه رنگ مو را مانند رنگ قبلی به 8 برسانید و بعد از واریاسون دودی 4 سانت و از واریاسیون نقره‌ای 2 سانت به مخلوط اضافه کنید.

8.1 برای این رنگ به پایه 9 دکلره نیاز دارید همین طور 4 سانت از واریاسیون دودی و 2 سانت از واریاسیون 0.12 نقره‌ای به مخلوط زیر اضافه کنید. 

9.1 برای استفاده از این رنگ شما حتما باید موهای خود را به پایه 10 دکلره برسانید از واریاسیون دودی 5 سانت و از واریاسیون نقره‌‌‌ای 2 سانت اضافه کنید و مخلوط را به خوبی هم بزنید تا یک دست شود.

10.1 پایه دکلره بسیار قوی 11 یا 12 را بر روی موهای خود به وجود آورید، سپس از واریاسیون دودی 5 سانتیمتر و از واریاسیون نقره ای 0.12  سه سانتیمتر اضافه کنید.

12.1  این رنگ تنها با دکلره پایه  11  یا 12 بر روی موهای شما ترکیب می‌یابد. از واریاسیون‌های دودی 5 ، نقره‌ای 3 و هایلایت  000 سه سانتیمتر به مخلوط اضافه کنید.

مناسب برای پوست های روشن و گندمی

چگونه موهای  خود را دکلره کنیم

در دستور که در بالا آمده است ابتدا باید موهای خود را دکلره کنید دکلره مو با ترکیب پودر دکلره سفید یا آبی و یا سبز با میزان معینی اکسیدان انجام می‌پذیرد. اغلب برای 150 میل اکسیدان یک اسکوپ دکلره اضافه می‌شود اما موهای شما در زمان دکلره دقیقه به دقیقه رنگ عوض می‌کنند و شما با احتساب دقیق زمان می‌توانید موهای خود را به پایه درج شده در ترکیب ذکر شده برای محصول برسانید. رنگ پودر دکلره اغلب سفید است اما اگر نیاز به استفاده از پودر های رنگی باشد در ترکیب ذکر می شود.

تمام رنگ مو ها تا پایه 5 دکلره را  پوشش می دهند و اساسا ترکیب اکسیدان و دکلره باید برای به وجود آوردن پایه 5 به بعد روی مو ها قرار بگیرد.

دکلره پایه 5: ترکیب دکلره را با اکسیدان 9% آماده کنید و روی موهای خود بگذارید بعد از 13 الی 14 دقیقه موهای شما به روشنی  رنگ موی 5.00 می شود حالا پایه رنگ موی شما به عدد 5 رسیده است.

دکلره پایه 6: ترکیب را با اکسیدان 9% آماده کنید  و بین 18 الی 16 دقیقه روی موهای خود نگه دارید بعد از آبکشی دکلره موهای شما به روشنی رنگ 6.00 در آمده است که رنگی از سری اکسترای طبیعی است.

دکلره پایه 7 : مواد را آماده کنید و بعد از قرار دادن روی موها بین 20 تا 22 دقیقه صبر کنید حالا موهای شما به روشنی رنگ 7.00 دوماسی از سری اکسترای  طبیعی تغییر رنگ داده است.

دکلره پایه 8: در این دکلره از اکسیدان 12% استفاده کنید به زمانی بین 25 تا 26 دقیقه نیاز دارید تا موهای شما مانند رنگ 8.00 دوماسی تغییر رنگ دهد

دکلره پایه 9: شما وارد پایه های سنگین دکلره شده اید یعنی باید اکسیدان 12% را با یک اسکوپ پودر سفید به مدت 30 دقیقه روی موها نگه دارید تا موهای شما به رنگ 9.00 دوماسی برسد

دکلره پایه 10: یکی از  بالاترین پایه‌های دکلره که با ترکیب اکسیدان 12% و یک اسکوپ پودر سفید دکلره به وجود می‌آید این ترکیب را 35 دقیقه روی موهای خود نگه دارید. بعد از عملیات موهای شما به رنگ 10.00 اکسترای طبیعی دوماسی تغییر رنگ خواهد داد.

پایه دکلره 11: بالاترین پایه دکلره که باید با 40 دقیقه صبر شما برای  آمیختن موها با مواد دکلره به دست می‌آید شما بعد از شستن دکلره موهایتان به رنگ بلوند خیلی خیلی روشن یعنی 12.00 دوماسی تغییر رنگ خواهد داد.

