چگونه از ریمل ابرو بهتر استفاده کنیم؟

۶۴۱

تاثیر ابروان بر زیبایی چشم‌های یک خانم را نمی‌توان نادیده گرفت. مرتبی، خوش‌حالتی، پرپشتی و رنگ ابرو بر زیبایی ابرو و چشم‌های یک خانم تاثیرگذار است. خانم‌ها حواسشان هست که ابروهایشان همیشه مرتب و خوش‌حالت باشد تا زیبایی نگاهشان بیشتر شود. برای همین خانم‌ها حساسیت خاصی به مدل ابروهای خود دارند و به دنبال همین حساسیت، پا به هر سالن آرایشی نمی‌گذارند و مرتب کردن ابروهایشان را به دست هر آرایشگری نمی‌سپارند. چرا که اگر ابروها توسط یک آرایشگر ناشی اصلاح شود، مدل ابروها خراب شده و مدت‌ها زمان می‌برد تا مدل ابروها به حالت اولیه برگردانده شود.

پس در گام اول همواره اصلاح ابروهایتان را به آرایشگر ماهر بسپارید. در گام بعدی برای زیبایی بیشتر، ابروها را رنگ کنید و با “مداد ابرو” به آن مدل دهید. اما توجه داشته باشید ابروهای کم‌پشت و کم‌حجم را نمی‌توان با “رنگ کردن ابرو”، “مداد ابرو” یا “سایه ابرو” پرحجم نشان داد. چراکه پرپشتی موهای ابرو یکی از معیارهای اصلی زیبایی ابرو است. برای این منظور استفاده از “ریمل ابرو” راه‌حل خوبی است اما این روش موقتی است. اگر به دنبال راه حلی برای پر حجم نشان دادن ابروهایتان به صورت دائمی هستید، می توانید از انواع روش ها برای تاتو ابرو استفاده کنید.


پیشنهاد نویسنده

میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن چیست؟


ریمل ابرو، محصولی نوین است که چند سالی به بازار آمده و خیلی زود خانم‌ها به استفاده از ریمل ابرو علاقه‌ نشان داده اند. تا قبل از تولید این محصول، از سوی “شرکت‌های تولیدکننده لوازم‌آرایشی” عنوان ریمل را فقط برای ریمل مژه به‌کار می بردند.

ریمل ابرو نیز دقیقا کارایی مشابه با ریمل مژه را دارد. ریمل ابرو، ابروها را خوش‌حالت، خوش‌رنگ و پرحجم نشان می‌دهد. این محصول در رنگ‌های متنوعی وجود دارد و می‌تواند جایگزین رنگ ابروی موقتی نیز باشد. البته کیفیت محصولات آرایشی را هیچ‌گاه نباید فراموش کرد. محصول آرایشی باکیفیت همواره نتیجه بهتری نیز بر زیبایی صورت دارد.

 

ریمل ابرو اسنس-02

خرید ریمل ابرو اسنس

نکات استفاده از ریمل ابرو

ریمل ابرو به خاطر فرمولاسیون مواد تشکیل‌دهنده‌ای که دارد، هم به ابروها رنگ می‌دهد و هم عمل فیکساتور را برای ابرو انجام می‌دهد. و معمولا در مرحله آخر میکاپ استفاده می‌شود، تا هر رنگ و گردی که از سایر مواد آرایشی بر روی صورت نشسته، آن ها را پوشش دهد.

نکته‌ی مهم در استفاده از ریمل ابرو این است که استفاده ۲ مرتبه از ریمل ابرو حتی با فاصله زمانی کم بر روی یک ابرو اشتباه است. چراکه مواد ریمل ابرو به‌محض زدن به ابرو خشک می‌شود. و با چندین مرتبه ریمل زدن به موهای ابرو رنگ و مواد ریمل تکه‌تکه می‌شود و ابروها را نامنظم و به‌هم‌ریخته می‌کند. در این صورت مجبورید آن را کاملا پاک‌کنید و مجدد ابروها را ریمل بزنید. پس برای جلوگیری از چنین حالتی به‌اندازه مجاز از ریمل ابرو استفاده کنید.

خانم‌ها همواره نگران پاک کردن مواد ریمل از روی مژه‌های خود هستند و به هنگام خرید یکی از سوال هایی از فروشنده می‌پرسند، نحوه شستشوی ریمل است. اما نگران نباشید، ریمل ابرو نیز مانند ریمل مژه به‌راحتی با استفاده از شیرپاک کن آرایشی پاک می‌شود.

 

ریمل ابرو چارم کالر مدل Drama-01
خرید ریمل ابرو چارم کالر


انواع ریمل ابرو

ریمل ابرو هم مانند ریمل مژه دارای انواع و کاربرد مختلفی است. ریمل ابرو دارای ۲ نوع است.

  • نوع ساده یا Clear برای خانم‌هایی که خودشان ابروهای پرپشتی دارند.
  • نوع رنگی یا tinted برای خانم‌هایی که ابروهای کم‌پشتی و کم‌حجمی دارند.

فروشگاه اینترنتی تخصصی آرایشی و بهداشتی مو تن رو همراهان بلاگ مو تن رو را به بازدید از انواع ریمل های ابرو، نظیر ریمل ابرو لورآل(LOreal) و ریمل ابرو بیو دعوت می‌کند.


مطالعه بیشتر: ۱۰ راه آسان که باعث رشد سریع موهایتان می شود


امیدواریم از مطالعه این مقاله در مو تن رو لذت برده باشید. منتظر مقالات جذاب در مورد ابرو در مو تن رو باشید.

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود