رنگ موی دوماسی 120 میل گردویی-6.738

Domacy Luxury Hair Color 120 Ml
رنگ موی  دوماسی 120 میل گردویی-6.738
قیمت: 32,300 25,900 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
خرید مقایسه کن
دوماسیدوماسی

رنگ موی دوماسی 120 میل گردویی-6.738

Domacy Luxury Hair Color 120 Ml
کشور مبدا برند: 

دسته بندی :

رنگ مو تیوپی

برند :

امتیاز 5 از 5 از مجموع 1 نظر
قیمت: 32,300 25,900 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
افزودن به سبد خرید مقایسه کن خرید مشاهده نظرات (1)

رنگ موی دوماسی 120 میل سری لوکس

 

در هر رنگ مویی شما می‌توانید انواع گروه‌ها و سری‌ها بسیار خاص را به دست آورید. این به آن معنی است که طراحان این رنگ یک یا چند دسته رنگ مو را در کالیته خود جای می‌دهند که عملا از ترکیب بسیار پیچیده دیگر رنگ‌های کالیته‌های دیگر درست شده است. رنگ موهای ترکیبی اعداد پیچیده‌ای دارند و استفاده از آن نسبت به دیگر رنگ‌های به مهارت بیشتری نیازدارد. اما هدف ما در مو تن رو این است که حرفه‌ای‌ترین مشاوره‌ها را به گونه‌ای به افراد حتی مبتدی برسانیم که هر کسی بتوانید از رنگ موی خود به راحتی استفاده کنید و مشکلی برایش پیش نیاید. این گونه همه می‌توانند برای به دست آوردن بهترین نتیجه از محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده کنند دردسر خاصی هم برای عدم کار کرد درست محصول خود نداشته باشند.

رنگ موی دوماسی سری لوکس عملا یکی از حرفه‌ای ترین رنگ‌های کالیته بسیار درخشان دوماسی است. در رنگ موی دوماسی سری لوکس شما بیشتر رنگ‌های قهوه‌‌ای را با ترکیب‌های خاص می‌بینید در این میان سه رنگ دارچینی و کهربایی و گردویی از شاهکار‌های بسیار پر طرفدار دوماسی در رنگ موی دوماسی سری لوکس است.

رنگ موی دوماسی سری لوکس از رنگ تیره اونیکس تا رنگ رویال دایموند همه طیف‌های رنگ مو را پوشش می‌دهد و شما با انتخاب این کالیته عملا از تیره‌ترین و تا روشن‌ترین رنگ‌ها را پیش روی خود دارید. از این رو برایهر سلیقه و رنگ پوستی در این کالیته رنگی وجود دارد .

شما با انتخاب رنگ موی دوماسی سری لوکس عملا از موهای خود به خوبی محافظت می‌کنید. با بهره جستن از این رنگ مو چندین روغن بسیار مرغوب و خوب را به همراه دارید که هر کدام می‌تواند موهای شما را در اوج سلامت از عمل پر ریسک رنگ کردن مو گذر دهد. روغن زیتون، روغن نارگیل و همین طور روغن بادام مهم‌ترین عناصر تشکیل دهنده لایه محافظتی رنگ موی دوماسی سری لوکس است که به خوبی از موهای شما نگهداری و مراقبت می‌کند.

برای این که اطمینان داشته باشید که رنگ موی شما کاملا مانند آلبوم رنگ موی دوماسی از  آب  درمی‌آید عملا به دکلره و ترکیب رنگ‌های، رنگ موی دوماسی سری لوکس با چند رنگ اکسترا طبیعی و واریاسون و هایلایت نیازمندید. برای همین این ترکیب‌ها را به خوبی مطالعه کنید.

ترکیب های رنگ موی سری لوکس دوماسی

2.02 اُنیکس این رنگ به دکلره نیاز ندارد فقط به آن اندکی رنگ اکسترای طبیعی 3.00 اضافه کنید.

3.02 قهوه‌ای بنفش: این رنگ را با 3 سانت رنگ اکسترای طبیعی 4.00 ترکیب کنید.

4.02 بورگاندی این رنگ نیز دکلره نمی‌خواهد فقط 3 سانت رنگ موی اکسترای طبیعی و 2 سانت رنگ موی شاه‌بلوطی به شماره 7.76 به آن اضافه کنید. 

5.04  برنزی دکلره نسبتا سنگین پایه 8 را به وجود آورید. سپس  واریاسیون 000 و رنگ اکسترای ترکیبی را از هر کدام 2 سانت به این ترکیب اضافه کنید. 

5.75 دارچینی:  پایه دکلره 6 برای این رنگ مو بسیار مناسب است. با ترکیب رنگ موی خود 2 سانت وارایسیون 000 و 2 سانت دیگر رنگ اکسترای طبیعی 7.00 مخلوط کنید.

6.437 کهربایی: پایه دکلره 8 را با ترکیب اکسیدان دکلره بر روی موهای خود به وجود آورید سپس 1 سانتیمتر واریاسون 000 و 2 سانتیمتر از رنگ سری هاوانا به نام موناکو با شماره 5.43 را به مخلوط رنگ و اکسیدان اصلی خود اضافه کنید.

6.738 گردویی: پایه 7 دکلره و رنگ اکسترای 8.00 به میزان 2 سانت و رنگ سری بژ قهوه‌ای روشن به شماره5.31  به اندازه 2 سانتیمتر را با هم مخلوط کنید.

10.198 متالیک: این رنگ مو با پایه دکلره 12 اجرا می‌شود 5 سانت واریاسیون 000 و 3 سانت واریاسون نقره‌ای و 3 سانت وارایاسون آبی را به مخوط اضافه کنید. در  این ترکیب مقدار 3 سانت رنگ دودری 12.1 و اکسیدان ضد زردی نیز اضافه کنید.

10.136 شامپاینی: در کیفیت این رنگ مو پایه دکلره  12 بسیارر تأثیر گذار است. به ترکیب رنگ مو، 5 سانت واریاسیون 000 از رنگ 12.1 سه سانت و از رنگ 12.00 سه سانت و همین طور از هایلایت مرواریدی 12.16، 1 سانت اضافه کنید. 

10.123 رویال دایمند این رنگ با پایه 12 روی موهای شما اجرا می‌شود، واریاسیون 000، 6 سانت رنگ دودی 12.1، 5 سانت، واریاسیون نقره‌ای 3 سانت و همین طور رنگ شرابی با شماره 6.2، یک سانت باید با هم ترکیب شود و سپس یک تیوپ رنگ رویال دایمند را همراه با میزان مود نیاز اکسیدان به این مخلوط اضافه کنید. حتما از اکسیدان ضد زردی اضافه کنید.

دکلره مو برای اجرای رنگ موهای سری لوکس به چه صورتی هستند؟

در دستور که در بالا آمده است ابتدا باید موهای خود را دکلره کنید دکلره مو با ترکیب پودر دکلره سفید یا آبی و یا سبز با میزان معینی اکسیدان انجام می‌پذیرد. اغلب برای 150 میل اکسیدان یک اسکوپ دکلره اضافه می‌شود اما موهای شما در زمان دکلره دقیقه به دقیقه رنگ عوض می‌کنند و شما با احتساب دقیق زمان می‌توانید موهای خود را به پایه درج شده در ترکیب ذکر شده برای محصول برسانید. رنگ پودر دکلره اغلب سفید است اما اگر نیاز به استفاده از پودر های رنگی باشد در ترکیب ذکر می شود.

تمام رنگ مو ها تا پایه 5 دکلره را  پوشش می دهند و اساسا ترکیب اکسیدان و دکلره باید برای به وجود آوردن پایه 5 به بعد روی مو ها قرار بگیرد.

دکلره پایه 5: ترکیب دکلره را با اکسیدان 9% آماده کنید و روی موهای خود بگذارید بعد از 13 الی 14 دقیقه موهای شما به روشنی  رنگ موی 5.00 می شود حالا پایه رنگ موی شما به عدد 5 رسیده است.

دکلره پایه 6: ترکیب را با اکسیدان 9% آماده کنید  و بین 18 الی 16 دقیقه روی موهای خود نگه دارید بعد از آبکشی دکلره موهای شما به روشنی رنگ 6.00 در آمده است که رنگی از سری اکسترای طبیعی است.

دکلره پایه 7 : مواد را آماده کنید و بعد از قرار دادن روی موها بین 20 تا 22 دقیقه صبر کنید حالا موهای شما به روشنی رنگ 7.00 دوماسی از سری اکسترای  طبیعی تغییر رنگ داده است.

دکلره پایه 8: در این دکلره از اکسیدان 12% استفاده کنید به زمانی بین 25 تا 26 دقیقه نیاز دارید تا موهای شما مانند رنگ 8.00 دوماسی تغییر رنگ دهد

دکلره پایه 9: شما وارد پایه های سنگین دکلره شده اید یعنی باید اکسیدان 12% را با یک اسکوپ پودر سفید به مدت 30 دقیقه روی موها نگه دارید تا موهای شما به رنگ 9.00 دوماسی برسد

دکلره پایه 10: یکی از  بالاترین پایه‌های دکلره که با ترکیب اکسیدان 12% و یک اسکوپ پودر سفید دکلره به وجود می‌آید این ترکیب را 35 دقیقه روی موهای خود نگه دارید. بعد از عملیات موهای شما به رنگ 10.00 اکسترای طبیعی دوماسی تغییر رنگ خواهد داد.

پایه دکلره 11: بالاترین پایه دکلره که باید با 40 دقیقه صبر شما برای  آمیختن موها با مواد دکلره به دست می‌آید شما بعد از شستن دکلره موهایتان به رنگ بلوند خیلی خیلی روشن یعنی 12.00 دوماسی تغییر رنگ خواهد داد.

