لطفا لایسنس قالب پیکسول را از پیشخوان فعال نمایید.
حراج واقعی! برای دریافت گد تخفیف و کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

تیپ پاییزی مردانه سال 99 + مدل و عکس

پوشش‌های لباس برای آقایان در سال‌های اخیر تغییرات زیادی داشته است. در سال‌های پیش شاهد این بودیم که لباس‌های آقایان محدود به چند مدل ساده و پیراهن بود اما در سال‌های اخیر شاهد انواع و اقسام لباس‌ها و مد‌‌ های روز در طرح‌ها و مدل‌های مختلف لباس مردانه هستیم. ترندهای فصلی لباس مردانه پاییزی هم مانند لباس‌های بانوان به بازار عرضه می‌شود. در مقاله قبل به معرفی آخرین ترندهای لباس پاییزی دخترانه پرداختیم و در این مقاله به معرفی آخرین ست لباس پاییزه مردانه پاییز در سال 2020-2021 پرداختیم.

لباس مردانه پاییزی سال 99

برای بررسی تیپ پاییزی مردانه 99 به چند نکته توجه داشته باشید، اول اینکه برای انتخاب لیاس مردانه پاییزی چه در طرح و چه در سبک، هیچ محدودیتی وجود ندارد. شما می‌توانید هر تیپی که دوست دارید برای پاییز و زمستان داشته باشید. ما در این مطلب فقط به معرفی چند ست لباس پاییزه مردانه 99 می‌پردازیم تا شما بتوانید از آن‌ها ایده بگیرید.

لباس مردانه پاییزی: کاپشن و پلیور بافت مردانه

یک کاپشن کلاه دار دو رنگ که به سبک کت کتان دوخته شده ولی در عین حال با داشتن آستر، گرمای لازم برای فصل سرد را برای شما فراهم می‌کند. این سبک کاپشن مثل کاپشن‌های پلی استر حجم اضافی ندارد و روی بدن می‌نشیند. همچنین از یک شلوار کتان قهوه ای سوخته برای پایین تنه استفاده کنید.

زیر این کاپشن می‌توانید از یک پلیور بافت دانه درشت به رنگ تیره‌تر مثل قهوه‌ای شکلاتی ست کنید. اگر این پلیور یقه دار هم باشد که چه بهتر! ست لباس پاییزه مردانه شما را کامل می‌کند.

لباس مردانه پاییزی

لباس مردانه پاییزی: سویشرت ساده و پلیور طرح دار

شکستن رنگ و در کنار هم قرار دادن یک رنگ روشن و یک رنگ تیره همیشه ترکیبی جذاب به وجود می‌آورد. یک سویشرت ساده آستین کش، به همراه یک شلوار روشن استخوانی تیپی که هیچ‌وقت از مد نخواهد افتاد.

برای تکمیل تیپ پاییزی مردانه، از یک پلیور طرح‌دار که زیاد هم شلوغ نباشد استفاده کنید. یک کفش جیر قهوه ای سوخته با زیره روشن، تکمیل کننده این ست لباس مردانه پاییزی است.

لباس مردانه پاییز

لباس مردانه پاییزی: کت بلند با شال گردن

کمی جسارت به خرج دهید و دست از رنگ‌های تیره بردارید! این بار یک کت بلند خاکستری با پلیور قرمز را امتحان کنید. هیچ چیز مثل رنگ‌های گرم نمی تواند سرمای زمستان را خنثی کند. از یک شلوار نوک مدادی یا مشکی که از رنگ کت تیره‌تر است استفاده کنید.

برای تکمیل این ست پاییزی مردانه، از یک شال گردن طرح‌دار، که طرح آن به طرح پارچه کت نزدیک است استفاده کنید.

