راهنمای خرید بهترین پوشک بزرگسال

۴۰۰

با افزایش سن و روند پیری مشکل بی اختیاری در دفع و ادارار پدیده ی شایعی است که به دلایل متعدد از جمله شل شدن عضلات در ناحیه تناسلی و مثانه ایجاد می شود و فرد قادر به کنترل ادرار و اجابت مزاج نخواهد بود. در این میان بسیاری از سالمندان به این دلیل دچار محدودیت های بسیاری خواهند شد و حتی به خاطر این موضوع از خانه بیرون نمی روند که موجب ایجاد مشکلات بسیاری خواهد بود.

خوشبختانه این چالش با ورود پوشک های بزرگسال به بازار تا حد بسیار زیادی مرتفع شد. در این مقاله قصد داریم تا به شما عزیزان کمک کنیم تا بتوانید بهترین پوشک های بزرگسال را شناسایی و خرید کنید.

مطالعه بیشتر: ده راه مفید برای درمان کمردرد

پوشک-بزرگسال

فاکتورهای انتخاب پوشک بزرگسال

در ادامه به بررسی مهم ترین فاکتورهای خرید پوشک بزرگسالان می پردازیم.

دقت به سایز پوشک بزرگسال هنگام خرید

اندازه مورد نیاز را در نظر بگیرید. سایز مناسب برای مراقبت از پوشک بزرگسال شما مانع از نشت و حوادث می شود. یک نوار اندازه گیری را در اطراف لگن خود قرار دهید و اندازه گیری کنید. سپس فاصله را در اطراف کمر اندازه گیری کنید. اندازه گیری برای پوشک بزرگسال بر اساس بزرگترین شکل از اندازه گیری در اطراف کمر یا اطراف مفصل ران است.

اندازه های استاندارد برای پوشک بزرگسال وجود ندارد. هر سازنده از روش اندازه گیری خود استفاده می کند و حتی می تواند در خطوط تولید از همان تولید کننده متفاوت باشد.

اندازه گیری های خود را هر بار که سفارش می دهید، بررسی کنید، به ویژه اگر می خواهید یک محصول جدید را امتحان کنید.

خرید  پوشک بزرگسال آبنا با بهترین قیمت

میزان جذب پوشک بزرگسال

در مورد نیاز خود به جذب فکر کنید. ایا می خواهید پوشک را با بالاترین میزان جذب خرید کنید یا میزان جذب کمتر؟ توجه داشته باشید که آیا نیاز به پوشک برای هر دو نوع بی اختیاری ادرار و مدفوع دارید یا فقط برای بی اختیاری ادرار آن را نیاز دارید؟ هم چنین ممکن است تصمیم بگیرید از پوشک های مختلف برای استفاده روزانه و شب استفاده کنید.

سطوح جذب از نام تجاری به نام تجاری دیگر کاملا متفاوت است.

پد های بی اختیاری محصولی است که در کنار پوشک بزرگسل می تواند اضافه شود تا میزان جذب در صورت لزوم افزایش یابد. با این حال، این گزینه کمی گران است و بسیاری آن را در نظر نمی گیرند.

خرید-پوشک-بزرگسال

توجه به جنسیت هنگام خرید

در هنگام خرید به جنسیت درج شده بر روی پوشک دقت کنید زیرا نوع پوشک برای بانوان و آقایان متفاوت است. نیازهای پوشک مردان و زنان متفاوت است. گزینه های پوشک مردان عبارتند از شورت های بوکسور، در حالی که پوشک بزرگسالان برای بانوان شامل پد و مناسب لباس زیر طراحی شده با جریان ادرار زنان، هماهنگ شده است.

پوشک های بزرگسالان طراحی شده برای هر دو جنس هم ممکن است برای نیازهای شما مناسب باشد و معمولا ارزان ترند.

تست سلامتی را همین جا انجام دهید.

پوشک-بزرگسال

پوشک یکبار مصرف یا چندبار مصرف

تصمیم بگیرید که آیا پوشکی که قصد خرید آن را دارید  قابل شستشو است یا یکبار مصرف؟ پوشک قابل استفاده مجدد در طول زمان کمتر است و اغلب جذاب تر از پوشک یکبار مصرف است. با این حال، آنها باید اغلب شسته شوند، و این ممکن است برای شما مناسب نباشد. پوشک های قابل شستشو نیز به سرعت در حال انقراض هستند، بنابراین باید مطمئن شوید که کدام یک از محصولات را استفاده می کنید.

ورزشکاران اغلب پوشک های قابل استفاده را ترجیح می دهند، زیرا آنها مناسب تر هستند و ادرار بیشتری نسبت به پوشک های یکبار را جذب می کنند.

پوشک یکبار مصرف برای مسافرت و یا سایر شرایط بهتر است، زیرا ممکن است قادر به شستن پوشک های خود نباشید.

پوشک

توجه به علامت اندازه پوشک بزرگسال

برخی از انواع پوشک بزرگسال برای بزرگسالان بسیار بزرگ طراحی شده است. آنها معمولا با پانل های چسبنده ای ظاهر می شوند تا راحت تر به نظر برسند. در حالی که آنها معمولا در اندازه هایی مانند XL، XXL، XXXL، و غیره برچسب گذاری می شوند، اندازه های دقیق آن به وسیله شرکت متفاوت است، بنابراین قبل از سفارش، باید کمر و دور دست خود را دقیقا اندازه گیری کنید و پوشک مناسب خود را در نظر بگیرید.

توجه به جنس پوشک بزرگسال

یکی از فاکتورهای بسیار مهم در خرید پوشک بزرگسال توجه به جنس پوشاک است. دقت کنید که باتوجه به بالابودن سن افراد پوست نازک تر و حساس تر بوده و توجه به این نکته ضروری است. خرید پوشک هایی با درصد بیشتری کتان و نخ بسیار مناسب تر هستند.

جنس پوشک به گونه ای انتخاب شود که موجب ایجاد آلرژی و حساسیت نشود.

پوشک-بزرگسالان

خرید انواع پوشک بزرگسال با بهترین قیمت و کیفیت 

نتیجه گیری:

در این مقاله، مو تن رو  به بررسی فاکتورهای اصلی در هنگام انتخاب و خرید پوشک بزرگسال پرداخته شد. عواملی از قبیل توجه به جنس و سایز پوشک و هم چنین میزان جذب و نکات ریزی که برای خرید اهمیت دارد در این مطلب بیان شده است.

نویسنده : نجمه باقدرت

برای ما بنویسید که به چه موضوعی نیاز دارید تا پاسخ آن را برای شما بنویسیم؟

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود