ارسال رایگان ارسال رایگان
Back to top

رنگ موی دوماسی 120 میل بلوند طلایی روشن-8.3

Domacy Golden Hair Color 120 Ml
رنگ موی  دوماسی 120 میل  بلوند طلایی روشن-8.3
قیمت: 29,000 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
خرید مقایسه کن
دوماسیدوماسی

رنگ موی دوماسی 120 میل بلوند طلایی روشن-8.3

Domacy Golden Hair Color 120 Ml

دسته بندی :

رنگ مو تیوپی

برند :

امتیاز 5 از 5 از مجموع 1 نظر
5 رنگ
قیمت: 29,000 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
افزودن به سبد خرید مقایسه کن خرید مشاهده نظرات (1)

رنگ موی دوماسی 120 میل سری طلایی

 

طلایی رنگی در آلبوم دوماسی به 5 رنگ خلاصه شده است و البته با همین پنج رنگ خود دلبری بسیار زیادی از همه خانم‌ها در هر سنی انجام داده است زیرا این رنگ بسیار  زیبا دوماسی یکی از رنگ‌هایی است که تقریبا همه خانم ها یک بار آن را امتحان کرده‌اند و از آن خاطرات تلخ و شیرینی دارند. رنگ‌های طلایی می‌تواند از بهترین انتخاب‌ها برای هر خانمی باشد که پوست‌های روشنی‌ دارند. رنگ موی دوماسی سری طلایی می‌تواند بر روی موهای شما مانند دشتی از طلای ناب جا خوش کند اما باید توجه داشته باشید که، این رنگ مو نسبت به دیگر رنگ موها کمی اجرای سخت‌تری دارد شما با استفاده از رنگ موی دوماسی سری طلایی موهای خود را به اوج دنیای رنگ مو می‌برید و این یعنی آن که شما عملا با استفاده از  رنگ موی دوماسی سری طلایی به یک حرفه‌ای تمام عیار بدل می‌شود.

رنگ موی دوماسی سری طلایی در خود انواع روغن‌های بسیار مناسب مو را دارد که می‌تواند موهای شما را از آسیب بسیار جدی به خاطر مواد آمونیاکی داخل رنگ مو حفظ کند استفاده از این رنگ مو می‌تواند موهای شما را به اوج زیبایی برساند زیرا در خود روغن بادام شیرین و همین طور روغن نارگیل و روغن زیتون از محافظ‌های بی بدیل رنگ موی دوماسی سری طلایی  است.

اما ترکیب رنگ موی دوماسی باید با چند رنگ موی دیگر به میزان مشخصی باشد تا بتوانید یکی از  بهترین نتیجه‌ها را از این رنگ موی فوق العاده دوماسی ببرید.

ترکیب رنگ موی سری طلایی دوماسی این گونه است:

5.3‌ قهوه‌ای طلایی روشن:  با پایه دکلره 6 شروع کنید از هایلایت 000 دو سانت و رنگ سری هاوانا به شماره 5.43 دو سانتیمتر به مخلوط اضافه کنید.

6.3 بلوند طلایی تیره: اول پایه دکلره را به 7 برسانید و بعد 2 سانت هایلات 000 و دو سانت هم از سری هاوانا رنگ شماره 6.03 به مخلوط اضافه کنید.

این دو رنگ برای پوست های روشن سفید و سرد مناسبند

7.3 بلوند طلایی متوسط: این رنگ با پایه دکلره 9 ترکیب می‌یابد  برای به دست آوردن بهترین نتیجه باید به آن 5 سانتیمتر هایلات 000 و 4 سانتیمتر رنگ موی 8.31 از سری بژ اضافه کنید.

8.3 بلوند طلایی متوسط: برای این رنگ به دکلره 10 نیاز دارید و باید 7 سانت هایلایت 000 و 4 سانت رنگ 10.30 از سری بژ را به مخلوط اضافه کنید.

9.3 بلوند طلایی خیلی روشن: در این ترکیب اول موها را به بالاترین سطح دکلره برسانید و بعد به ترکیب خود 10 سانت هایلایت 000 و 3 سانت رنگ طبیعی اکسترا به شماره 12.00 اضافه کنید.

سه شماره 7.3 ، 8.3 و 9.3 برای پوست های سرد  و روشن مناسب است

چگونه موهای  خود را دکلره کنیم

در دستور که در بالا آمده است ابتدا باید موهای خود را دکلره کنید دکلره مو با ترکیب پودر دکلره سفید یا آبی و یا سبز با میزان معینی اکسیدان انجام می‌پذیرد. اغلب برای 150 میل اکسیدان یک اسکوپ دکلره اضافه می‌شود اما موهای شما در زمان دکلره دقیقه به دقیقه رنگ عوض می‌کنند و شما با احتساب دقیق زمان می‌توانید موهای خود را به پایه درج شده در ترکیب ذکر شده برای محصول برسانید. رنگ پودر دکلره اغلب سفید است اما اگر نیاز به استفاده از پودر های رنگی باشد در ترکیب ذکر می شود.

تمام رنگ مو ها تا پایه 5 دکلره را  پوشش می دهند و اساسا ترکیب اکسیدان و دکلره باید برای به وجود آوردن پایه 5 به بعد روی مو ها قرار بگیرد.

دکلره پایه 5: ترکیب دکلره را با اکسیدان 9% آماده کنید و روی موهای خود بگذارید بعد از 13 الی 14 دقیقه موهای شما به روشنی  رنگ موی 5.00 می شود حالا پایه رنگ موی شما به عدد 5 رسیده است.

دکلره پایه 6: ترکیب را با اکسیدان 9% آماده کنید  و بین 18 الی 16 دقیقه روی موهای خود نگه دارید بعد از آبکشی دکلره موهای شما به روشنی رنگ 6.00 در آمده است که رنگی از سری اکسترای طبیعی است.

دکلره پایه 7 : مواد را آماده کنید و بعد از قرار دادن روی موها بین 20 تا 22 دقیقه صبر کنید حالا موهای شما به روشنی رنگ 7.00 دوماسی از سری اکسترای  طبیعی تغییر رنگ داده است.

دکلره پایه 8: در این دکلره از اکسیدان 12% استفاده کنید به زمانی بین 25 تا 26 دقیقه نیاز دارید تا موهای شما مانند رنگ 8.00 دوماسی تغییر رنگ دهد

دکلره پایه 9: شما وارد پایه های سنگین دکلره شده اید یعنی باید اکسیدان 12% را با یک اسکوپ پودر سفید به مدت 30 دقیقه روی موها نگه دارید تا موهای شما به رنگ 9.00 دوماسی برسد

دکلره پایه 10: یکی از  بالاترین پایه‌های دکلره که با ترکیب اکسیدان 12% و یک اسکوپ پودر سفید دکلره به وجود می‌آید این ترکیب را 35 دقیقه روی موهای خود نگه دارید. بعد از عملیات موهای شما به رنگ 10.00 اکسترای طبیعی دوماسی تغییر رنگ خواهد داد.

پایه دکلره 11: بالاترین پایه دکلره که باید با 40 دقیقه صبر شما برای  آمیختن موها با مواد دکلره به دست می‌آید شما بعد از شستن دکلره موهایتان به رنگ بلوند خیلی خیلی روشن یعنی 12.00 دوماسی تغییر رنگ خواهد داد.

نحوه استفاده

میزان و نسبت های ترکیب رنگ دوماسی در بروشور داخل جعبه قید شده است. بسته به این که تعداد موهای سفید شما چقدر زیاد باشد از اکسیدان 6% یا 9% برای رنگ کردن موهای خود باید استفاده کنید. اگر موهای سفید نسبتا زیادی دارید باید از اکسیدان 9% برای ترکیب رنگ موی خود استفاده کنید. رنگ موی دوماسی پوشانندگی بسیار بالایی دارد و یک تیوپ 100 میل آن برای رنگ کردن موهایی تا سرشانه مناسب است اما برای موهایی تا زیر سرشانه و بلندتر به دو تیوپ رنگ نیاز دارید.

رنگ موی شما با نسبت 1 به 1.5 ترکیب می‌یابد یعنی برای 100 میل رنگ مو به 150 میل اکسیدان نیاز دارید. اما این ترکیب همیشگی نیست زیرا برای رنگ‌های روشن کننده و بسیار روشن باید از ترکیب 1 به 2 استفاده کنید یعنی یک تیوپ رنگ موی 100 میل را  با 200 میل اکسیدان ترکیب کنید.

چگونه موها خود را رنگ کنیم: یک دستکش یک بار مصرف به دست کنید و یک کاسه مخصوص رنگ که مدرج باشد تهیه کنید و یک قلم مخصوص رنگ مو اکسیدان و رنگ مو را با هم طبق دستور نوشته شده به خوبی ترکیب کنید تا یک دست شود سپس مقداری از رنگ مو را به قسمت ساقه موی خود بزنید و بعد به رنگ کردن قسمت ریشه و بالای مو بپردازید با قلم رنگ مو رنگ را روی موها کاملا یک دست کنید.

چگونه از موهایمان در هنگام رنگ مو و دکلره محافظت کنیم؟  رنگ مو با انواع روغن‌های طبیعی  مانند روغن آرگان، شی باتر روغن زیتون و روغن بادام سازگاری دارد و اساسا پایه رنگ مو همین روغن‌های طبیعی هستند و این روغن‌ها چه در زمان دکلره و چه در زمان رنگ کردن مو می‌توانند از خشک شدن و از دست رفتن بیش از حد آب مو محافظت کنند. می‌توانید در رنگ موی خود انواع این روغن‌ها را تا حدود 12 میلی لیتر اضافه کنید از مصرف بیش از این حد این روغن ها بر روی مو خود داری کنید.

بعد از رنگ کردن موها حتما از ماسک موی مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید به خصوص بعد از شستشوی رنگ از موها تا دو روز فقط موها را با ماسک مو بشویید و از استفاده هرگونه شامپو خود داری کنید.

تاثیر استفاده

تمام رنگ موها بسته به رنگ پایه موی شما می‌توانند تیره‌تر و یا روشن‌تر از حالت نشان داده شده در تصاویر سایت و آلبوم رنگ موی دوماسی تغییر حالت دهند اما ته رنگ‌های خاصی در زمان دکلره کردن و برخی اوقات رنگ کردن موهای خود در موهای شما پدید می‌آید اگر این ته رنگ‌ها همخوان با رنگ موی شما بود چندان با آن مبارزه نکنید اما اگر رنگ به وجود آمده از ته رنگ پیگمان‌های باقی مانده در موی شما با رنگ موی شما تضاد داشت باید با اضافه کردن واریاسون ها به رنگ مو آن را خنثی کنید مثلا رنگ زرد را با واریاسیون بنفش؛ رنگ قرمز را با واریاسیون سبز و رنگ سبز را با واریاسیون قرمز بر طرف کنید دقت داشته باشید استفاده از اکسیدان‌های ضد زردی و ضد قرمزی هم در این کار شما را یاری می‌رساند و اگر با این اکسیدان‌ها رنگ ناخواسته موی شما برطرف شد به واریاسون روی نیاورید. پس فقط در موارد شدید ایجاد ته رنگ‌های ناخواسته از واریاسون استفاده کنید.

موهای شما در کمال امنیت و بسیار مناسب  با رنگ موی دوماسی رنگ می‌شوند زیرا در این رنگ مو از سه روغن بادام، نارگیل و زیتون به مقدار بسیار زیادی استفاده  شده است.

 

 

ته رنگ موزرد, نارنجی
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)141607012134
وزن (گرم)138
برنددوماسی
دسته‌ها
ویژگیحاوی ویتامین C, حاوی روغن بادام, حاوی روغن زیتون, حاوی روغن نارگیل, حاوی روغن کنجد, حاوی روغن کرچک, ماندگاری بالا, حاوی آلوئه ورا
کارکردنرم کننده, پوشاننده سفیدی مو

نظرات کاربران (1 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ف
دوستان کسی استفاده کرده ؟
ارزش خرید
کیفت

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی مو تن رو ، همراه زیبایی شما

ندیس سیمین همایش ملی کارآفرینان مسٔولیت پذیر
تندیس برترین فروشگاه تخصصی آرایشی و بهداشتی و سلامت سال ۹۷
تندیس برترین فروشگاه تخصصی آرایشی و بهداشتی و سلامت سال ۹۷
021-43389 | 021-88523478 | 021-88542220