ست لباس پاییزه مردانه

ست لباس پاییزه مردانه: کت و شلوار طرح دار با یقه اسکی

یک کت شلوار نیمه رسمی با پارچه طرح‌دار که مناسب هر محفلی است، برای یک تیپ پاییزی مردانه بی‌نظیر است. به خطوط ریز روی کت توجه کنید که به چه زیبایی با رنگ پلیور یقه اسکی ست شده‌است. یک یقه اسکی زرشکی که خیلی هم ضخیم نباشد انتخاب فوق‌العاده‌ ای است.

یک جفت کفش جیر قهوه ای تکمیل کننده این ست پاییزی مردانه است.

تیپ پاییزی مردانه

ست لباس پاییزه مردانه: کت پشمی و پلیور طرح دار

کمی از سادگی فاصله بگیریم و به سمت طرح‌های جذاب و شلوغ‌تر پیش برویم. یک کت پشمی نازک طرح دار که با یک شلوار ساده روشن‌تر ست شده است. زیر کت یک پلیور طرح‌دار استفاده شده است که طرح نسبتا شلوغی دارد. دقت کنید حتی زیر پلیور هم یک پیراهن با یقه ایستاده پوشیده شده است. چرا که زمستان فصل لباس‌های چند لایه است. از این قضیه نترسید!

یک کفش قهوه‌ای چرمی که با کمربند باریک به زیبایی ست لباس پاییزه مردانه شما را کامل خواهد‌کرد.

لباس پاییزه آقایان

ست لباس پاییزه مردانه: تدی کاپشن با شلوار کتان پلیسه دار

مجددا یک کاپشن معرفی می‌کنیم ولی یک سبک کاملا متفاوت!

یک کاپشن قهوه‌ای که با آستر پشمی کرم رنگ که به طرح تدی معروف است پوشانده شده است. این تیپ علاوه بر پاییز برای زمستان هم قابل استفاده است. یک شلوار پلیسه ای سبز کتان که مکمل رنگ کرم است هم یک تیپ پاییزی مردانه کژووال برای پاییز امسال شما خواهد بود.

یک پلیور بافت درشت و یک کلاه به عنوان اکسسوری، ست لباس پاییزه مردانه شما را تکمیل می‌کند.

لباس پاییزی مردونه

تیپ پاییزی مردانه سال 99

با کمی ریزبینی و توجه به لباس‌های پاییزی معرفی شده در بخش‌های قبل، به یک نقطه مشترک در بعضی از این تیپ‌های پاییزی مردانه می‌رسیم. پارچه طرح‌دار که موسوم به” Chceks Pattern” است. در تیپ پاییزی مردانه امسال این طرح از پارچه که در ایران به آن چهارخونه گفته می‌شود، بسیار مورد استقبال واقع شده است.

پارچه پاییزیطرح لباس پاییزی

طرح لباس پاییزهتقریبا از اواخر سال 2017 روند بررسی استخراج تمامی انواع مدل‌های زنانه و مردانه توسط برخی شرکت‌های بزرگ دنیا انجام شد . در این میان یکی از انواع پالتوهایی که مورد استقبال خوبی از سوی بسیاری از آقایان در فصل های سرد سال قرار گرفت مدل های پالتو بارانی چهارخانه است.

چند مدل ست لباس مردانه شیک مناسب پاییز

ست لباس مردانه رسمیمدل لباس مردانه

ست لباس مردانه شیک

کاپشن مردانه

کت مردانه

کت پسرانه

تیپ پسرانه زمستان

کاپشن پسرانهامیدواریم که از این مطلب نهایت استفاده را برده باشید و برای تیپ پاییزه مردانه امسال خود ایده گرفته باشید. برای دیدن مطالب مرتبط می‌توانید از موضوعات زیر نیز دیدن فرمایید.

با کامنت ها و پیشنهادات خود در بخش نظرات، ما را در تهیه مطالب آینده یاری فرمایید.

 

دسته بندی ها

آرایشی و زیبایی
آرایشی و زیبایی
بهداشتی و مراقبتی
بهداشتی و مراقبتی
آشنایی با برندها
آشنایی با برندها
تاپ تن ها
تاپ تن ها