ممنون برای بودنت پدر

ممنون برای بودنت پدر
ممنون برای بودنت پدر

روز پدر؛ روزی که می‌توان مهربانی‌های پدرانه را برای همراهی همیشگی‌اش در زندگی‌مان به یادآوریم. روزی که باید از پدر به خاطر تک‌تک لحظه‌های همراهی‌اش از تولد تا به الآن قدردانی کرد. علاوه بر قدردانی از پدر باید از خداوند نیز شاکر بود برای اینکه می‌توان یک سال دیگر نیز روز پدر را با حضور سبز خودش برگزار کرد. زادروز ولادت حضرت امام علی(ع) “روز پدر” و “روز مرد” فرصت مناسبی برای تشکر از زحمت‌ها و مهربانی‌های پدر و همسر است. می‌توان با تهیه هدیه‌ای از آن‌ها تشکر کرد. روز پدر نه‌تنها در ایران بلکه در سراسر جهان در تاریخ‌های متفاوت برگزار می‌شود. زیرا پدران در همه جای دنیا برای بچه‌هایشان قهرمان و دوست‌داشتنی هستند. جایگاه پدر در زندگی برای همه در سراسر دنیا به‌دور از هر نژاد و فرهنگی ارزش دارد. جایگاهی که پدر در زندگی فرزندانش دارد، هیچ شخص دیگری نمی‌تواند داشته باشد. برای دختران اولین مرد زندگی و به‌مانند قهرمانی بی‌نظیر است. برای پسران نیز می‌تواند بهترین الگوی شخصیتی یک مرد کامل باشد.

حال زمان تهیه هدیه برای پدران عزیز و آقایان رسیده است. شاید به این فکر کنید که گزینه‌‌های انتخاب و خرید “هدیه” برای مردها محدود هستند. و بازهم مثل هرسال باید گزینه انتخاب یک یا چندین جفت جوراب را برگزینید. و جوراب خریداری‌شده امسال که با جوراب پارسال متفاوت است را طوری بسته‌بندی کنید که در نظر اول جوراب به نظر نیاید!

جوراب بس!

در انتخاب “هدیه” باید به کاربردی بودن آن توجه کرد. بهترین نوع هدیه آن است که هدیه گیرنده با هر بار استفاده از شخص هدیه دهنده به نیکی یاد کند. پس بهترین هدیه، هدیه‌ای کاربردی است. هدایای جایگزین “جوراب” برای آقایان می‌تواند از “محصولات بهداشتی” از برند‌های باکیفیت و معتبر باشد. محصولاتی مانند عطر و ادکلن‌ها، افترشیوها، فوم اصلاح، ژل اصلاح، ژل‌های مرطوب‌کننده و آب‌رسان پوست صورت،انواع لوسیون‌ها و شاورژل‌ها و انواع اسپری‌ها و دئودورانت‌ها که با توجه به فصل بهار و تابستان انتخاب خوبی هستند.

اگر می‌خواهید امسال هدیه‌ای متفاوت با سال‌های پیش برای پدر و همسرتان تهیه کنید با پیشنهاد‌های هدیه متفاوت موتن رو همراه باشید. این همراهی رضایت و تشکر متفاوت هدیه گیرنده را به دنبال دارد! تیم مو تن رو برای همه پدران ایران‌زمین آرزوی سلامتی دارد و این روز را به همه‌ی آقایان تبریک می‌گوید.

برای قهرمانت خرید کن و خودت هم هدیه بگیر به انتخاب خودت

[quote arrow=”yes”]از ۱۷ فروردین تا ۳۱ فروردین به مدت ۱۵ روز می‌توان با شرایط ویژه از مو تن رو برای قهرمان زندگی‌تان هدیه تهیه کنید. علاوه بر خرید هدیه برای روز پدر و روز مرد، یک هدیه هم به انتخاب خودتان به شما تعلق می‌گیرد. همچنین موتن رو بسته‌های هدیه متفاوت از محصولات مردانه برای انتخاب راحت تر فراهم کرده است.[/quote]

مزایای خرید هدیه برای قهرمان زندگی:

  • ۲۰ هزار تومان هدیه برای خریدهای ۹۹ هزارتومانی
  • ۳۵ هزار تومان هدیه برای خریدهای ۱۵۰ هزارتومانی
  • ۵۰ هزار تومان هدیه برای خریدهای ۱۹۰ هزارتومانی
  • ارسال و بسته‌بندی رایگان
  • به‌علاوه دریافت کد تخفیف برای خرید بعدی

2 Father's day CPC

[review]

دسته بندی ها

آرایشی و زیبایی
آرایشی و زیبایی
بهداشتی و مراقبتی
بهداشتی و مراقبتی
آشنایی با برندها
آشنایی با برندها
تاپ تن ها
تاپ تن ها