1591543800

رنگ موی دوماسی 120 میل شنی صحرایی- 12.31

Domacy Highlight Hair Color 120 Ml
رنگ موی  دوماسی 120 میل شنی صحرایی- 12.31
قیمت: 29,000 23,200 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
خرید مقایسه کن
دوماسیدوماسی

رنگ موی دوماسی 120 میل شنی صحرایی- 12.31

Domacy Highlight Hair Color 120 Ml
کشور مبدا برند: 

دسته بندی :

رنگ مو تیوپی

برند :

امتیاز 5 از 5 از مجموع 1 نظر
5 رنگ
قیمت: 29,000 23,200 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
افزودن به سبد خرید مقایسه کن خرید مشاهده نظرات (1)

رنگ موی دوماسی 120 میل سری هایلایت

 

رنگ موی دوماسی سری هایلایت عملا یک رنگ موی مستقل نیست به این معنی که این سری برای این درست شده است که در ترکیب‌های بسیار گسترده رنگ مو  از رنگ های هایلایت استفاده‌ای بسیار گسترده انجام ‌شود.

اما شاید بخواهید که یک ریسک کامل برای رنگ کردن موها را به خود بپذیرد این یعنی که باید موهای خود را در پایه‌ای بسیار بالا دکلره کنید این کار سبب می‌شود شما به راحتی انواع و رنگ‌های سری هایلایت را روی موهای خود مصرف کنید در دکلره موهای خود حتما از اکسیدان گیاهی یا کراتینه  با قدرت  12% استفاده کنید.

اما رنگ های هایلایت حال و هوایی بسیار روشن و فشن دارند و این یعنی آن که مدی بسیار چشمگیر با استفاده از این رنگ‌ها در انتظار شما است.

رنگ‌های دوماسی رنگ‌هایی بسیار تقویت شده‌اند زیرا در آن‌ها از انواع محصولات محافظتی مانند کراتین و روغن‌های طبیعی استفاده شده است.

اکسیدان‌های کراتینه در ترکیب دکلره و در مخلوط کردن رنگ مو بسیار مؤثرند و حجم از دست رفته مو را  به موهای شما تا حدی باز می‌گرداند.

اما روغن بادام و روغن زیتون و روغن نارگیل بهترین موادی است که برای بازسازی و تقویت مو شما در این رنگ موی کاملا حرفه‌ای به کار گرفته شده است. دوماسی با بالا بردن درصد به کارگیری انواع روغن‌های بسیار  مرغوب توانسته است رنگ موی بسیار قوی و در عین حال کم ضرر را برای موهای شما پدی آورد.

اما ترکیب رنگ موی دوماسی سری هایلایت به این صورت است که شما باید آن را با چند رنگ موی دیگر مخلوط کنید این ترکیب مقدار و اندازه‌ای دارد که باید آن را به خوبی از آن آگاه باشید.

تمام هایلایت‌ها با پایه دکلره 12  بر روی موهای شما اجرا می شود.

 12.18 هایلایت کنفی آلپا:  این رنگ را با 5 سانت واریاسیون 000 و رنگ موی 12.00 از سری اکسترای طبیعی  و رنگ 12.1 دودی و اکسیدان ضد زردی مخلوط کنید.

12.31 شنی صحرایی این رنگ به دکلره 10 نیاز دارد به این هایلایت از رنگ 10.31  سه سانت و واریاسیون 000 دو سانت و از رنگ دودی 9.1، 2 سانت اضافه کنید در این رنگ از اکسیدان ضد قرمزی بهره بجویید.

12.16 مرواریدی: یک تیوپ از این رنگ مو را با 5 سانت هایلایت 000 و 5 سانت دیگر رنگ اکسترای طبیعی 12.00 مخلوط کنید کمی هم رنگ  10.136 از سری لوکس به این مخلوط اضافه کنید.

12.01 وانیلی:  5 سانتیمتر هایلایت 000 را با 5 سانتیمتر رنگ اکسترای 12.00 2 سانت واریاسیون نقره‌ای مخلوط کنید.

این رنگ ها بسیار مناسب کسانی است که پوست های روشن و گندمی دارند. 

 

از آنجایی که  رنگ موی سری هایلایت دوماسی به دکلره بسیار سنگینی احتیاج دارد باید در دکلره کردن موهای خود مهارت مناسبی داشته باشید.

چگونه موهای  خود را دکلره کنیم

در دستور که در بالا آمده است ابتدا باید موهای خود را دکلره کنید دکلره مو با ترکیب پودر دکلره سفید یا آبی و یا سبز با میزان معینی اکسیدان انجام می‌پذیرد. اغلب برای 150 میل اکسیدان یک اسکوپ دکلره اضافه می‌شود اما موهای شما در زمان دکلره دقیقه به دقیقه رنگ عوض می‌کنند و شما با احتساب دقیق زمان می‌توانید موهای خود را به پایه درج شده در ترکیب ذکر شده برای محصول برسانید. رنگ پودر دکلره اغلب سفید است اما اگر نیاز به استفاده از پودر های رنگی باشد در ترکیب ذکر می شود.

تمام رنگ مو ها تا پایه 5 دکلره را  پوشش می دهند و اساسا ترکیب اکسیدان و دکلره باید برای به وجود آوردن پایه 5 به بعد روی مو ها قرار بگیرد.

دکلره پایه 5: ترکیب دکلره را با اکسیدان 9% آماده کنید و روی موهای خود بگذارید بعد از 13 الی 14 دقیقه موهای شما به روشنی  رنگ موی 5.00 می شود حالا پایه رنگ موی شما به عدد 5 رسیده است.

دکلره پایه 6: ترکیب را با اکسیدان 9% آماده کنید  و بین 18 الی 16 دقیقه روی موهای خود نگه دارید بعد از آبکشی دکلره موهای شما به روشنی رنگ 6.00 در آمده است که رنگی از سری اکسترای طبیعی است.

دکلره پایه 7 : مواد را آماده کنید و بعد از قرار دادن روی موها بین 20 تا 22 دقیقه صبر کنید حالا موهای شما به روشنی رنگ 7.00 دوماسی از سری اکسترای  طبیعی تغییر رنگ داده است.

دکلره پایه 8: در این دکلره از اکسیدان 12% استفاده کنید به زمانی بین 25 تا 26 دقیقه نیاز دارید تا موهای شما مانند رنگ 8.00 دوماسی تغییر رنگ دهد

دکلره پایه 9: شما وارد پایه های سنگین دکلره شده اید یعنی باید اکسیدان 12% را با یک اسکوپ پودر سفید به مدت 30 دقیقه روی موها نگه دارید تا موهای شما به رنگ 9.00 دوماسی برسد

دکلره پایه 10: یکی از  بالاترین پایه‌های دکلره که با ترکیب اکسیدان 12% و یک اسکوپ پودر سفید دکلره به وجود می‌آید این ترکیب را 35 دقیقه روی موهای خود نگه دارید. بعد از عملیات موهای شما به رنگ 10.00 اکسترای طبیعی دوماسی تغییر رنگ خواهد داد.

پایه دکلره 11: بالاترین پایه دکلره که باید با 40 دقیقه صبر شما برای  آمیختن موها با مواد دکلره به دست می‌آید شما بعد از شستن دکلره موهایتان به رنگ بلوند خیلی خیلی روشن یعنی 12.00 دوماسی تغییر رنگ خواهد داد.

 

 

نحوه استفاده

میزان و نسبت های ترکیب رنگ دوماسی در بروشور داخل جعبه قید شده است. بسته به این که تعداد موهای سفید شما چقدر زیاد باشد از اکسیدان 6% یا 9% برای رنگ کردن موهای خود باید استفاده کنید. اگر موهای سفید نسبتا زیادی دارید باید از اکسیدان 9% برای ترکیب رنگ موی خود استفاده کنید. رنگ موی دوماسی پوشانندگی بسیار بالایی دارد و یک تیوپ 100 میل آن برای رنگ کردن موهایی تا سرشانه مناسب است اما برای موهایی تا زیر سرشانه و بلندتر به دو تیوپ رنگ نیاز دارید.

رنگ موی شما با نسبت 1 به 1.5 ترکیب می‌یابد یعنی برای 100 میل رنگ مو به 150 میل اکسیدان نیاز دارید. اما این ترکیب همیشگی نیست زیرا برای رنگ‌های روشن کننده و بسیار روشن باید از ترکیب 1 به 2 استفاده کنید یعنی یک تیوپ رنگ موی 100 میل را  با 200 میل اکسیدان ترکیب کنید.

چگونه موها خود را رنگ کنیم: یک دستکش یک بار مصرف به دست کنید و یک کاسه مخصوص رنگ که مدرج باشد تهیه کنید و یک قلم مخصوص رنگ مو اکسیدان و رنگ مو را با هم طبق دستور نوشته شده به خوبی ترکیب کنید تا یک دست شود سپس مقداری از رنگ مو را به قسمت ساقه موی خود بزنید و بعد به رنگ کردن قسمت ریشه و بالای مو بپردازید با قلم رنگ مو رنگ را روی موها کاملا یک دست کنید.

چگونه از موهایمان در هنگام رنگ مو و دکلره محافظت کنیم؟  رنگ مو با انواع روغن‌های طبیعی  مانند روغن آرگان، شی باتر روغن زیتون و روغن بادام سازگاری دارد و اساسا پایه رنگ مو همین روغن‌های طبیعی هستند و این روغن‌ها چه در زمان دکلره و چه در زمان رنگ کردن مو می‌توانند از خشک شدن و از دست رفتن بیش از حد آب مو محافظت کنند. می‌توانید در رنگ موی خود انواع این روغن‌ها را تا حدود 12 میلی لیتر اضافه کنید از مصرف بیش از این حد این روغن ها بر روی مو خود داری کنید.

بعد از رنگ کردن موها حتما از ماسک موی مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید به خصوص بعد از شستشوی رنگ از موها تا دو روز فقط موها را با ماسک مو بشویید و از استفاده هرگونه شامپو خود داری کنید.

تاثیر استفاده

تمام رنگ موها بسته به رنگ پایه موی شما می‌توانند تیره‌تر و یا روشن‌تر از حالت نشان داده شده در تصاویر سایت و آلبوم رنگ موی دوماسی تغییر حالت دهند اما ته رنگ‌های خاصی در زمان دکلره کردن و برخی اوقات رنگ کردن موهای خود در موهای شما پدید می‌آید اگر این ته رنگ‌ها همخوان با رنگ موی شما بود چندان با آن مبارزه نکنید اما اگر رنگ به وجود آمده از ته رنگ پیگمان‌های باقی مانده در موی شما با رنگ موی شما تضاد داشت باید با اضافه کردن واریاسون ها به رنگ مو آن را خنثی کنید مثلا رنگ زرد را با واریاسیون بنفش؛ رنگ قرمز را با واریاسیون سبز و رنگ سبز را با واریاسیون قرمز بر طرف کنید دقت داشته باشید استفاده از اکسیدان‌های ضد زردی و ضد قرمزی هم در این کار شما را یاری می‌رساند و اگر با این اکسیدان‌ها رنگ ناخواسته موی شما برطرف شد به واریاسون روی نیاورید. پس فقط در موارد شدید ایجاد ته رنگ‌های ناخواسته از واریاسون استفاده کنید.

موهای شما در کمال امنیت و بسیار مناسب  با رنگ موی دوماسی رنگ می‌شوند زیرا در این رنگ مو از سه روغن بادام، نارگیل و زیتون به مقدار بسیار زیادی استفاده  شده است.

 

 

 

ته رنگ موزرد, هایلایت, سوپر بلوند
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)141607012242
وزن (گرم)138
برنددوماسی
دسته‌ها
ویژگیحاوی آلوئه ورا, حاوی روغن بادام, حاوی روغن زیتون, حاوی روغن کرچک, حاوی روغن کنجد, حاوی روغن نارگیل, حاوی ویتامین C, ماندگاری بالا
کارکردپوشاننده سفیدی مو, نرم کننده
برچسب‌هاeconomic hair color, DOMACY

نظرات کاربران (1 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ف
دوستان کسی استفاده کرده ؟
ارزش خرید
کیفت

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.