ماسک بوتاکس طبیعی

۳۲۷

ماسک بوتاکس طبیعی راه بی هزینه شادابی پوست

[quote arrow=”yes”]حتما تا به حال به فکر بوتاکس کردن صورتتان افتاده اید!

بوتاکس هیچ عوارض جانبی خاصی ندارد. فقط وقتی که تأثیر آن از بین برود دوباره خطوط برصورت شما ظاهر می‌شود. دراین حال شما مجبورید دوباره به بوتاکس صورت خود بپردازید. اما راه هایی هست که شما با آن می‌توانید پوست خود را لیفت کنید و خطوط صورت خود را از بین ببرید.[/quote]

یکی از این راه ها استفاده از ماسک بوتاکس صورت است. ماسک بوتاکس صورت عملا از چند ماده بسیار مفید طبیعی درست شده است. این به آن معنی است که باید حتما قبل از  آن که از بوتکس شیمیایی از استفاده کنید ماسک بوتاکس طبیعی  مو تن رو را برای مدتی امتحان کنید. استفاده از ماسک بوتاکس مو تن رو سبب می‌شود علاوه بر آن که مواد شیمیایی مضری را وارد بدن خود نمی‌کنید، پوست شما نیز با دریافت  مقدادیر بسیار زیادی مواد معدنی و ویتامین‌های بسیار مفید سالم، پر و شاداب  می‌شود. بعد از یک دوره استفاده از ماسک بوتاکس شما  خطوط نا خواسته صورت را از بین می‌برید. با ماسک بوتاکس طبیعی دیگر نیازی به هیچ روش تهاجمی برای لیفت صورت ندارید.

ماسک بوتاکس را چگونه درست کنیم.

قبل از پرداختن به ماسک بوتاکس باید یک نکته را خوب متذکر شویم. ماسک بوتاکس از آنجایی که مواد معدنی بسیار خوبی دارد باید فرصت نفوذ به صورت شما را پیدا کند. حال اگر صورت شما درست پاکسازی نشده باشد  این مواد تنها روی پوست شما می‌ماند و دیگر در پوست شما نفوذ نمی کند. از این رو قبل از استفاده از ماسک صورت حتما صورت خود را با یک فیسواش مانند فیس واش‌های ایوروشه، یا گارنیر بشویید. همین  باعث می شود پوست شما آماده و پذیرای مواد معدنی و ویتمن های موجود در ماسک بوتاکس باشد.

ماسک بوتاکس طبیعی از چه موادی تشکیل شده است

  • لیمو
  • موز
  • عسل
  • ماست تازه

فرمول:  یک قاشق غذا خوری ماست تازه، یک قاشق غذا خوری عسل طبیعی، نصف یک موز به صورت پوره شده کامل، ده قطر آب لیموی تازه را با هم در مخلوط کن بریزید. مخلوط کن را روشن کنید و اجاره بدهید مواد کاملا با هم مخلوط شود.

ماسک بوتاکس شما باید به صورت کرمی یک دست در بیاید اگر مخلوط کن شما توان یکدست کردن آن مواد را ندارد بهتر است از گوشتکوب برقی یا هم زدن توأم با له کردن با یک چنگال استفاده کنید. به هر حال مواد شما باید یک دست و کاملا کرمی و صاف شود.

ماسک را در یخچال بگذارید و چند تکه یخ را در کیسه فریزر بریزید و صورت خود را با یخ ماساژ دهید. این کارسبب بسته شدن منافذ پوست شما می‌شود و ماسک مواد خود را به لایه های سطحی تر پوست می‌بخشد همین کار سبب می‌شود خطوط صورت شما بهتر پر شود. ماساژ را آن قدر ادامه دهید که یخ ها آب شود.

حالا به مدت ۴۰ دقیقه ماسک بوتاکس طبیعی را رروی صورت و اطراف چشم ها خود قرار دهید مواظب باشید که از ماسک بوتاکس چیزی به درون چشم‌های شما نفوذ نکند. در زمانی که ماسک روی صورت شماست، صورت نباید خطوطی را به خود بپذیرد. پس از ابراز احساسات جلوگیری کنید. نه بخندید و نه نارحت شوید اگر ضرورت داشت با سادگی هر چه تمام بی آنکه عضلات صورت را به کار بگیرید جواب دهید. البته این که صحبت چندانی نکنید خیلی بهتر است.

ماسک را با آب رو به خنکی اما ولرم آب بکشید.  بهتر است این کار را دو بار در هفته انجام دهید به خصوص قبل از خواب اگر از کرم‌های شب استفاده می کنید بهترین زمان مصرف این کرم ها بعد از آبکشی ماسک است.

در بلاگ مو تن رو مقدار بسیار زیادی ماسک برای درمان های طبیعی وجود دارد سری به این صفحه ها بزنید تا با ماسک های طبیعی بیشتر آشنا شوید.

[review]

برای ما بنویسید که به چه موضوعی نیاز دارید تا پاسخ آن را برای شما بنویسیم؟

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود