رنگ موی دوماسی 120 میل یلوند زیتونی روشن-8.8

Domacy Olive Hair Color 120 Ml
رنگ موی  دوماسی 120 میل  یلوند زیتونی روشن-8.8
قیمت: 28,100 24,000 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
خرید مقایسه کن
دوماسیدوماسی

رنگ موی دوماسی 120 میل یلوند زیتونی روشن-8.8

Domacy Olive Hair Color 120 Ml

دسته بندی :

رنگ مو تیوپی

برند :

امتیاز 5 از 5 از مجموع 1 نظر
قیمت: 28,100 24,000 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
افزودن به سبد خرید مقایسه کن خرید مشاهده نظرات (1)

رنگ موی دوماسی 120 میل سری زیتونی

 

ظاهری متفاوت نتیجه استفاده از رنگ موی دوماسی سری زیتونی است. بااستفاده از رنگ مویی که بسیار سالم است و شما می‌توانید به خوبی از آن بهره بجویید اتفاق مهم که  در تولید رنگ موی دوماسی سری زیتونی دوماسی افتاده است که این است که رنگ موی دوماسی سری زیتونی عملا دو برابر رنگ موی‌های دیگر پیگمان‌های رنگی دارد و پوشانندگی آن بسیار بالا است و با استفاده از این رنگ موی فوق العاده رنگی گرم و درخشان به موهای شما هدیه داده می‌شود.

رنگ موی دوماسی سری زیتونی عملا یک تقویت کننده مو نیز به حساب می‌آید زیرا در خود انواع روغن‌های محافظ مو را جای داده‌ است این رنگ مو به سرعت هرچه تمام موهای شما را رنگ می‌کند و حداکثر 40 دقیقه زمان لازم است که موهای شما به رنگی بسیار زیبا تغییر رنگ دهد.

روغن بادام شیرین به کار رفته در رنگ موی دوماسی سری زیتونی سبب می‌شود موهای شما در اوج سلامت و زیبایی با  انواع ویتامین‌های سری ب تغذیه شود و همین طور روغن نارگیل و زیتون هم ضخامت موهای شما را افزایش می‌دهد.

اما برای ترکیب رنگ موی دوماسی سری زیتونی به چند رنگ و هایلایت و البته عملیات دکلره کردن مو نیاز دارید تا رنگ موی مطلوب و کاملا مطابق آلبوم موی خود را به دست آورید.

ترکیب رنگ موی دوماسی سری زیتونی به چه صورت است؟

3.8 قهوه‌ای زیتونی تیره: برای ترکیب رنگ از پایه دکلره 4 یا 5 استفاده کنید و بعد یک سانتیمتر واریاسوین سبز 0.88 به مخلوط بیفزایید تا رنگ زیتونی تقویت شود.

4.8 قهوه‌‌ای زیتونی متوسط: با پایه 6 دکلره شروع کنید و بعد واریاسیون سبز را به مقدار یک سانت به مخلوط اضافه کنید.

5.8 قهوه‌ای زیتونی روشن: این رنگ نیز با پایه دکلره 6 به وجود می‌آید و بعد مانند رنگ 4.8 باید روی آن عمل شود با این تفاوت که حدود 1 سانت به آن ترکیب هایلایت 000 اضافه کنید.

6.8 بلوند زیتونی تیره: با پایه دکلره 7 رنگ موی بلوند زیتونی تیره روی موهای شما اجرا می‌شود از رنگ 0.88 یا همان واریاسیون سبز دو سانت به مخلوط اضافه کنید و بعد 2 سانت دیگر نیز از هایلایت 000 بیفزایید.

7.8 بلوند زیتونی متوسط: پایه دکلره را به 9 برسانید و بعد دقیقا مانند رنگ پیشین یعنی 6.8 عمل کنید.

8.8 بلوند زیتونی روشن: پایه دکلره باید 9 باشد تا رنگ بلوند زیتونی روی موهای شما عمل کنید از واریاسیون سبز یک سانت و هایلایت 000 سه سانت در ترکیب جای دهید و با اکسیدان مخلوط کنید.

9.8 بلوند زیتونی خیلی روشن: با دکلره10  و یک سانت واریاسون سبز و 4 سانت هایلایت 000 در مخلوط می‌توانید به رنگ دلخواه خود برسید.

10.8 بلوند زیتونی پلاتینه: با پایه دکلره 11  استفاده کنید و همراه با نیم سانت واریاسیون سبز و همین طور 5 سانت هایلایت 000 می‌تواند رنگ مورد نظر شما را تأمین کند.

12.8 بلوند زیتونی خیلی خیلی روشن: بعد از رساندن پایه دکلره به عدد 11 نیم سانت رنگ 0.88 و 7 سانت رنگ 000 و 2 سانت رنگ طبیعی اکسترا به شماره 12.00 را با میزان لازم اکسیدان مخلوط کنید و بر روی موها قرار دهید.

مناسب برای پوست های روشن و گرم

اما دکلره موها برای به دست آوردن پایه رنگ های زیتونی دوماسی به چهه صورتی باید باشد.

چگونه موهای  خود را دکلره کنیم

در دستور که در بالا آمده است ابتدا باید موهای خود را دکلره کنید دکلره مو با ترکیب پودر دکلره سفید یا آبی و یا سبز با میزان معینی اکسیدان انجام می‌پذیرد. اغلب برای 150 میل اکسیدان یک اسکوپ دکلره اضافه می‌شود اما موهای شما در زمان دکلره دقیقه به دقیقه رنگ عوض می‌کنند و شما با احتساب دقیق زمان می‌توانید موهای خود را به پایه درج شده در ترکیب ذکر شده برای محصول برسانید. رنگ پودر دکلره اغلب سفید است اما اگر نیاز به استفاده از پودر های رنگی باشد در ترکیب ذکر می شود.

تمام رنگ مو ها تا پایه 5 دکلره را  پوشش می دهند و اساسا ترکیب اکسیدان و دکلره باید برای به وجود آوردن پایه 5 به بعد روی مو ها قرار بگیرد.

دکلره پایه 5: ترکیب دکلره را با اکسیدان 9% آماده کنید و روی موهای خود بگذارید بعد از 13 الی 14 دقیقه موهای شما به روشنی  رنگ موی 5.00 می شود حالا پایه رنگ موی شما به عدد 5 رسیده است.

دکلره پایه 6: ترکیب را با اکسیدان 9% آماده کنید  و بین 18 الی 16 دقیقه روی موهای خود نگه دارید بعد از آبکشی دکلره موهای شما به روشنی رنگ 6.00 در آمده است که رنگی از سری اکسترای طبیعی است.

دکلره پایه 7 : مواد را آماده کنید و بعد از قرار دادن روی موها بین 20 تا 22 دقیقه صبر کنید حالا موهای شما به روشنی رنگ 7.00 دوماسی از سری اکسترای  طبیعی تغییر رنگ داده است.

دکلره پایه 8: در این دکلره از اکسیدان 12% استفاده کنید به زمانی بین 25 تا 26 دقیقه نیاز دارید تا موهای شما مانند رنگ 8.00 دوماسی تغییر رنگ دهد

دکلره پایه 9: شما وارد پایه های سنگین دکلره شده اید یعنی باید اکسیدان 12% را با یک اسکوپ پودر سفید به مدت 30 دقیقه روی موها نگه دارید تا موهای شما به رنگ 9.00 دوماسی برسد

دکلره پایه 10: یکی از  بالاترین پایه‌های دکلره که با ترکیب اکسیدان 12% و یک اسکوپ پودر سفید دکلره به وجود می‌آید این ترکیب را 35 دقیقه روی موهای خود نگه دارید. بعد از عملیات موهای شما به رنگ 10.00 اکسترای طبیعی دوماسی تغییر رنگ خواهد داد.

پایه دکلره 11: بالاترین پایه دکلره که باید با 40 دقیقه صبر شما برای  آمیختن موها با مواد دکلره به دست می‌آید شما بعد از شستن دکلره موهایتان به رنگ بلوند خیلی خیلی روشن یعنی 12.00 دوماسی تغییر رنگ خواهد داد.

 

نحوه استفاده

میزان و نسبت های ترکیب رنگ دوماسی در بروشور داخل جعبه قید شده است. بسته به این که تعداد موهای سفید شما چقدر زیاد باشد از اکسیدان 6% یا 9% برای رنگ کردن موهای خود باید استفاده کنید. اگر موهای سفید نسبتا زیادی دارید باید از اکسیدان 9% برای ترکیب رنگ موی خود استفاده کنید. رنگ موی دوماسی پوشانندگی بسیار بالایی دارد و یک تیوپ 100 میل آن برای رنگ کردن موهایی تا سرشانه مناسب است اما برای موهایی تا زیر سرشانه و بلندتر به دو تیوپ رنگ نیاز دارید.

رنگ موی شما با نسبت 1 به 1.5 ترکیب می‌یابد یعنی برای 100 میل رنگ مو به 150 میل اکسیدان نیاز دارید. اما این ترکیب همیشگی نیست زیرا برای رنگ‌های روشن کننده و بسیار روشن باید از ترکیب 1 به 2 استفاده کنید یعنی یک تیوپ رنگ موی 100 میل را  با 200 میل اکسیدان ترکیب کنید.

چگونه موها خود را رنگ کنیم: یک دستکش یک بار مصرف به دست کنید و یک کاسه مخصوص رنگ که مدرج باشد تهیه کنید و یک قلم مخصوص رنگ مو اکسیدان و رنگ مو را با هم طبق دستور نوشته شده به خوبی ترکیب کنید تا یک دست شود سپس مقداری از رنگ مو را به قسمت ساقه موی خود بزنید و بعد به رنگ کردن قسمت ریشه و بالای مو بپردازید با قلم رنگ مو رنگ را روی موها کاملا یک دست کنید.

چگونه از موهایمان در هنگام رنگ مو و دکلره محافظت کنیم؟  رنگ مو با انواع روغن‌های طبیعی  مانند روغن آرگان، شی باتر روغن زیتون و روغن بادام سازگاری دارد و اساسا پایه رنگ مو همین روغن‌های طبیعی هستند و این روغن‌ها چه در زمان دکلره و چه در زمان رنگ کردن مو می‌توانند از خشک شدن و از دست رفتن بیش از حد آب مو محافظت کنند. می‌توانید در رنگ موی خود انواع این روغن‌ها را تا حدود 12 میلی لیتر اضافه کنید از مصرف بیش از این حد این روغن ها بر روی مو خود داری کنید.

بعد از رنگ کردن موها حتما از ماسک موی مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید به خصوص بعد از شستشوی رنگ از موها تا دو روز فقط موها را با ماسک مو بشویید و از استفاده هرگونه شامپو خود داری کنید.

تاثیر استفاده

تمام رنگ موها بسته به رنگ پایه موی شما می‌توانند تیره‌تر و یا روشن‌تر از حالت نشان داده شده در تصاویر سایت و آلبوم رنگ موی دوماسی تغییر حالت دهند اما ته رنگ‌های خاصی در زمان دکلره کردن و برخی اوقات رنگ کردن موهای خود در موهای شما پدید می‌آید اگر این ته رنگ‌ها همخوان با رنگ موی شما بود چندان با آن مبارزه نکنید اما اگر رنگ به وجود آمده از ته رنگ پیگمان‌های باقی مانده در موی شما با رنگ موی شما تضاد داشت باید با اضافه کردن واریاسون ها به رنگ مو آن را خنثی کنید مثلا رنگ زرد را با واریاسیون بنفش؛ رنگ قرمز را با واریاسیون سبز و رنگ سبز را با واریاسیون قرمز بر طرف کنید دقت داشته باشید استفاده از اکسیدان‌های ضد زردی و ضد قرمزی هم در این کار شما را یاری می‌رساند و اگر با این اکسیدان‌ها رنگ ناخواسته موی شما برطرف شد به واریاسون روی نیاورید. پس فقط در موارد شدید ایجاد ته رنگ‌های ناخواسته از واریاسون استفاده کنید.

موهای شما در کمال امنیت و بسیار مناسب  با رنگ موی دوماسی رنگ می‌شوند زیرا در این رنگ مو از سه روغن بادام، نارگیل و زیتون به مقدار بسیار زیادی استفاده  شده است.

 

 

نوع بسته بندیتیوپی
ته رنگ موزرد, سبز, هایلایت, سوپر بلوند
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)141607012076
وزن (گرم)138
برنددوماسی
دسته‌ها
ویژگیحاوی ویتامین C, حاوی روغن بادام, حاوی روغن زیتون, حاوی روغن نارگیل, حاوی روغن کنجد, حاوی روغن کرچک, ماندگاری بالا, حاوی آلوئه ورا
کارکردنرم کننده, پوشاننده سفیدی مو
بافتکرم
برچسب‌هاhair, economic hair color, DOMACY

نظرات کاربران (1 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ف
دوستان کسی استفاده کرده ؟
ارزش خرید
کیفت

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.