 

نحوه استفاده

میزان و نسبت های ترکیب رنگ دوماسی در بروشور داخل جعبه قید شده است. بسته به این که تعداد موهای سفید شما چقدر زیاد باشد از اکسیدان 6% یا 9% برای رنگ کردن موهای خود باید استفاده کنید. اگر موهای سفید نسبتا زیادی دارید باید از اکسیدان 9% برای ترکیب رنگ موی خود استفاده کنید. رنگ موی دوماسی پوشانندگی بسیار بالایی دارد و یک تیوپ 100 میل آن برای رنگ کردن موهایی تا سرشانه مناسب است اما برای موهایی تا زیر سرشانه و بلندتر به دو تیوپ رنگ نیاز دارید.

رنگ موی شما با نسبت 1 به 1.5 ترکیب می‌یابد یعنی برای 100 میل رنگ مو به 150 میل اکسیدان نیاز دارید. اما این ترکیب همیشگی نیست زیرا برای رنگ‌های روشن کننده و بسیار روشن باید از ترکیب 1 به 2 استفاده کنید یعنی یک تیوپ رنگ موی 100 میل را  با 200 میل اکسیدان ترکیب کنید.

چگونه موها خود را رنگ کنیم: یک دستکش یک بار مصرف به دست کنید و یک کاسه مخصوص رنگ که مدرج باشد تهیه کنید و یک قلم مخصوص رنگ مو اکسیدان و رنگ مو را با هم طبق دستور نوشته شده به خوبی ترکیب کنید تا یک دست شود سپس مقداری از رنگ مو را به قسمت ساقه موی خود بزنید و بعد به رنگ کردن قسمت ریشه و بالای مو بپردازید با قلم رنگ مو رنگ را روی موها کاملا یک دست کنید.

چگونه از موهایمان در هنگام رنگ مو و دکلره محافظت کنیم؟  رنگ مو با انواع روغن‌های طبیعی  مانند روغن آرگان، شی باتر روغن زیتون و روغن بادام سازگاری دارد و اساسا پایه رنگ مو همین روغن‌های طبیعی هستند و این روغن‌ها چه در زمان دکلره و چه در زمان رنگ کردن مو می‌توانند از خشک شدن و از دست رفتن بیش از حد آب مو محافظت کنند. می‌توانید در رنگ موی خود انواع این روغن‌ها را تا حدود 12 میلی لیتر اضافه کنید از مصرف بیش از این حد این روغن ها بر روی مو خود داری کنید.

بعد از رنگ کردن موها حتما از ماسک موی مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید به خصوص بعد از شستشوی رنگ از موها تا دو روز فقط موها را با ماسک مو بشویید و از استفاده هرگونه شامپو خود داری کنید.

تاثیر استفاده

تمام رنگ موها بسته به رنگ پایه موی شما می‌توانند تیره‌تر و یا روشن‌تر از حالت نشان داده شده در تصاویر سایت و آلبوم رنگ موی دوماسی تغییر حالت دهند اما ته رنگ‌های خاصی در زمان دکلره کردن و برخی اوقات رنگ کردن موهای خود در موهای شما پدید می‌آید اگر این ته رنگ‌ها همخوان با رنگ موی شما بود چندان با آن مبارزه نکنید اما اگر رنگ به وجود آمده از ته رنگ پیگمان‌های باقی مانده در موی شما با رنگ موی شما تضاد داشت باید با اضافه کردن واریاسون ها به رنگ مو آن را خنثی کنید مثلا رنگ زرد را با واریاسیون بنفش؛ رنگ قرمز را با واریاسیون سبز و رنگ سبز را با واریاسیون قرمز بر طرف کنید دقت داشته باشید استفاده از اکسیدان‌های ضد زردی و ضد قرمزی هم در این کار شما را یاری می‌رساند و اگر با این اکسیدان‌ها رنگ ناخواسته موی شما برطرف شد به واریاسون روی نیاورید. پس فقط در موارد شدید ایجاد ته رنگ‌های ناخواسته از واریاسون استفاده کنید.

موهای شما در کمال امنیت و بسیار مناسب  با رنگ موی دوماسی رنگ می‌شوند زیرا در این رنگ مو از سه روغن بادام، نارگیل و زیتون به مقدار بسیار زیادی استفاده  شده است.

 

 

ته رنگ موزرد, قرمز, نارنجی, هایلایت, سوپر بلوند, آبی
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)141607012297
وزن (گرم)138
برنددوماسی
دسته‌ها
ویژگیحاوی آلوئه ورا, حاوی روغن بادام, حاوی روغن زیتون, حاوی روغن کرچک, حاوی روغن کنجد, حاوی روغن نارگیل, حاوی ویتامین سی, ماندگاری بالا
کارکردپوشاننده سفیدی مو, نرم کننده
برچسب‌هاDOMACY

نظرات کاربران (1 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ف
دوستان کسی استفاده کرده ؟
ارزش خرید
کیفت

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.