شروع هفته های پاییزی با جدیدترین استایل پاییزه دخترانه

۶۰۳

با شروع فصل پاییز انواع و اقسام مدلهای جدید به بازار عرضه می شوند، لباسهایی که ترکیبی از شیک بودن و راحتی برای فصل زمستان را داشته باشد و از سرما ما را محافظت کند.ما در مجله اینترنتی مو تن رو سعی داریم تا شما خوانندگان عزیز را با جدیدترین استایل پاییزه دخترانه آشنا کنیم. شاید شما هم همانند ما به دنبال ترکیبی جدید و منحصر بفرد برای فصل پاییز هستید تا در عین زیبایی و سادگی شیک هم باشد.

 استایل پاییزه

استایل پاییزه با رنگ های پاستیلی

یکی از جذاب ترین استایل پاییز دخترانه امسال استفاده از رنگ های پاستیلی است که مدتی است در بازار هم از نوع آرایشی و هم رنگ مو رواج یافته است، پاییز امسال به سمت لباس و کت های زمستانی هم رفته و از ترکیب رنگ های فوق العاده زیبا و آرامش بخش که چشم ها را خسته و اذیت نمی کند استفاده شده.با این رنگ و استایل پاییزه ویژه، اکسسوری های زیبایی را می توانید با آنها ست کنید. ترکیب رنگ های خاص و ملایمی که در عین خلاقیت و زیبایی جذابیت منحصر به فردی هم دارد.

مطالعه بیشتر: ده مدل جدید بستن شال و روسری

استایل پاستیلی

شلوار چرم گشاد مد جدید پاییز ۲۰۱۸

در مقاله قبل از انواع شلوارهای پرطرفدار زنانه سخن گفتیم اما یکی از مدل هایی که امسال بشدت برای فصل پاییز و بارش های پاییزی مورد استقبال قرار گرفت شلوارهای چرم گشاد است. این شلوارها که با نام وینیل شناخته می شوند در شمار ساده ترین و در عین حال منحصر بفرد ترین انواع شلوار قرار می گیرند و امسال به طرز عجیبی مورد استقبال قرار گرفته است. شما می توانید این شلوار را با انواع رنگ های پالتو و لباس ست کنید.

vinyl-pants

جدیدترین استایل پاییزه با بوت سفید

یکی از تفاوت های سبک امسال با سالهای پیش استفاده از رنگ های متفاوت در لباس و چکمه است. چکمه های سفید یکی از رنگ هایی که امسال در میان رنگ چکمه ها بیشتر دیده می شد.

یک جفت بوت سفید را با دامن یا  پالتو پاستیل پرتقال و پیراهن رنگی بپوشانید و یا برای زیباتر شدن به پیراهن گره بزنید. آنها همچنین با لباس های بلند در مدلهای راه راه یا گل و یا رنگ های ساده، و یا با شلوار جین، کت و شلوار جین یا کت و شلوار کار می کنند. آنها را با یک لباس کوتاه سیاه و یا یک دامن بپوشانید. اساسا شما می توانید چکمه های سفید خود را با هر چیزی پوشانید.

white-ankle-boots

شلوار اسپرت خط دار 

یکی دیگر از استایل پاییزه پرطرفدار سال ۲۰۱۸ پوشیدن شلوار ورزشی خط دار است، اصولا این نوع شلوارها به دلیل راحتی مورد استقبال بسیاری از جوانان است.

شلوار های ورزشی خط دار ساده را با بسیاری از انواع لباس های زمستانی رنگارنگ می توانید ست کنید . پالتو و سوییشرت های چهارخانه معمولا برای این نوع شلوارها پرطرفدارند و با خط کناری شلوار هم گونی جالبی پیدا می کنند.

شلوار اسپرت

مطالعه بیشتر: پرطرفدارترین ترکیب رنگ سال ۲۰۱۸

ترکیبی متفاوت با جوراب پاشنه دار

یکی  از روش هایی که شاید در ظاهر چندان مهم به نظر نرسد اما می تواند سبک خاص شما را نشان دهد استفاده از جوراب های پاشنه دار و طرح دار است. پوششی که با این سبک به کار می آید استفاده از لباس های ساده هستند که ناگهان توجه را به سمت پاشنه جلب کنند. جوراب های پاشنه ای  تا زیر زانو بیشتر ادامه ندارد و استایل خاصی را به شما خواهد بخشید.

جوراب پاشنه دار

روزهای بارانی با کت مدل ماتریکس

لباس های بارانی چرم که عمدتا بعد از نمایش فیلم ماتریکس به پالتوهای ماتریکس معروف شدند یکی از استایل های این هفته اروپا همزمان با بارش های اخیر باران بود. شما می توانید انواع بوت ها و کفش های رنگ تیره تر را با استایل پاییزه  آنها بپوشید و سبکی منحصفر بفرد را تجربه کنید.

leather-matrix-coats

برای ما بنویسید که به چه موضوعی نیاز دارید تا پاسخ آن را برای شما بنویسیم؟

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود