رنگ موی دوماسی 120 میل قهوه ای طبیعی اکسترا متوسط-4.7

Domacy Chocolate Hair Color 120 Ml
رنگ موی  دوماسی 120 میل  قهوه ای طبیعی اکسترا متوسط-4.7
قیمت: 32,300 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
خرید مقایسه کن
دوماسیدوماسی

رنگ موی دوماسی 120 میل قهوه ای طبیعی اکسترا متوسط-4.7

Domacy Chocolate Hair Color 120 Ml
کشور مبدا برند: 

دسته بندی :

رنگ مو تیوپی

برند :

امتیاز 5 از 5 از مجموع 2 نظر
4 رنگ
قیمت: 32,300 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
افزودن به سبد خرید مقایسه کن خرید مشاهده نظرات (2)

رنگ موی دوماسی 120 میل سری شکلاتی

 

رنگ موی دوماسی بین حرفه‌ای ها به رنگ مویی معروف است که می توان با آن هر مویی را رنگ کرد و به نتیجه مطلوب رسید. رنگ مویی با پیگمان‌های غلیظ که می‌تواند پوشانندگی بسیار زیادی را برای موهاست شما پدید بیاورد و از این رو یکی از انتخاب‌هایی است که اگر بخواهید موهایتان را به دقت و سرعت بسیار مناسبی رنگ کنید به راحتی نمی‌توانید از کنار آن بگذرید.

 اما کدام رنگ موست که به شدت برای همه کس با رنگ پوست های گوناگون مناسب است. جواب ما به این سوال رنگ موی دوماسی سری شکلاتی خانم‌هایی با پوست‌های گندمی و سبزه و خانم هایی با پوست‌های مهتابی و حتی سفید می‌تواند از این رنگ موی بسیار زیبای دوماسی کمال استفاده ببرند. اساسا رنگ موی شکلاتی از آن رنگ موهایی است که همه رنگ صورتی را به اوج زیبایی می‌رساند. خانم‌های جوانی که می‌خواهند رنگی نه چندان روشن را با پایه دکلره‌های سبک بر روی موهای خود داشته باشند با خریدن این رنگ مو یک سود بسیار بزرگ نصیبشان خواهد شد.

رنگ موی دوماسی یکی از بهترین محصولات رنگ مویی است که مواد آن کاملا  از فرانسه تأمین می شود و شرکت سبز گلسار یکی از معتبرترین شرکت‌های تولید و بسته بندی لوازم آرایش در ایران این رنگ مو را با اضافه کردن انواع روغن‌های طبیعی به ترکیب مواد شیمیایی رنگ مو تولید و بسته بندی می‌کند.

رنگ موی دوماسی یک رنگ مویی بسیار بی‌ضرر است زیرا در ترکیب خود از  سه روغن گیاهی بسیار مناسب استفاده می‌کند روغن بادام و روغن نارگیل و روغن زیتون مواد هستند که به سرعت جذب موهای شما می‌شوند و بدنه موهای شما را به شدت در برابر هر گونه آسیبی بیمه می‌کنند و به هیچ عنوان نمی‌گذارند موهای شما با تماس با مواد شیمیایی آسیب ببینند.

اما برای این که موهای شما به اوج زیبایی و درخشش با رنگ موی دوماسی سری شکلاتی  برسد باید این رنگ مو را با دستوراتی که در زیر می‌خوانید ترکیب کنید. ترکیب رنگ موی دوماسی سری شکلاتی  سبب می‌شود این رنگ مو کاملا مناسب آلبوم رنگ موی دوماسی از آب درآید.

رنگ موی دوماسی سری شکلاتی  را چگونه ترکیب کنیم

 

7 قهوه‌ای شکلاتی متوسط: با پایه دکلره 6 شروع کنید سپس به ترکیب رنگ مو 1 سانت رنگ موی اکسترای طبیعی 6.00 و همین طور یک سانت دیگر از رنگ 3.81 از سری هاوانا اضافه کنید.

5.7 قهوه‌ای شکلاتی روشن یک پایه موهای خود را بالاتر ببرید و به پایه 7 برسانید از رنگ 7.00 و 5.08 که یکی از رنگ‌های سری تنباکویی است هر کدام یک سانت اضافه کنید و یکی تیوپ رنگ مو را روی این مخلوط بریزید و اکسیدان به میزان لازم برای این حجم تهیه کنید.

6.7 بلوند شکلاتی تیره از واریاسیون 000 در ترکیب خود یک سانت و از رنگ اکسترای طبیعی 7.00 و رنگ سری هاوانا 6.03 هر کدام یک سانت به مخلوط رنگ موی خود اضافه کنید این رنگ به پایه دکلره بالایی 7 نیاز دارد.

7.7بلوند شکلاتی متوسط مهم ترین فاکتور برای این رنگ این است که اول موها را به پایه 8 برسانید و باید از واریاسیون 000 و رنگ اکسترای طبیعی 8.00 هر کدام یک سانت اضافه کنید. سپس 5.43 که یکی دیگر از رنگ‌های سری هاوانا است را نیز به مخلوط خود اضافه کنید.

این سری از رنگ های ترکیب شده شکلاتی بهترین انتخاب برای پوست های سبزه  و روشن و سفید است.

چگونه موهای  خود را دکلره کنیم

در دستور که در بالا آمده است ابتدا باید موهای خود را دکلره کنید دکلره مو با ترکیب پودر دکلره سفید یا آبی و یا سبز با میزان معینی اکسیدان انجام می‌پذیرد. اغلب برای 150 میل اکسیدان یک اسکوپ دکلره اضافه می‌شود اما موهای شما در زمان دکلره دقیقه به دقیقه رنگ عوض می‌کنند و شما با احتساب دقیق زمان می‌توانید موهای خود را به پایه درج شده در ترکیب ذکر شده برای محصول برسانید. رنگ پودر دکلره اغلب سفید است اما اگر نیاز به استفاده از پودر های رنگی باشد در ترکیب ذکر می شود.

تمام رنگ مو ها تا پایه 5 دکلره را  پوشش می دهند و اساسا ترکیب اکسیدان و دکلره باید برای به وجود آوردن پایه 5 به بعد روی مو ها قرار بگیرد.

دکلره پایه 5: ترکیب دکلره را با اکسیدان 9% آماده کنید و روی موهای خود بگذارید بعد از 13 الی 14 دقیقه موهای شما به روشنی  رنگ موی 5.00 می شود حالا پایه رنگ موی شما به عدد 5 رسیده است.

دکلره پایه 6: ترکیب را با اکسیدان 9% آماده کنید  و بین 18 الی 16 دقیقه روی موهای خود نگه دارید بعد از آبکشی دکلره موهای شما به روشنی رنگ 6.00 در آمده است که رنگی از سری اکسترای طبیعی است.

دکلره پایه 7 : مواد را آماده کنید و بعد از قرار دادن روی موها بین 20 تا 22 دقیقه صبر کنید حالا موهای شما به روشنی رنگ 7.00 دوماسی از سری اکسترای  طبیعی تغییر رنگ داده است.

دکلره پایه 8: در این دکلره از اکسیدان 12% استفاده کنید به زمانی بین 25 تا 26 دقیقه نیاز دارید تا موهای شما مانند رنگ 8.00 دوماسی تغییر رنگ دهد

نحوه استفاده

میزان و نسبت های ترکیب رنگ دوماسی در بروشور داخل جعبه قید شده است. بسته به این که تعداد موهای سفید شما چقدر زیاد باشد از اکسیدان 6% یا 9% برای رنگ کردن موهای خود باید استفاده کنید. اگر موهای سفید نسبتا زیادی دارید باید از اکسیدان 9% برای ترکیب رنگ موی خود استفاده کنید. رنگ موی دوماسی پوشانندگی بسیار بالایی دارد و یک تیوپ 100 میل آن برای رنگ کردن موهایی تا سرشانه مناسب است اما برای موهایی تا زیر سرشانه و بلندتر به دو تیوپ رنگ نیاز دارید.

رنگ موی شما با نسبت 1 به 1.5 ترکیب می‌یابد یعنی برای 100 میل رنگ مو به 150 میل اکسیدان نیاز دارید. اما این ترکیب همیشگی نیست زیرا برای رنگ‌های روشن کننده و بسیار روشن باید از ترکیب 1 به 2 استفاده کنید یعنی یک تیوپ رنگ موی 100 میل را  با 200 میل اکسیدان ترکیب کنید.

چگونه موها خود را رنگ کنیم: یک دستکش یک بار مصرف به دست کنید و یک کاسه مخصوص رنگ که مدرج باشد تهیه کنید و یک قلم مخصوص رنگ مو اکسیدان و رنگ مو را با هم طبق دستور نوشته شده به خوبی ترکیب کنید تا یک دست شود سپس مقداری از رنگ مو را به قسمت ساقه موی خود بزنید و بعد به رنگ کردن قسمت ریشه و بالای مو بپردازید با قلم رنگ مو رنگ را روی موها کاملا یک دست کنید.

چگونه از موهایمان در هنگام رنگ مو و دکلره محافظت کنیم؟  رنگ مو با انواع روغن‌های طبیعی  مانند روغن آرگان، شی باتر روغن زیتون و روغن بادام سازگاری دارد و اساسا پایه رنگ مو همین روغن‌های طبیعی هستند و این روغن‌ها چه در زمان دکلره و چه در زمان رنگ کردن مو می‌توانند از خشک شدن و از دست رفتن بیش از حد آب مو محافظت کنند. می‌توانید در رنگ موی خود انواع این روغن‌ها را تا حدود 12 میلی لیتر اضافه کنید از مصرف بیش از این حد این روغن ها بر روی مو خود داری کنید.

بعد از رنگ کردن موها حتما از ماسک موی مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید به خصوص بعد از شستشوی رنگ از موها تا دو روز فقط موها را با ماسک مو بشویید و از استفاده هرگونه شامپو خود داری کنید.

تاثیر استفاده

تمام رنگ موها بسته به رنگ پایه موی شما می‌توانند تیره‌تر و یا روشن‌تر از حالت نشان داده شده در تصاویر سایت و آلبوم رنگ موی دوماسی تغییر حالت دهند اما ته رنگ‌های خاصی در زمان دکلره کردن و برخی اوقات رنگ کردن موهای خود در موهای شما پدید می‌آید اگر این ته رنگ‌ها همخوان با رنگ موی شما بود چندان با آن مبارزه نکنید اما اگر رنگ به وجود آمده از ته رنگ پیگمان‌های باقی مانده در موی شما با رنگ موی شما تضاد داشت باید با اضافه کردن واریاسون ها به رنگ مو آن را خنثی کنید مثلا رنگ زرد را با واریاسیون بنفش؛ رنگ قرمز را با واریاسیون سبز و رنگ سبز را با واریاسیون قرمز بر طرف کنید دقت داشته باشید استفاده از اکسیدان‌های ضد زردی و ضد قرمزی هم در این کار شما را یاری می‌رساند و اگر با این اکسیدان‌ها رنگ ناخواسته موی شما برطرف شد به واریاسون روی نیاورید. پس فقط در موارد شدید ایجاد ته رنگ‌های ناخواسته از واریاسون استفاده کنید.

موهای شما در کمال امنیت و بسیار مناسب  با رنگ موی دوماسی رنگ می‌شوند زیرا در این رنگ مو از سه روغن بادام، نارگیل و زیتون به مقدار بسیار زیادی استفاده  شده است.

 

 

ته رنگ موزرد, نارنجی
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)141607012171
وزن (گرم)138
برنددوماسی
دسته‌ها
ویژگیحاوی آلوئه ورا, حاوی روغن بادام, حاوی روغن زیتون, حاوی روغن کرچک, حاوی روغن کنجد, حاوی روغن نارگیل, حاوی ویتامین سی, ماندگاری بالا
کارکردپوشاننده سفیدی مو, نرم کننده
بافتکرم
برچسب‌هاhair, economic hair color, DOMACY

نظرات کاربران (2 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ف
نظرتونو بگید
ارزش خرید
کیفت
ف
دوستان کسی استفاده کرده ؟
ارزش خرید
کیفت

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.