رنگ موی دوماسی 120 میل قهوه ای مسی روشن-5.4

Domacy Copper Hair Color 120 Ml
رنگ موی  دوماسی 120 میل قهوه ای مسی روشن-5.4
دوماسیدوماسی

رنگ موی دوماسی 120 میل قهوه ای مسی روشن-5.4

Domacy Copper Hair Color 120 Ml
کشور مبدا برند: 

دسته بندی :

رنگ مو تیوپی

برند :

امتیاز 5 از 5 از مجموع 1 نظر

رنگ موی دوماسی 120 میل سری مسی

 

مسی یک رنگ پاییزی است.  مناسب برای پوست‌های  روشن و لباس‌های بافتنی. با نگاه به چهره‌ها که موهای خود را به رنگ‌های کالیته مسی رنگ کرده اند خود را به راحتی در میان خشش برگ‌های خزانی پیدا می‌کنید و با استفاده از این رنگ موی بسیار با حال دوماسی خود را به قلب فصل پاییز پرتاب می‌کنید. شاید برای برخی پاییز فصلی غمگین باشد اما همیشه هم این گونه نیست.

رنگ‌های پاییز آن را به سلطان رنگ آمیزی طبیعت تبدیل کرده است روزهای خنک و ابری با صدای کوچ پرنده‌های مهاجر و باران‌های که شما را در پشت شیشه‌ها میخکوب می‌کند.

رنگ موی سری مسی دوماسی یکی از بهترین رنگ هایی است که با خود می‌تواند حال و هوایی از یک فصل خاطره انگیز را به همراه داشته باشد. برای خلق خاطره‌هایی که شاید در زندگی شما به راحتی پدید نمی‌آیند. باید ظاهری مناسب داشته باشید و با این رنگ موی بسیار زیبا به این هجوم خاطرها نزدیک‌تر می‌شوید.

در رنگ موی سری مسی دوماسی شما با رنگ مویی بسیار کار آمد روبه رو هستید که در خود انواع روغن های محافظ را دارد. سه روغن اصلی محافظ این رنگ مو عبارت‌اند از روغن زیتون و روغن نارگیل و روغن بادام است. ویتامین گروه ب و ویتامین بسیار مهمی که موهای شما را کاملا درخشان شاداب و با طراوت می‌کند در روغن بادام و نارگیل وجود دارد و اسیدهای بسیار مفید روغن زیتون در تنظیم پ‌هاش موهای شما که اکنون با مواد قلیایی رنگ مو تماس یافته است بسیار مهم و مفید است.

برای استفاده  از  رنگ موی سری مسی دوماسی شما نیاز دارید که مقداری آن را با چند رنگ گوناگون مخلوط کنید ضمنا برخی از رنگ‌های این سری نیاز به دکلره کردن و به پایه رسیدن موها دارند. پس ما این ترکیب و روش دکلره و پایه دکلره مورد نیاز را برای شما توضیح می‌دهیم.

ترکیب های رنگ موی دوماسی اینچنین‌اند

4.4 قهوه‌‌ای مسی متوسط:  این رنگ مو باید از پایه دکلره 7 شروع شود مقدار 1 سانت هایلات 000 و 1 سانت هم از رنگ سری لوکس به شماره 5.04 به مخلوط اضافه کنید.

5.5 قهوه‌ای مسی روشن: اول موها را به پایه 9 برسانید و بعد کاملا مانند رنگ پیشین یعنی شماره 4.4 عمل کنید.

6.4 بلوند مسی تیره: در پایه دکلره 9 می‌توانید این رنگ را اجرا کنید همراه ترکیب رنگ و اکسیدان 4 سانتمتر هایلایت 000 و یک سانت رنگ اکسترای طبیعی به شماره 12.00 اضافه کنید.

7.40  پاییزی:  این رنگ را کاملا مانند رنگ 6.4 به همان صورت و با همان پایه دکلره 9 عمل کنید.

سری مسی بهترین انتخاب برای کسانی است که پوست های روشن و سرد دارند.

چگونه موهای  خود را دکلره کنیم

در دستور که در بالا آمده است ابتدا باید موهای خود را دکلره کنید دکلره مو با ترکیب پودر دکلره سفید یا آبی و یا سبز با میزان معینی اکسیدان انجام می‌پذیرد. اغلب برای 150 میل اکسیدان یک اسکوپ دکلره اضافه می‌شود اما موهای شما در زمان دکلره دقیقه به دقیقه رنگ عوض می‌کنند و شما با احتساب دقیق زمان می‌توانید موهای خود را به پایه درج شده در ترکیب ذکر شده برای محصول برسانید. رنگ پودر دکلره اغلب سفید است اما اگر نیاز به استفاده از پودر های رنگی باشد در ترکیب ذکر می شود.

تمام رنگ مو ها تا پایه 5 دکلره را  پوشش می دهند و اساسا ترکیب اکسیدان و دکلره باید برای به وجود آوردن پایه 5 به بعد روی مو ها قرار بگیرد.

دکلره پایه 5: ترکیب دکلره را با اکسیدان 9% آماده کنید و روی موهای خود بگذارید بعد از 13 الی 14 دقیقه موهای شما به روشنی  رنگ موی 5.00 می شود حالا پایه رنگ موی شما به عدد 5 رسیده است.

دکلره پایه 6: ترکیب را با اکسیدان 9% آماده کنید  و بین 18 الی 16 دقیقه روی موهای خود نگه دارید بعد از آبکشی دکلره موهای شما به روشنی رنگ 6.00 در آمده است که رنگی از سری اکسترای طبیعی است.

دکلره پایه 7 : مواد را آماده کنید و بعد از قرار دادن روی موها بین 20 تا 22 دقیقه صبر کنید حالا موهای شما به روشنی رنگ 7.00 دوماسی از سری اکسترای  طبیعی تغییر رنگ داده است.

دکلره پایه 8: در این دکلره از اکسیدان 12% استفاده کنید به زمانی بین 25 تا 26 دقیقه نیاز دارید تا موهای شما مانند رنگ 8.00 دوماسی تغییر رنگ دهد

دکلره پایه 9: شما وارد پایه های سنگین دکلره شده اید یعنی باید اکسیدان 12% را با یک اسکوپ پودر سفید به مدت 30 دقیقه روی موها نگه دارید تا موهای شما به رنگ 9.00 دوماسی برسد

دکلره پایه 10: یکی از  بالاترین پایه‌های دکلره که با ترکیب اکسیدان 12% و یک اسکوپ پودر سفید دکلره به وجود می‌آید این ترکیب را 35 دقیقه روی موهای خود نگه دارید. بعد از عملیات موهای شما به رنگ 10.00 اکسترای طبیعی دوماسی تغییر رنگ خواهد داد.

پایه دکلره 11: بالاترین پایه دکلره که باید با 40 دقیقه صبر شما برای  آمیختن موها با مواد دکلره به دست می‌آید شما بعد از شستن دکلره موهایتان به رنگ بلوند خیلی خیلی روشن یعنی 12.00 دوماسی تغییر رنگ خواهد داد.

نحوه استفاده

میزان و نسبت های ترکیب رنگ دوماسی در بروشور داخل جعبه قید شده است. بسته به این که تعداد موهای سفید شما چقدر زیاد باشد از اکسیدان 6% یا 9% برای رنگ کردن موهای خود باید استفاده کنید. اگر موهای سفید نسبتا زیادی دارید باید از اکسیدان 9% برای ترکیب رنگ موی خود استفاده کنید. رنگ موی دوماسی پوشانندگی بسیار بالایی دارد و یک تیوپ 100 میل آن برای رنگ کردن موهایی تا سرشانه مناسب است اما برای موهایی تا زیر سرشانه و بلندتر به دو تیوپ رنگ نیاز دارید.

رنگ موی شما با نسبت 1 به 1.5 ترکیب می‌یابد یعنی برای 100 میل رنگ مو به 150 میل اکسیدان نیاز دارید. اما این ترکیب همیشگی نیست زیرا برای رنگ‌های روشن کننده و بسیار روشن باید از ترکیب 1 به 2 استفاده کنید یعنی یک تیوپ رنگ موی 100 میل را  با 200 میل اکسیدان ترکیب کنید.

چگونه موها خود را رنگ کنیم: یک دستکش یک بار مصرف به دست کنید و یک کاسه مخصوص رنگ که مدرج باشد تهیه کنید و یک قلم مخصوص رنگ مو اکسیدان و رنگ مو را با هم طبق دستور نوشته شده به خوبی ترکیب کنید تا یک دست شود سپس مقداری از رنگ مو را به قسمت ساقه موی خود بزنید و بعد به رنگ کردن قسمت ریشه و بالای مو بپردازید با قلم رنگ مو رنگ را روی موها کاملا یک دست کنید.

چگونه از موهایمان در هنگام رنگ مو و دکلره محافظت کنیم؟  رنگ مو با انواع روغن‌های طبیعی  مانند روغن آرگان، شی باتر روغن زیتون و روغن بادام سازگاری دارد و اساسا پایه رنگ مو همین روغن‌های طبیعی هستند و این روغن‌ها چه در زمان دکلره و چه در زمان رنگ کردن مو می‌توانند از خشک شدن و از دست رفتن بیش از حد آب مو محافظت کنند. می‌توانید در رنگ موی خود انواع این روغن‌ها را تا حدود 12 میلی لیتر اضافه کنید از مصرف بیش از این حد این روغن ها بر روی مو خود داری کنید.

بعد از رنگ کردن موها حتما از ماسک موی مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید به خصوص بعد از شستشوی رنگ از موها تا دو روز فقط موها را با ماسک مو بشویید و از استفاده هرگونه شامپو خود داری کنید.

تاثیر استفاده

تمام رنگ موها بسته به رنگ پایه موی شما می‌توانند تیره‌تر و یا روشن‌تر از حالت نشان داده شده در تصاویر سایت و آلبوم رنگ موی دوماسی تغییر حالت دهند اما ته رنگ‌های خاصی در زمان دکلره کردن و برخی اوقات رنگ کردن موهای خود در موهای شما پدید می‌آید اگر این ته رنگ‌ها همخوان با رنگ موی شما بود چندان با آن مبارزه نکنید اما اگر رنگ به وجود آمده از ته رنگ پیگمان‌های باقی مانده در موی شما با رنگ موی شما تضاد داشت باید با اضافه کردن واریاسون ها به رنگ مو آن را خنثی کنید مثلا رنگ زرد را با واریاسیون بنفش؛ رنگ قرمز را با واریاسیون سبز و رنگ سبز را با واریاسیون قرمز بر طرف کنید دقت داشته باشید استفاده از اکسیدان‌های ضد زردی و ضد قرمزی هم در این کار شما را یاری می‌رساند و اگر با این اکسیدان‌ها رنگ ناخواسته موی شما برطرف شد به واریاسون روی نیاورید. پس فقط در موارد شدید ایجاد ته رنگ‌های ناخواسته از واریاسون استفاده کنید.

موهای شما در کمال امنیت و بسیار مناسب  با رنگ موی دوماسی رنگ می‌شوند زیرا در این رنگ مو از سه روغن بادام، نارگیل و زیتون به مقدار بسیار زیادی استفاده  شده است.

 

 

ته رنگ موزرد, قرمز, نارنجی
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)141607012162
وزن (گرم)138
برنددوماسی
دسته‌ها
ویژگیحاوی آلوئه ورا, حاوی روغن بادام, حاوی روغن زیتون, حاوی روغن کرچک, حاوی روغن کنجد, حاوی روغن نارگیل, حاوی ویتامین سی, ماندگاری بالا
کارکردپوشاننده سفیدی مو, نرم کننده
بافتکرم

نظرات کاربران (1 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ف
دوستان کسی استفاده کرده ؟
ارزش خرید
کیفت

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.