نحوه استفاده

میزان و نسبت های ترکیب رنگ دوماسی در بروشور داخل جعبه قید شده است. بسته به این که تعداد موهای سفید شما چقدر زیاد باشد از اکسیدان 6% یا 9% برای رنگ کردن موهای خود باید استفاده کنید. اگر موهای سفید نسبتا زیادی دارید باید از اکسیدان 9% برای ترکیب رنگ موی خود استفاده کنید. رنگ موی دوماسی پوشانندگی بسیار بالایی دارد و یک تیوپ 100 میل آن برای رنگ کردن موهایی تا سرشانه مناسب است اما برای موهایی تا زیر سرشانه و بلندتر به دو تیوپ رنگ نیاز دارید.

رنگ موی شما با نسبت 1 به 1.5 ترکیب می‌یابد یعنی برای 100 میل رنگ مو به 150 میل اکسیدان نیاز دارید. اما این ترکیب همیشگی نیست زیرا برای رنگ‌های روشن کننده و بسیار روشن باید از ترکیب 1 به 2 استفاده کنید یعنی یک تیوپ رنگ موی 100 میل را  با 200 میل اکسیدان ترکیب کنید.

چگونه موها خود را رنگ کنیم: یک دستکش یک بار مصرف به دست کنید و یک کاسه مخصوص رنگ که مدرج باشد تهیه کنید و یک قلم مخصوص رنگ مو اکسیدان و رنگ مو را با هم طبق دستور نوشته شده به خوبی ترکیب کنید تا یک دست شود سپس مقداری از رنگ مو را به قسمت ساقه موی خود بزنید و بعد به رنگ کردن قسمت ریشه و بالای مو بپردازید با قلم رنگ مو رنگ را روی موها کاملا یک دست کنید.

چگونه از موهایمان در هنگام رنگ مو و دکلره محافظت کنیم؟  رنگ مو با انواع روغن‌های طبیعی  مانند روغن آرگان، شی باتر روغن زیتون و روغن بادام سازگاری دارد و اساسا پایه رنگ مو همین روغن‌های طبیعی هستند و این روغن‌ها چه در زمان دکلره و چه در زمان رنگ کردن مو می‌توانند از خشک شدن و از دست رفتن بیش از حد آب مو محافظت کنند. می‌توانید در رنگ موی خود انواع این روغن‌ها را تا حدود 12 میلی لیتر اضافه کنید از مصرف بیش از این حد این روغن ها بر روی مو خود داری کنید.

بعد از رنگ کردن موها حتما از ماسک موی مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید به خصوص بعد از شستشوی رنگ از موها تا دو روز فقط موها را با ماسک مو بشویید و از استفاده هرگونه شامپو خود داری کنید.

تاثیر استفاده

تمام رنگ موها بسته به رنگ پایه موی شما می‌توانند تیره‌تر و یا روشن‌تر از حالت نشان داده شده در تصاویر سایت و آلبوم رنگ موی دوماسی تغییر حالت دهند اما ته رنگ‌های خاصی در زمان دکلره کردن و برخی اوقات رنگ کردن موهای خود در موهای شما پدید می‌آید اگر این ته رنگ‌ها همخوان با رنگ موی شما بود چندان با آن مبارزه نکنید اما اگر رنگ به وجود آمده از ته رنگ پیگمان‌های باقی مانده در موی شما با رنگ موی شما تضاد داشت باید با اضافه کردن واریاسون ها به رنگ مو آن را خنثی کنید مثلا رنگ زرد را با واریاسیون بنفش؛ رنگ قرمز را با واریاسیون سبز و رنگ سبز را با واریاسیون قرمز بر طرف کنید دقت داشته باشید استفاده از اکسیدان‌های ضد زردی و ضد قرمزی هم در این کار شما را یاری می‌رساند و اگر با این اکسیدان‌ها رنگ ناخواسته موی شما برطرف شد به واریاسون روی نیاورید. پس فقط در موارد شدید ایجاد ته رنگ‌های ناخواسته از واریاسون استفاده کنید.

موهای شما در کمال امنیت و بسیار مناسب  با رنگ موی دوماسی رنگ می‌شوند زیرا در این رنگ مو از سه روغن بادام، نارگیل و زیتون به مقدار بسیار زیادی استفاده  شده است.

 

 

نوع بسته بندیتیوپی
ته رنگ موهایلایت, سوپر بلوند, دودی, آبی
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)141607012061
وزن (گرم)138
برنددوماسی
دسته‌ها
ویژگیحاوی آلوئه ورا, حاوی روغن بادام, حاوی روغن زیتون, حاوی روغن کرچک, حاوی روغن کنجد, حاوی روغن نارگیل, حاوی ویتامین C, ماندگاری بالا
کارکردپوشاننده سفیدی مو, نرم کننده
بافتکرم
برچسب‌هاhair, economic hair color, DOMACY

نظرات کاربران (1 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ف
دوستان کسی استفاده کرده ؟
ارزش خرید
کیفت

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.