چهارمین نمایشگاه طراوت و زیبایی

نمایشگاه زیبایی
نمایشگاه زیبایی

نمایشگاه طراوت و زیبایی

[quote arrow=”yes”]این که طراوت و زیبایی شما از درونتان نشأت می‌گیرد امری است کاملا طبیعی و بسیار درونی. اما چهارمین نمایشگاه طراوت و زیبایی برای تقویت زیبایی ها برگزار شده است.[/quote]

این که برای خود انواع و اقسام محصولات طراوت و زیبایی را تهیه کنید نیز امری دیگر است که باید به آن بپردازید. این واقعیتی است که آلودگی های محیطی انواع استرس ها و عواملی مثل تغییرات آب و هوایی بر زیبایی ما تأثیر می‌گذارد. سلامتی زیبایی و طراوت ما در برابر این عوامل تحلیل می‌رود و ما هر روز از روز قبل فرسوده تر و خسته تر می شویم.

اما برای جلوگیری از این معضل باید به سراغ روش‌های نگهداری از زیبایی رفت. روش‌های نگهداری از زیبایی عملا بسیار گسترده هستند و انواع و اقسام بسیار بسیار زیادی دارند. این تنوع روش‌ها و البته برند‌های آرایشی و زیبایی آن قدر زیادند که عملا زیبایی، آرایش و سلامت پوست صنعتی بسیار بزرگ را در جهان به خود اختصاص داده است.

در ایران نیز مانند دیگر نقاط جهان شما با صنعتی چند میلیاردی رو به رو هستید . این به آن معنی است که شرکت های بسیار بزرگی در صنایع آرایشی و بهداشتی و زیبایی و سلامت پوست ایران در حال فعالیت اند و این صنعت یکی از اشتغال‌زاترین صنایع ایران است.

برای معرفی و ایجاد بهترین ارتباط‌ها میان صاحبان این صنایع و همین طور مصرف کنندگان و دست‌اندرکاران صنایع آرایشی و بهداشتی از چهار سال پیش تا به امروز هر ساله نمایشگاه نمایشگاه طراوت و زیبایی در سالن حجاب برگزار می شود. امسال نیز یکی بزرگترین نمایشگاه صنایع آرایشی و بهداشتی در این سالن برگزار شده است. چهارمین نمایشگاه طراوت و زیبایی را شرکت نسل نما گستر با دعوت از برندهای بسیار معتبر این صنعت برگزار کرده است.

ما در سال های پیشین  در زمستان منتظر نمایشگاه طراوت و زیبایی بوده‌ایم اما این بار و در چهارمین نمایشگاه طراوت و زیبایی در مرداد ماه به بازدید این نمایشگاه فوق العاده می‌رویم.

برندهای آرایشی و بهداشتی بسیار زیاد در این نمایشگاه شرکت کرده‌اند اما تفاوت اصلی این نمایشگاه با دیگر نمایشگاه های این صنعت در این است که در چهارمین نمایشگاه زیبایی و طراوت شما انواع برندهای آرایشی و سالنی را مشاهده می کنید و اگر یک آرایشگر سالنی متبحر باشید انواع متریال ها و مواد آرایشی و بهداشتی را در بهترین کیفت آن می‌توانید به دست آورید.

شناخت انواع متریال ها و برند های مشهور عقد قراردادهای همکاری و همین طور دریافت انواع هدیه‌ها بسیار خوب از برند های گوناگون یکی از بهترین هایی است که شما را با دنیای صنایع آرایشی بهداشتی آشنا می کند و می‌توانید شناخت بسیار خوبی را از انواع محصولات آرایش و بهداشتی به دست آورید.

زمان برگزاری چهارمین نمایشگاه طراوت و زیبایی ۱۳۹۶

از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب روزهای ۱۹ تا ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ نمایشگاه طراوت و زیبایی در سالن حجاب واقع در خیابان حجاب در ضلع شرقی پارک لاله تهران برگزار می‌شود در این نمایشگاه فروشگاه داران برند های آرایشی و بهداشتی و سالن داران آرایشی و بهداشتی در زیر یک سقف منتظر شما همکاران عزیز در صنایع آرایشی و بهداشتی هستند. انواع براند های رنگ مو بهداشتی، تجهیزات و عطر با تنوع بالا برای بازدید و رایزنی‌های شما دست اندرکاران صنعت آرایشی و بهداشتی گرد آمده‌اند.

مژده بزرگ

این بار نمایشگاه زیبایی و طراوت با دوران قبل آن کاملا تفاوت دارد و عملا یک سورپراز ویژه نیز برای شما نیز آماده شده است . طول نمایشگاه امسال از شرکت کنندگان عزیز ثبت نمام به عمل می آید و در روز پایانی یک قرعه کشی به ارزش پنج میلیون تومان میان شکرت کنندگان انجام خواهد شد. این بار شاید شما علاوه بر بهرهمندی از مزایای شرکت در این نمایشگاه برنده خوش‌شانس این دوره هم باشید.

در آخر همیشه مطالب خواندنی در باره زیبایی را می توانید در مجله مو تن رو ببینید و البته محصولات اوریجینال آرایشی و بهداشتی که همیشه ضامن طراوت و زیبایی شما ست در فروشگاه مو تن رو در اختیار شما قرار می گیرد

 

دسته بندی ها

آرایشی و زیبایی
آرایشی و زیبایی
بهداشتی و مراقبتی
بهداشتی و مراقبتی
آشنایی با برندها
آشنایی با برندها
تاپ تن ها
تاپ تن ها