رنگ آمبره بژ یک تکنیک بی نظیر

۶۵۴

رنگ آمبره بژ ، این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است. آمبره یکی از تکنیک‌هایی است که در آن موها به چند رنگ تقسیم می‌شود و شما در میان موها از یک رنگ چندین طیف مختلف را می‌بینید.

تکنیک رنگ آمبره را باید به درستی آموخت و کاملا مانند دستور انجام داد. تکنیک رنگ آمبره، کار ساده‌ای نیست و شما برای موهای خود در خانه نمی‌توانید آن را اجرا کنید. اما برای موهای دیگران به شرط تسلط داشتن در کار رنگ مو، می‌توان از تکنیک رنگ آمبره استفاده کرد.

تکنیک رنگ آمبره بژ یکی از محبوب‌ترین رنگ مو‌ها را برای شما به نمایش می گذارد و بسیاری از خانم‌های ایرانی به واسطه رنگ پوست و رنگ چشمانشان طرفدار پر و پا قرص استفاده از تکنیک رنگ آمبره بژ هستند.

برای این کار چند رنگ مو نیاز است و همین طور چند کاسه رنگ و یک یا دو قلم رنگ مو. از این‌ها که بگذریم به روغن آرگان، پودر دکلره سفید و آبی نیز به مقدار خاصی نیاز دارید.

رنگ آمبره بژ

گام نخست برای رنگ آمبره بژ

قبل از هر چیز باید بدانید که آمبره که در این مطلب می‌خوانید برای موهای تیره تعریف شده است. حجم مو و قد موها را در نظر بگیرید و به نسبت آن از پودر دکلره استفاده کنید. به ازای هر اسکوپ پودر دکلره ۵ قطره روغن آرگان در ترکیب می‌ریزیم. می‌توانید از روغن آرگان پژال و یا از هر نوع روغن مو دیگر مناسب موهای خود، در ترکیب اضافه کنید. این کار سبب می‌شود موهای شما در دکلره‌های متعددی که روی موها انجام می‌دهیم آسیب نبیند.

مطالعه بیشتر: تفاوت کراتینه مو با بوتاکس مو

ترکیب پودر دکلره سفید و آبی را به صورت ۵۰، ۵۰ با اکسیدان ۱۲% و ۹% و روغن آرگان به اندازه یاد شده درست می‌کنیم. انتهای موها را پوش می‌دهیم به اندازه ۴ سانتیمتر و از پوش به پایین را دکلره می‌زنیم.  ۳۵ تا ۴۰ دقیقه مواد دکلره را روی موها نگه می‌داریم.

گام دوم در رنگ آمبره بژ

ترکیب پودر دکلره بعدی را درست می‌کنیم این بار پودر دکلره را با اکسیدان ۹% و ۶% به صورت ۵۰% ، ۵۰% ترکیب کنید. این بار هم از پودر دکلره سفید و آبی به صورت نصف به نصف ترکیب می‌کنیم. به ازای هر اسکوپ این بار ۴ قطره روغن آرگان دوماسی استفاده کنید.

مطالعه بیشتر: مهم ترین تکنیک‌های رنگ مو لولایت

موهایی را که یک بار دکلره شده است را در سر شور آبکشی می کنیم و آب موها را می‌گیریم. این بار پوش مو را در میانه مو از ریشه تا ساقه می‌آوریم. دکلره را بر روی تمام موها می‌ریزیم از ریشه تا ساقه ۱۵ دقیقه به صورت نوازش کردن با دکلره ماساژ دهید و بعد بدون استفاده از ماسک و نرم کننده فقط موها را آبکشی کنید.

گام آخر برای رنگ موی آمبره بژ

حالا وقت آن است که رنگ مویی را که می‌خواهید برای رنگ آمبره بژ استفاده کنید با یک دیگر ترکیب کنید. رنگ اصلی بلوند روشن از سری رنگ موی مارال بلوند بژ روشن با شماره ۸.۵۱ را با اندکی واریاسوین مارال ۰۰۰ و مقداری رنگ موی مارال شماره ۱۲.۱۸ از سری هایلایت با نام عروسکی رویال و اندکی رنگ موی مارال بلوند دودی خیلی روشن مخلوط می‌کنیم. این ترکیب نیاز به اکسیدان ضد قرمزی دارد حدود ۱۰ قطره هم روغن آرگان اضافه می‌کنیم. این مخلوط را کمی زیاد‌تر از میزان نیازمان ترکیب می‌کنیم و روی کل سر می‌ریزیم از آنجایی که موهای ما به به سرعت رنگ می‌پذیرند موها را برای رنگ پذیری بهتر  ۱۵ دقیقه با رنگ ماساژ می‌دهیم. ماساژ شما باید بسیار نرم باشد بعد از ایجاد تغییر رنگ آب می کشیم از ماسک تثبیت کننده رنگ استفاده می‌کنیم سپس باید موها خشک شود و سشوار کشیده شوند.

بهتر است قبل از آن که برای رنگ موی آمبره بژ اقدام کنید، مطلب چگونه موهای خود را دکلره کنیم بلاگ مو تن رو را بخوانید.

برای ما بنویسید که به چه موضوعی نیاز دارید تا پاسخ آن را برای شما بنویسیم؟

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود