عیدانه مو تن رو

جشنواره عیدفطر ۹۶
جشنواره عیدفطر ۹۶

عید سعید فطر نزدیک است و همه برای حضور در مهمانی خدا خوشحالند، به هر حال این ماه برای همه چه روزه داران و چه دیگران سرشار از برکت و بهروزی بوده است. ما هم در مو تن رو روزگار خوبی را می‌گذرانیم و از برکات این ماه عزیز بهرمند شده‌ایم. در کنار شما بودن همیشه برای مو تن رو امیدی مضاعف و روحیه‌ای فوق العاده به بار آورده است.

مو تن رو خوب می‌داند که بعد از ماه رمضان خیلی از خانم‌ها به واسطه مجالس و مهمانی‌ها و عروسی‌ها به ملزومات آرایشی و بهداشتی بیشتر نیاز پیدا می کنند. ماهم که در دنیای مجازی فارسی زبان بزرگترین مرجع تخصصی آنلاین محصولات آرایشی و بهداشتی هستیم و این فرصت بسیار خوبی است که همراهیمان را با شما عزیزان مستحکم‌تر و بهتر کنیم.

اما مو تن رو برای عید فطر با یک مژده فوق العاده برای شما دارد. باز هم فروش‌های ویژه مو تن رو برای مدت محدودی شروع می‌شود و شما، همراهان همیشگی مو تن رو می‌توانید با چند کلیک ساده بهترین مواد و وسایل آرایشی و بهداشتی را در اختیار داشته باشید.

در  این فروش ویژه شما برای خرید بالای ۲۰۰۰۰ تومان، ۱۰۰۰۰ تومان تخفیف دریافت میکنید. این پیشنهادی است که به راحتی نمی توانید از آن بگذرید و آن را رد کنید. استفاده از این تخفیف برای همه امکان دارد و کافی است کد تخفیف را در قسمت تخفیف ثبت سفارش خود وارد کنید.

اما خدمات ویژه مو تن رو به همین جا ختم نمی‌شود ما به شما ضمانت اصل بودن کالا خریداری شده را می‌دهیم و ارسال در موتن رو نیز برای تهرانی‌های عزیز رایگان است. البته  ارسال رایگان برای شهرستانی‌ها گرامی نیز در خرید های بالای ۷۰۰۰۰ تومان صورت می‌گیرد.

فکر کنم الان حسابی به مهمانی‌های پیش رو فکر می‌کنید. اما برای آرایش خیالتان راحت باشد زیرا مو تن رو هم محصولات آرایشی فوق العاده را در اختیار شما قرار می‌دهد و هم مشاوره رایگانی برای استفاده درست از این محصولات را در نظر گرفته است. حالا فقط باید چند کلیک ساده انجام دهید تا به دنیای مو تن رو وارد شود.

راستی کد تخفیف شما FETR96 است.

موفق و زیبا باشید.

[quote arrow=”yes”]مشاهده محصولات[/quote]

دسته بندی ها

آرایشی و زیبایی
آرایشی و زیبایی
بهداشتی و مراقبتی
بهداشتی و مراقبتی
آشنایی با برندها
آشنایی با برندها
تاپ تن ها
تاپ تن ها