روغن دو فاز برنزه کننده براق بی یلندا 150 میل

Bielenda 2 Phase Shiny Bronzing Oil 150ml
روغن دو فاز برنزه کننده براق بی یلندا 150 میل
بی یلندابی یلندا

روغن دو فاز برنزه کننده براق بی یلندا 150 میل

Bielenda 2 Phase Shiny Bronzing Oil 150ml

دسته بندی :

روغن بدن

برند :

روغن دوفاز برنزه‌کننده براق بی‌یلندا 150 میل

 

از انواع محصولاتی که بی‌یلندا برای زیبایی و سلامت تولید می‌کند و یکی از بهترین‌های آن روغن‌های برنزه‌کننده است. خیلی‌ها برنزه کردن بدن را کاری بیهوده می‌پندارند و این زمانی است که خیلی از خانم‌ها و آقایان در کنار دریا و استخرها از گرمای آفتاب لذت می‌برند و با گرمای آفتاب برای بالا بردن سطح ویتامین دی بدن خود استفاده می‌کنند. اما آفتاب‌سوختگی در بدن شما هیچگاه سبب پدید آمدن رنگ برنزه نمی‌‌شود. زیرا پوست در برابر آفتاب واکنشی دفاعی نشان می‌دهد و سوختن با آفتاب چندان رنگ زیبایی را برای شما پدید نمی‌آورد، مگر آن که از مواد برزه‌کننده مناسبی برای برنزه کردن بدن خود استفاده کنید.

روغن دوفاز برنزه‌کننده براق بی‌یلندا روغنی برنزه‌کننده است که در ردیف محصولات اتوبرنز جای می‌گیرد. جنس بسیار براق این روغن سبب می‌شود که بدن شما در اوج جلا یافتن، رنگ برنزه بسیار زیبایی را هم به خود بپذیرد. روغن برنزه‌کننده براق بی‌یلندا به شما این امکان را می‌دهد که حتی بدون آفتاب گرفتن نیز بدن خود را کاملا برنزه کنید، البته اگر علاقه‌مند به آفتاب گرفتن هستید، می‌توانید با حد اقل دراز کشیدن در برابر آفتاب و پس آنگاه استفاده از روغن دوفاز برنزه‌کننده براق بی‌یلندا به رنگ عسلی دلخواه خود دست یابید.

روغن دوفاز برنزه‌کننده براق بی‌یلندا به خصوص برای کسانی که  دوست دارند شاینی بسیار زیبا را بر روی بدن خود داشته باشند، بسیار مناسب است زیرا مواد سیلیکونی روغن دوفاز برنزه‌کننده براق بی‌یلندا می‌تواند بدن  آنها را با نوری بسیار خوب و زیبا درخشان کند.

این روغن دوفاز در خود از روغن بسیار مرغوب آرگان، که از کوه‌های مراکش به دست می‌آید، بهره می‌جوید و این امر سبب می‌شود که علاوه بر برنزه شدن، شما بدن خود را به یکی از مرغوب‌ترین عناصر مفید پوست بسپارید. این روغن از این رو روغن دو در یک نام گرفته است که می‌تواند علاوه بر برنزه شدن بدن شما را با انواع ویتامین‌ها و اسیدهای چرب امگا غذارسانی کند.

نحوه استفاده

بهتر است این روغن را به تنهایی و بدون آفتاب گرفتن بر روی پوست مصرف کنید. چهار تا پنج بار مصرف روغن دوفاز برنزه‌کننده براق بی‌یلندا سبب می‌شود که تمامی بدن شما از صورت تا انگشتان پا کاملا برنزه و درخشان شود. البته باید توجه داشته باشید که این روغن باید به تمام بدن شما برسد تا رنگی یکدست برای شما بر جای گذارد. اگر برای  آفتاب گرفتن در تابستان به مراکز موجود می‌روید، حتما در طول آفتاب گرفتن از کرم ضد آفتاب استفاده کنید زیرا روغن دوفاز برنزه‌کننده براق بی‌یلندا به هیچ عنوان ضدآفتاب نیست، اما برای بعد از آفتاب گرفتن می‌توانید برای التیام یافتن پوست از روغن دوفاز برنزه‌کننده براق بی‌یلندا استفاده کنید.

تأثیر استفاده

سه ماده بسیار مؤثر در ساختار روغن دوفاز برنزه‌کننده براق بی‌یلندا سبب می‌شود که پوست شما با قدرت بسیاری  تغذیه شود. روغن آرگان انواع اسیدهای امگا را به پوست شما می‌رساند و پسته وحشی مارولا نیز چربی‌ریزی بعد از آفتاب گرفتن پوست شما را کنترل می‌کند و اگر دچار شل شدن پوست و التهاب پوستی هستید، روغن کوی‌کوی موجود در روغن دوفاز برنزه‌کننده براق بی‌یلندا بدن شما را التیام می‌بخشد. همه این موارد در کنار زیبایی رنگی است که از روغن دوفاز برنزه‌کننده براق بی‌یلندا برای شما برجای می‌ماند.

پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)612221911001
وزن (گرم)183
برندبی یلندا
دسته‌ها
کارکردبراق کننده, تغذیه کننده, درخشان کننده, ضد التهاب
برچسب‌هابه رنگ آف تاب

نظرات کاربران (0 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.