پنج ترکیب رنگ لباس پرطرفدار سال ۲۰۱۸

0

چه رنگی را با چه رنگ لباسی ترکیب کنیم؟ سوالی که اکثر اوقات از خودمان موقع رفتن به مهمانی ها و مجالس می پرسیم، شیک پوش بودن همیشه به معنای خرید و یا پوشیدن لباسهای گران قیمت نیست. درست است که پوشیدن لباسهای  برند می تواند بسیار جذاب باشد اما استفاده از ترکیب رنگ های جذاب در انتخاب و پوشیدن لباس تاثیر مهم تری نسبت به گران بودن لباس ها دارد. در مطلب قبل به معرفی رنگ سال ۲۰۱۸ بنفش تیره پرداختیم. در این مقاله به معرفی پنج ترکیب رنگ لباس جذاب امسال خواهیم پرداخت که از پرطرفدارترین ترکیب رنگ های سال هستند.

 ترکیب رنگ لباس سبز و زرد

این ترکیب رنگ از بهترین های ترکیب رنگ برای فصل تابستان و زمستان است، با این ترکیب رنگ می توانید به فردی جذاب و شاد تبدیل کند. در فصل تابستان از ترکیب رنگ سبز و زرد روشن و در زمستان رنگ سبز تیره و زرد کدر برای این ترکیب رنگ مناسب ترند. در این ترکیب رنگ استفاده از مدل های ساده بدون جزییات مناسب ترند.

مطالعه بیشتر: انتخاب بهترین رنگ لباس با توجه به رنگ پوست خود

ترکیب رنگ لباس زرد و سبز

 ترکیب رنگ لباس آبی روشن و صورتی

استفاده از این ترکیب رنگ شما را بسیار ملیح و ملوس خواهد کرد. برای آرایش مناسب با این ترکیب رنگ  لباس بهتر است از رژ ملایم صورتی و سایه ارغوانی باز استفاده کنید تا با ترکیب رنگ لباستان همخوانی بیشتری داشته باشد. کفش سفید و یا صورتی کمرنگ می تواند بسیار مناسب این ترکیب رنگ لباس باشد.

مطالعه بیشتر: چگونه می توان لباس های خوب انتخاب کرد؟

ترکیب رنگ آبی و صورتی

 ترکیب رنگ لباس قرمز و آبی

این ترکیب رنگ مناسب و جذاب از جمله استایل هایی است که در اکثر اوقات پرطرفدار است. پوشیدن شلوار جین با لباسهای تن قرمز جذابیت ویژه ای به شما می بخشد. می توانید انواع شلوار های جین با رنگ های متنوع را با لباسهای قرمز ترکیب کنید. کفش های مشکی و تیره برای این ترکیب رنگ مناسب ترند و جذابیت لباس را بیشتر خواهند کرد.

ترکیب رنگ قرمز و آبی

 ترکیب رنگ آبی کاربنی با آبی فیروزه ای

وقتی برای اولین بار از این ترکیب رنگ در تولد یکی از دوستانم استفاده کردم متوجه توجه خاص حضار به ترکیب رنگ لباسم شدم. رنگ های شاد و پر انرژی که شما را به فردی خاص تبدیل خواهد کرد. بهتر است با این ترکیب  رنگ لباس گردن بندی زیبا از طلا یا نقره را همراه کنید و از کفش آبی فیروزه ای استفاده کنید.

مطالعه بیشتر: چگونه لباس خود را با افزودن اکسسوری ها بهتر کنیم؟

 ترکیب رنگ لباس سبز و آبی

نارنجی و آبی

تضاد استفاده شده در این ترکیب رنگ لباس منحصر بفرد است و به خوبی شما را به عنوان فردی شیک پوش معرفی خواهد کرد. اگر شلوار آبی را با بلوز یا مانتو نارنجی ترکیب می کنید بهتر است از آرایش تن نارنجی استفاده کنید و اگر برعکس از شلوار یا دامن نارنجی استفاده کردید بهتر رنگ لباس ابی تیره متمایل به سورمه ای همراه با کفش تیره انتخاب شود.

ترکیب رنگ نارنجی و آبی

جهت خرید اکسسوری و زیورآلات می توانید به فروشگاه اینترنتی مو تن رو مراجعه کنید.

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود

10% کد تخفیف
پوچ
5 هزار تومان کد تخفیف
پوچ
5% کد تخفیف
کد تخفیف 10% رژ لب
کد تخفیف 10% ریمل
کد تخفیف 5% عطر
شانستون رو برای برنده شدن امتحان کنید
گردونه شانس رو بگردونید تا شانستون رو برای دریافت تخفیف های خارق العاده روی محصولات مو تن رو امتحان کنید
قوانین بازی:
  • هر بازیکن میتونه دو بار بازی کنه
  • کد تخفیف ها در سایت مو تن رو به آدرس Mootanroo.com قابل استفاده است
  • قول میدیم برای شما فقط بهترین پست های بلاگ و جشنواره های فروش ایمیل بشه
بستن

ثبت نام کنید و کد تخفیف دریافت کنید