تاج عروس و مهم ترین نکات انتخاب آن

0

باتوجه به شروع فصل تابستان بسیاری از زوج های جوان در صدد آماده سازی مراسم عروسی خود هستند و عروس خانم های جوان هم به دنبال انتخاب لباس و تاج عروس خود هستند، در این مطلب به بیان نکات بسیار مهمی که عروس های زیبا برای انتخاب تاج خود لازم است در نظربگیرند می پردازیم.  البته اگر به دنبال مدل های شینیون خوب هستید می توایند مقاله ۱۰ مدل شینیون فوق العاده برای عروسی و مجالس را بخوانید. در ادامه مقاله  می توانید تاج عروس متناسب با آرایش و لباس عروس خود را انتخاب کنید.

تاج عروس متناسب با اندازه سر خود را انتخاب کنید.

در انتخاب تاج عروس هرمدلی که انتخاب می شود باید حتما اندازه سر عروس بوده و احساس راحتی داشته باشید. هم چنین به راحتی قابل نصب بوده و از روی سر کنده نشود.


پیشنهاد نویسنده: مدل آرایش عروس و همه چیز درباره ی آن


تاج عروس

خرید کرم پودر ۲۴ ساعته infallible لورال

تاج عروس انتخابی متناسب با فرم صورت باشد.

توجه به این نکته خیلی مهم است که نوع تاجی که انتخاب می کنید متناسب با فرم صورتتان باشد.بهتر است صورت های کشیده از تاج کوتاه تر و صورت های پهن از تاج بلندتر استفاده کرد. صورت های بیضی می توانند از هرنوع تاجی استفاده کنند.

اشخاصی که پیشانی بلند دارند بهتر است از تاجی که روی پیشانی می آید استفاده کنند تا زیبایی آنان را چندبرابر کند.


 پیشنهاد نویسنده: بهترین انتخاب برای آرایش لب عروس


تاج عروس

    خرید ژل کرم سفت کننده قوی دور چشم ۴ در ۱ پریم

تناسب تاج عروس با لباس عروس

هماهنگی تاج  و لباس عروس یکی از موارد بسیار مهمی است که لازم است در انتخاب تاج به آن دقت شود. اگر بین تاج و لباسی که انتخاب می کنید هماهنگی نباشد باعث به هم خوردن هارمونی آرایش و لباستان هم خواهد شد و تاثیر مناسبی نخواهد داشت.

مدل تاج عروس

خرید کیف لوازم آرایشی اترنیتی

در ادامه به مهم ترین نکات این وضوع می پردازیم :

  • افرادی که لباس عروس ساده انتخاب می کنند بهتر است تاج عروس ساده هم استفاده کنند.
  • اگر شینیون ساده انتخاب می کنید می توانید از یک تاج پرکار و شیک و توری چین دار استفاده کنید.
  • اگر شینیون شما پرکار است از تاج عروس و تور ساده تر استفاده کنید.

برای تزیین مدل های چتری پف دار که لایه لایه آرایش می شود از تاج متوسط (نه بلند و نه کوتاه) استفاده کنید. تاج باید از نوع یکدست از نظر ارتفاع و مدل انتخاب شود.

  • برای مدل های موی شلوغ و پرکار از گل های معمولی تر و کم کارتر استفاده کنید تا آرایش مو زیبایی خود را به صورت واقعی نشان دهد.

پیشنهاد نویسنده:معرفی عطر ژک ساف


تاج عروس

     خرید رژلب مات مای 

   جمع بندی

باتوجه به اینکه در فصل تابستان بسیاری از زوج های جوان درصدد مراسم ازدواج هستند، در این مقاله به بررسی نکات مهم در انتخاب تاج عروس پرداخته شد. نکات مهمی که با درنظرگرفتن آنها مناسب ترین تاج را برای مراسم عروسی خود انتخاب خواهید کرد.


پیشنهاد نویسنده: ماچا معجزه ای برای پوست و بدن


Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود