نکته‌هایی برای شناخت و ترکیب برندهای کرم ‌پودر به روش مو تن رو

۲۹۰

[quote arrow=”yes”]شما این روزها حسابی صفحات سایت تخصصی مو تن رو را بالا و پایین کرده‌اید و حتما متوجه شده‌اید که کرم‌پودر از جمله محصولاتی است که در انواع گوناگون برای شما تهیه شده است. یکی از دلایلی که سبب شده مو تن رو تنوع گسترده ای از کرم‌پودر را برای شما تهیه کرده، وفور انواع تقلبی این محصول در بازار است. ما با ضمانت اصل بودن کالا، این محصولات را به شما ارائه می‌کنیم. از این به بعد می‌توانید کرم‌پودر را با خیال راحت از مو تن رو خریداری کنید.[/quote]

اما چرا مو تن رو کرم‌پودر را این‌قدر گسترده و با برندهای گوناگون به کاربرانش ارائه داده است؟ اصلی‌ترین دلیل این کار این است که می‌شود کرم‌پودر را، با شناخت غیرحسی و به راحتی خرید. محصولاتی مانند سایه چشم و ابرو را بهتر است لمس کنید. با این لمس کردن سایه‌های چشم از مرغوبیت آن اطمینان حاصل می‌کنید. اما امکان لمس مستقیم محصولات آرایشی و بهداشتی در سایت اینترنتی وجود ندارد. ولی محصولی مانند کرم‌پودر را، اگر در مغازه‌های فروش لوازم آرایش هم لمس کنید، چندان نمی‌توانید از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید. با لمس کرم‌پودر نمی‌توانید میزان جذب و پوشانندگی محصول را به درستی تست کنید، زیرا کرم‌پودر  مناسب پوست صورت ساخته شده است، نه پوست انگشتان دست.

امروز می‌خواهیم به معرفی کلی کرم‌پودر‌های سایت مو تن رو بپردازیم. بعد چند ترفند بسیار حرفه‌ای را به شما معرفی می‌کنیم تا اگر به صورت حرفه‌ای از این محصولات استفاده می‌کنید، بتوانید آن‌ها را با هم ترکیب کنید.

ما در این مطلب بیشتر به ترکیب کرم‌پودرها با یکدیگر می‌پردازیم و به این پرسش جواب می‌دهیم که آیا کرم‌پودرها با برند‌های مختلف را می‌شود با هم آمیخت و محصولی قوی‌تر و بهتر به دست آورد؟

اما قبل از این که به سراغ توضیح این روش‌ها برویم، باید بگوییم این ترکیب‌ها برای مصرف شخصی چندان مناسب نیستند. با ترکیب دو کرم‌پودر، ترکیبی بسیار سنگین به وجود می‌آید و اگر کاملا حرفه‌ای و با دقت روی صورت استفاده نشود، ماسیدگی و ایجاد خطوط روی صورت را در پی دارد. کرم‌پودر بعد از خارج کردن از پوکه خود بسیار سریع خشک می‌شود و اگر توانایی خوبی در استفاده از این ترکیب نداشته باشید، مقداری از کرم‌پودرهای بسیار مرغوبتان را حرام کرده‌اید.

ترکیب‌های لاکچری کرم‌پودر

برای یک عروسی یا یک مهمانی خیلی از خانم‌های مشکل‌پسند به دنبال بی نقص بودن صورت خودند. این به آن معنی است که باید ریزترین مشکلات صورت را از بین برد. پس دست به‌کار ترکیب محصولات مک و لانکوم و استی‌لادر با یکدیگر شوید.

ترکیب اول : مک + استی‌لادر به نسبت مساوی

ترکیب دوم : لانکوم + استی‌لادر به نسبت مساوی

estee-lauder

کرم‌پودر مک و لانکوم ساخته شده‌اند برای پوشش گسترده و با کیفیت، اما برای تکمیل کردن این پوشش باید یک کمک بسیار مناسب را به مدد طلبید. استی‌لادر می‌تواند صورت شما را کاملا بی‌نقص نمایان کند. این کار سبب می‌شود که صورت شما کاملا بی نقص و بدون خلل و فرج های ریز به نظر بیاید. هر سه این محصولات را باید با براش بر روی صورت جا به جا کرد و به پرداخت آن پرداخت. باید توجه داشته باشید که کرم‌پودر مک، استی‌لادر و لانکوم باید از یک طیف رنگی باشد، که انتخاب هماهنگ این کرم‌پودر‌ها کار نسبتا مشکلی است و نظر متخصص را می‌طلبد.

MAC-studio-fix-fluid

 

ترکیب هوشمندانه

احتمالا تا به حال به فکر خرید یک کرم‌‌پودر کامفورت ایوروشه افتاده‌اید. کرم‌پودری با ترکیب کاملا گیاهی و ارگانیک که شاهکار ایوروشه است. ایوروشه می‌تواند کیفیتی مثال‌زدنی بر روی صورت شما پدید آورد. اما همیشه هیچ محصولی کامل نیست. ما ترکیبی بسیار خاص و البته هوشمندانه را برای ایوروشه در نظر گرفته‌ایم.

ایوروشه کامفورت + کرم‌ پودر مارال به نسبت مساوی

ایوروشه نسبت به مارال غلظت کمی دارد و در عین حال چسبندگی ایوروشه هم به خاطر ترکیبات گیاهی‌اش کم است. اما ترکیب با نسبت مساوی ایوروشه با مارال می‌تواند این نقص‌های نسبتا کوچک کرم‌پودر کامفورت ایوروشه را برطرف کند. البته خواص گیاهی و کاملا ارگانیک ایوروشه در این حالت از بین می‌رود و اکیدا توصیه می‌کنیم فقط برای مجلس‌ها و استفاده‌های کوتاه‌مدت از این ترکیب استفاده کنید.

با این ترکیب پایداری آرایش شما بسیار افزایش می‌یابد و همین‌طور شما می‌توانید به کیفیت و پوشانندگی عالی یک کرم‌پودر خوب دست پیدا کنید. کرم‌پودر برای آرایش‌های حرفه‌ای در زیرسازی آرایش استفاده می‌شود و با این ترکیب می‌توانید فون (زیرسازی) بسیار مناسبی برای صورت خود نیز پدید بیاورید.

Yves-rocher-crema

ترکیب اقتصادی

عدم چسبدگی بالا و همین‌طور غلظت بالا از موضوعاتی است که برای کرم‌پودرهای کنویس و کنویس هارمونیک ذکر می‌شود. مارل اینجا هم به کمک می‌آید و شما می‌توانید ترکیب زیر را به کار بگیرید.

به نسبت مساوی کنویس یا کنویس هارمونیک + کرم‌ پودر مارال

از این راه ترکیب ماندگاری و غلظت کرم‌پودر‌های خود را نیز بالا می‌برید. باز هم توصیه می‌کنیم که این ترکیب را هم فقط به صورت محدود استفاده کنید.

این مطلب با مشاوره آقای لوریمر کوک‌تپه، مشاور و متخصص گریم مو تن رو، تهیه شده است.

[review]

برای ما بنویسید که به چه موضوعی نیاز دارید تا پاسخ آن را برای شما بنویسیم؟

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود