چگونه با افزودن اکسسوری لباس خود را بهتر کنیم؟

0

انتخاب و استفاده از اکسسوری های متنوع برای یک لباس امری مشکل است. در واقع پیدا کردن لوازم جانبی مناسب که به ظاهر شما زیبایی اضافه کند اما زیبایی های لباس شما را نپوشاند، سخت است. هنگامی که شما شروع به اضافه کردن لوازم جانبی می کنید، کفش و کیف های دستی شما وجود دارد اما به طور ناگهانی عوامل بسیار دیگری نیز برای اضافه کردن به خود پیدا می کنید .

استفاده از اکسسوری ها یک علم نیست، اما دستورالعمل های خاصی وجود دارد که شما می توانید با در نظر گرفتن آنها استفاده از آنها را آسان تر کنید. مهمتر از همه، افزودن اکسسوری برای لباس های رسمی باید به گونه ای باشد که ظاهر شما را تکمیل و زیبا تر کند.

 

استفاده از اکسسوری ها با توجه به رنگ لباس

 • لوازم جانبی و اکسسوری خود را با رنگ لباس خود تطبیق دهید . این روش یکی از ساده ترین راه ها است . رنگ یکی از مهم ترین جنبه های لباس شما است و اگر شما اکسسوری که به رنگ لباس تان مشابه است را انتخاب کنید، این کار باعث ایجاد ترکیب متعادلی می شود.
  اگر شما یک لباس صورتی روشن می خواهید بپوشید، از اکسسوری های صورتی و یا به رنگ گل سرخ به همراه آن استفاده کنید.
  این تطابق لزومی ندارد خیلی دقیق باشد. حتی اگر شما لباس صورتی روشن می پوشید، شما می توانید به همراه آن کفش صورتی یا قرمز تیره انتخاب کنید.

مطالعه  بیشتر: خاص ترین تیپ های زمستانی زنانه سال ۲۰۱۹

اکسسوری 1

 • اکسسوری ها را با جزئیات لباس مطابقت دهید . به جای مطابقت با رنگ کلی لباس، میتوانید اکسسوری ها را با یک رنگ ثانویه در لباس خود مطابقت دهید. این کار به خصوص با لباس های طرح دار عالی می شود، چرا که بیش از یک رنگ برای مطابقت وجود دارد.
  اگر شما یک لباس سفید با گل های صورتی و آبی می پوشید، از لوازم به رنگ صورتی یا آبی استفاده کنید. این یک راه عالی برای مطابقت با لباس خود در روشی متنوع تر است.

 

 • با لباس های رنگ روشن از اکسسوری های با رنگ خنثی استفاده کنید. اگر لباس شما به رنگ بسیار روشن مثل رنگ زرد روشن است، از لوازم رنگ خنثی برای جبران آن استفاده کنید . اگر شما لوازم جانبی خود را به طور مستقیم با لباس رنگ روشن خود تطبیق دهید، ممکن است شما عجیب و غریب به نظر بیایید.  سفید، سیاه ، قهوه ای مایل به زرد و قهوه ای رنگ های خنثی هستند که تقریبا ترکیبشان با هر رنگی عالی می شود.

 

 • با لباس های طرح دار از اکسسوری های ظریف استفاده کنید. یک لباس طرح دار خودش به تنهایی بسیار شلوغ است.  اگر شما از لوازم طرح دار یا پیچیده استفاده کنید ظاهرتان بیش از حد شلوغ می شود . دقت داشته باشید که کفش ها و کیف شما تک رنگ باشند. سعی کنید از لوازم ساده مانند: گوشواره گل میخی یا دستبند نقره ساده  استفاده کنید. این لوازم کمک خواهد کرد که لباس شما ظاهرش را بیشتر نشان دهد.

مطالعه  بیشتر: ۲۰ مدل لباس شب مشکی برای عروسی

اکسسوری 2

 

 • از لوازم رنگارنگ برای لباس های با رنگ خنثی استفاده کنید . اگر لباس شما به رنگ خنثی مانند: سفید، بژ یا قهوه ای مایل به زرد است اضافه کردن یک اکسسوری روشن به دلربایی شما اضافه می کند . حالا چه یک گردنبند، یک کیف دستی و یا کفش باشد، سعی کنید برای یکی از اکسسوری های خود از رنگ روشن استفاده کنید. اگر لباس شما تک رنگ است، سعی کنید با پوشیدن یک کیف دستی و یا کفش طرح دار آن را تکمیل کنید.

 

 • جواهرات خود را با رنگ تن لباس خود هماهنگ کنید. هر رنگ دارای یک تنالیته است . رنگهای با تن گرم شامل: زرد، نارنجی و قرمز هستند در حالی که رنگهای با تن سرد عبارتند از: سبز، آبی و بنفش. بسیاری از فلزات با یک تن گرم یا یک تن سرد بهتر دیده می شوند.  فلزاتی مانند طلا یا مس با رنگ های با تن گرم بهتر هستند، زیرا این فلزات یک زمینه گرم دارند.  از سوی دیگر، جواهرات نقره بهتر با رنگ های سرد به نظر می رسند.

 

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود

10% کد تخفیف
پوچ
5 هزار تومان کد تخفیف
پوچ
5% کد تخفیف
کد تخفیف 10% رژ لب
کد تخفیف 10% ریمل
کد تخفیف 5% عطر
شانستون رو برای برنده شدن امتحان کنید
گردونه شانس رو بگردونید تا شانستون رو برای دریافت تخفیف های خارق العاده روی محصولات مو تن رو امتحان کنید
قوانین بازی:
 • هر بازیکن میتونه دو بار بازی کنه
 • کد تخفیف ها در سایت مو تن رو به آدرس Mootanroo.com قابل استفاده است
 • قول میدیم برای شما فقط بهترین پست های بلاگ و جشنواره های فروش ایمیل بشه
بستن

ثبت نام کنید و کد تخفیف دریافت کنید