لوح “اهتمام” به مو تن رو رسید، در سومین دوره جشنواره ملی صنعت سلامت محور

سومین دوره جشنواره ملی صنعت سلامت محور
سومین دوره جشنواره ملی صنعت سلامت محور

سومین جشنواره ملی صنعت سلامت محور با رویکرد ” ارتقای سلامت محصولات و خدمات ” درمرکز همایش های دانشگاه علوم پزشکی تهران توسط انجمن علمی آموزش سلامت و ارتقای سلامت ایران درتاریخ  پانزدهم مرداد  1398 برگزار گردید. هدف اصلی این جشنواره، کنترل، نظارت و ارزیابی سلامت در تولیدات و خدمت کشور و همچنین تشویق برندها و سازمان ها با دارا بودن آخرین دستاوردها با حضور مقامات و مسئولین بخش سلامت برگزار گردید. با توجه به اهمیت طرح تحول سلامت و حمایت از تولید با کیفیت داخلی، بسیاری از صاحبان صنایع، بخش های تولیدی، تحقیقاتی، بازرگانی وسازمان های خدمات دهنده برای داشتن جامعه سالم، باید تلاش بسیاری نمایند.

 برای برگزاری این جشنواره، سازمان ها و وزارت خانه هایی مانند ریاست جمهوری سازمان ملی استاندارد ایران، سازمان غذا و دارو، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت صنعت معدن تجارت و وزارت جهاد کشاورزی نیز همکاری داشته اند.

فروشگاه اینترنتی مو تن رو، بعنوان فروشگاه تخصصی در حوزه آرایشی و بهداشتی و دارا بودن بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی در سراسر جهان و همچنین با رعایت سه اصل مهم مانند تضمین اصالت کالا (با تأییدیه وزارت بهداشت)، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و مشاوره تخصصی، توانست با اولین حضور خود در جشنواره ملی صنعت سلامت محور موفق به دریافت لوح “اهتمام” شود.

“مو تن رو اولین فروشگاه اینترنتی در ایران است که موفق به دریافت لوح تقدیر “اهتمام” از جشنواره ملی صنعت سلامت محور شده است.”

سومین دوره جشنواره ملی صنعت سلامت محور

این فروشگاه اینترنتی متخصص در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی، دارای سوابق درخشانی مانند کسب تندیس برترین فروشگاه تخصصی آرایشی و بهداشتی و سلامت با رای مردمی و نظر داوران از جشنواره وب موبایل ایران در سال 97 و همچنین تندیس سیمین همایش ملی کارآفرینان مسئولیت پذیر بوده است.

فروشگاه اینترنتی مو تن رو، با دارا بودن مشاوره تخصصی در حوزه زیبایی و سلامت و همچنین داشتن مجله ای که با رویکرد رفع مشکلات و نیازها ی مردم و داشتن بیوتی کلاب که کاربران را راغب به ارسال مطالب کاربردی، نقد و انتقادات و.. می نماید، باعث شده که به یک مرجع تخصصی در حوزه فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی مبدل گردد.

سومین دوره جشنواره ملی صنعت سلامت محور

دسته بندی ها

آرایشی و زیبایی
آرایشی و زیبایی
بهداشتی و مراقبتی
بهداشتی و مراقبتی
آشنایی با برندها
آشنایی با برندها
تاپ تن ها
تاپ تن ها