جذاب ترین مدلهای مو کیت میدلتون در مراسم مختلف سلطنتی

0

مدلهای مو کیت میدلتون در مراسم مختلفی که حضور دارد مورد توجه همگان است . این سلبریتی که به عنوان پرنسس مد جهان شناخته می شود در مراسم مختلفی که حضور دارد با مدل های موی مختلفی ظاهر می شود. با وجودیکه از موهای بلند و پرپشتی برخوردار نیست اما هربار با آرایش و ترکیب خاصی از مدل مو در مراسم مختلف ظاهر می شود. این بانوی ۳۶ ساله با ترکیب کلاه و مو از مدل های مختلف سبک های آرایشی برای زیباتر کردن موهای خود بهره می گیرد و به عنوان نماد مو هم شناخته می شود.

جذابیت وی حتی پس از زایمان فرزندانش هم کم نشد و با ترکیب رنگ و مدل های جدیدی در مراسم ظاهر شد. کیت میدلتون معمولا هفته ای سه بار به سالن آرایشی مورد علاقه اش می رود. هر بار سشوار كشیدن در این سالن ها هزینه ۷۵ دلاری برایش در بر دارد. کیت گذراندن وقت در سالن را دوست دارد و به گفته خودش این موضوع برایش آرامش بخش است.

چهره جذاب و دوست داشتنی او با لبخند ملیحی که همواره بر لب دارد با مدل های موی متفاوت و در عین حال ساده، جذابیت او را دوچندان کرده است. تاثیر این زن بعنوان یکی از الگوهای زنان در جهان امروز را نمی توان نادیده گرفت. کیت میدلتون از بدو ورود به کاخ سلطنتی با آرایش های ملایم و در عین حال زیبا تغییر زیادی در دنیای مد و آرایش ایجاد کرد. از آنجا که نگاه های زیادی همیشه به سمت او بوده است و کاخ سلطنتی هم از تاثیر وی بر زنان و دختران جوان اطلاع دارد، سعی کرده است تا با آگاهی از این موضوع تاثیر مثبتی بر جهان بگذارد و از این رو آرایش های عروس های کاخ سلطنتی و مدلهای مو کیت میدلتون باید ساده باشد، هم چنین او همیشه باید لاک تک رنگ و هم چنین لباسهای تک رنگ بپوشد و  در تمام مدت موها و آرایشش مرتب باشد چرا که مشخص نیست در چه زمان و یا مکانی از وی ممکن است عکس گرفته شود.

در این مقاله به معرفی ۱۵ نوع از مدلهای مو کیت میدلتون در مراسم مختلف خواهیم پرداخت. آشنایی با این مدل موها می تواند برای شما خوانندگان عزیز برای داشتن مدل مو ساده و در عین حال جذاب، الهام بخش باشد.

شاید خواندن این موضوعات هم برای شما جالب باشد:

مدل مو کیت میدلتون

مدل مو کیت میدلتون

مدل مو کیت میدلتون

مدل مو کیت میدلتون

مدل مو کیت میدلتون

مدل مو کیت میدلتون

مدل مو کیت میدلتون

مدل مو کیت میدلتون

کیت میدلتون مو

کیت میدلتون

بچه کیت میدلتون

مدلهای مو کیت میدلتون

کیت میدلتون

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود

10% کد تخفیف
پوچ
5 هزار تومان کد تخفیف
پوچ
5% کد تخفیف
کد تخفیف 10% رژ لب
کد تخفیف 10% ریمل
کد تخفیف 5% عطر
شانستون رو برای برنده شدن امتحان کنید
گردونه شانس رو بگردونید تا شانستون رو برای دریافت تخفیف های خارق العاده روی محصولات مو تن رو امتحان کنید
قوانین بازی:
  • هر بازیکن میتونه دو بار بازی کنه
  • کد تخفیف ها در سایت مو تن رو به آدرس Mootanroo.com قابل استفاده است
  • قول میدیم برای شما فقط بهترین پست های بلاگ و جشنواره های فروش ایمیل بشه
بستن

ثبت نام کنید و کد تخفیف دریافت کنید