فرم واقعی بدن خود را با پاسخ به ۳ سوال یا کمتر پیدا کنید.

۴۶۶

آیا ما با توجه به فرم ظاهری اندام مان جذاب ترین لباس ها را پوشیده ایم؟ و در درجه اول واقعا فرم ظاهری اندام ما چگونه است؟ آیا کسی از فرم واقعی بدن یا فرم اندام خود اطلاعی دارد؟ ما با پرسیدن ۳ سوال یا کمتر به شما در پاسخ به این سوال کمک خواهیم کرد. به خاطر داشته باشید که بدون توجه به قد و وزن خود، شما می توانید در هر یک از پنج گروه زیر قرار بگیرید. منظور از شکل ظاهری بدن بدین معنی است، که وزن شما چگونه و در کدام قسمت ها توزیع شده است. قبل از پرداختن به این سه سوال، در صورتی که بخواهید محصولات بهداشتی برای پوست خود را به صورت اورجینال خریداری نمایید، می توانید از فروشگاه اینترنتی مو تن رو اقدام به خرید نمایید.


پیشنهاد نویسنده: معرفی غذاهای کم کالری


معرفی سه فرم واقعی بدن

با بررسی سه سوال بالا متوجه شدید که فرم واقعی بدن شما شبیه به کدام یک از حالات مطرح شده است که در ادامه، توضیح مختصری راجع به هر یک از فرم های بدن می پردازیم:

اندام ورزشکاری ( مانند خط کش یا موز)

در صورتی که فرم واقعی بدن شما بعد از پاسخگویی به سه سوال بالا، شبیه به اندام ورزشکاری بود، یعنی شکل بدن شما، به صورت مربع از بالا تا پایین بوده است و بهترین لباسی که مناسب برای چنین بدنی است، دامن های چین دار و حاشیه دار می باشد. دلیل نامگذاری برای چنین فرمی، پوشانده بودن باسن و موزون نمایش دادن بالا تنه می باشد.

اندام سیب

شاید تا به حال شنیده باشید که گفته می شود، فرم واقعی بدن شما شبیه به سیب است، آیا علت این امر را می دانید؟ علت اصلی آن، تمرکز وزن و چربی ها در میانه بدن بوده که به اندام سیب معروف شده است. شکل کلی بدن افرادی که به شکل سیب است،به صورت پاهایی خوش فرم و لاغر بوده و حجم چربی نیز در اطراف شکم جمع می شود. بهترین لباسی که برای چنین افراد استفاده می شود، پیراهن با برش های امپراطوری از کمر به پایین می باشد. استفاده از چنین لباسی، باعث می شود که هیچ نوع کشیدگی در اطراف شکم ایجاد نشود و در قسمت باسن  و نیم تنه باریک تر و لاغر تر نمایش داده شود.

فرم اندام

اندام مثلثی یا گلابی

 زمانی فرم بدن به شکل گلابی است که باسن شما عریض تر از شانه ها بوده و کمری باریک داشته باشید. با بدن گلابی شکل،  داشتن کمر باریک بهترین دارایی شما خواهد بود، که می توانید آن را به رخ دیگران بکشید. در انتخاب لباس، هدف اضافه کردن حجم به قسمت بالای بدن، تاکید بر کمر باریک و کوچک نشان دادن پایین بدن برای ایجاد یک شکل متعادل است. توصیه ما لباسهای بی یقه و آستین و یا یک دامن برای مخفی کردن ران های پهن است. شکل کلی بدن، به گونه ای است که بالاتنه لاغر تر بوده و وزن شما بیشتر در اطراف باسن و ران ها توزیع شده است. بهترین لباس برای چنین فرمی، استفاده از پیراهن های کمردار  است. علت استفاده از چنین لباسی این است  که نشان دهد که چقدر بالا تنه شما کوچک است و لباس از قسمت کمر به پایین گشاد تر است.

اندام مثلث معکوس یا توت فرنگی 

افرادی که دارای بدنی مثلث گونه و به اصطلاح توت فرنگی دارند، بهتر است که از لباس های کمر تنگ و پایین گشاد استفاده نمایند. چرا که دارای شانه ها و قفسه سینه پهن تا مرز کمر و باسن می باشند. علت استفاده از چنین لباس هایی این است که کمر باریک بالای باسن، باعث ایجاد قوس در پایین تنه شده و برای شانه های پهن شما تعادل ایجاد خواهد کرد.

اندام ساعت شنی

 این فرمت بدنی دارای انحنا و قوس است.  قسمت قفسه سینه و باسن متناسب با یکدیگر هستند. بهترین لباس برای این نوع فرم بدنی تکیه بر دور کمر باریک است. شکل کلی بدن به صورت ران های قوس دار، بالا تنه پر و یک کمر باریک می باشد و بهترین لباس نیز، یقه باز، بالا تنگ و کمردار است. علت انتخاب چنین لباسی، برجسته تر نمایش دادن کمر و افزایش فرم منحنی بدن میباشد.


پیشنهاد نویسنده: چگونه شکمی صاف و تخت داشته باشیم؟


امیدوارم از این مقاله استفاده لازم را برده باشید. لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود