۸ راه برای جوانتر به نظر رسیدن

۲۲۳

درست است که ترفند های آرایشی زیادی برای جوان تر نشان دادن چهره وجود دارد اما چند روش طبیعی برای زیبایی بیشتر و سالم بودن را به شما متذکر می شویم.

۱٫ پشت دست خود را مرطوب کنید
حتی کسانی که دستان خود را به صورت منظم مرطوب می‌کنند از پوست ظریف پشت دست غافل می‌شوند. پشت دست‌هایتان می‌تواند زودتر از سایر مشخصه‌های فیزیکی نشان دهنده سن شما باشد. در تابستان از کرم ضد آفتاب و در زمستان از لوسیون استفاده کنید تا پوست خود را نرم و عاری از چروک نگاه دارید.
۲. بیشتر اوقات لبخند بزنید
هیچ چیز سریع‌تر از اخم و ابرو در هم کشیدن بدخلقی را نشان نمی‌دهد. از طرف دیگر لبخند این پیام را به همراه دارد که من شخصی با طراوت و عاشق تفریح هستم. کسانی که به راحتی لبخند نمی‌زنند، این حقیقت ساده را فراموش کرده‌اند که خنده ما را جوان و مجذوب محیط پیرامونمان نگاه می‌دارد.
۳. شب‌ها خوب بخوابید
سپری‌کردن ساعت‌های گرانبهای خواب برای انجام کار بیشتر ( یا تماشای تلویزیون) راهی برای پس‌رفت شماست. خطوط زیر چشم و تنبلی چشم سن شما را به سرعت بالا می‌برد- نیازی نیست که به این حقیقت اشاره شود که خواب ناکافی توانایی بدن شما برای رفع درست خستگی و جوان‌شدن سلول‌ها را صلب می‌کند و بنابراین نمی‌توانید در بهترین وضعیت خود بمانید.
۴. بچه‌های خود را همیشه با خود همراه نکنید
ما عاشق آنها هستیم، اما حقیقت این است که وقتی کودکان ما دور‌و‌برمان هستند،‌ مسن‌تر به نظر می‌رسیم. بنابراین آنها را در خانه پیش همسر خود گذاشته و یک شب را با دوستان خود سپری کنید. این اقدام باعث می‌شود دوباره احساس جوانی کنید.
۵. موهای زائد صورت خود را پاک کنید
ممکن است شخص پیری را بشناسید که به موهای زائد چانه خود اهمیتی نمی‌دهد. موچین تهیه کنید و با کمک آن این موها را از خود دور کنید تا جوان و پاکیزه به نظر برسید.
۶. کمتر آرایش کنید
اگر خطوط ظریف و لک‌های ایجاد شده در اثر افزایش سن، شما را مجبور کرد که به سراغ کیف لوازم آرایشی خود بروید، یک گام به عقب برگردید. کمی مرطوب‌کننده و کانسیلر مضر نیست، اما از مصرف زیاد لوازم آرایشی برحذر باشید. اجازه دهید پوستتان نفس بکشد – از اینکه چطور صورت شاداب زمان را به عقب بازمی‌گرداند حیرت‌زده خواهید شد.
۷. رژیم غذایی مناسب و سالمی را برای خود در نظر بگیرید
پوشیده نیست که سلامتی درونی ظاهر بیرونی شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. مصرف مداوم فست‌فود، کافئین و الکل نه تنها جسم شما را از بین برده و باعث افزایش وزنتان می‌شود، بلکه باعث می‌شود ظاهری با چشم‌های فرورفته داشته باشید. غذاهای تازه بخورید و مقدار زیادی آب بنوشید تا جوان بمانید.
۸. از پله‌ها استفاده کنید

پله‌برقی و آسانسور ممکن است راحت‌تر باشد، اما باعث می‌شود فرصت پمپاژ و جریان یافتن خون که به چهره شما درخشش جوانی می‌دهد را از قلب خود بگیرید. این قضیه در مورد تصمیم برای پیاد‌ه‌روی یا رانندگی نیز مشابه است. کمی فعالیت ورزشی هر روزه به سوزاندن کالری، مدیریت استرس و سالم و جوان ماندن شما کمک می‌کند.

برای ما بنویسید که به چه موضوعی نیاز دارید تا پاسخ آن را برای شما بنویسیم؟

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود