۱۰ راه مفید برای درمان کمر درد

۷۱
کمر درد اینفوگرافی
کمر درد اینفوگرافی

کمر درد مشکلی که خیلی‌ها با آن دست به گریبانند. امروز می خواهیم به کمر درد‌هایی بپردازیم که همیشه با شما است. وقتی از جایی بر می‌خیزید و یا طولانی مدت می نشینید و یا این حتی وقتی از خواب بر می‌خیزید این دسته از کمر درد‌ها همراه شما هستند.
به ذهن خود خیال بد راه ندهید قرار نیست کارتان به جراحی برای کمر درد برسد زیرا این دسته از کمر درد‌ها تنها با ۱۰ اقدام بسیار ساده برطرف می شوند و ما این ده اقدام را در اینفوگرافی بالا شرح داده ایم.
کمر دردهای خفیف ولی طولانی و مزمن به خاطر ضعف عضلات کمر به وجود می‌آیند و این مشکلی است که به مرور زمان برای کسانی که زیاد می‌نشینند، زیاد می‌خوابند و زیاد می‌ایستند بروز می‌کند.
راه‌هایی که در اینفوگرافی بالا برایی پیش گیری از کمر درد توصیه شده است عملا راه‌هایی است که با آن عضلات کمر شما تقویت می‌شود راه‌هایی که می‌تواند بدن شما را قوی کند.
شاید بگویید که کمر درد من استخوانی است و ربطی به عضلات ندارد و این اینفوگرافی هم چندان به درد من نمی‌خورد. اما باید توجه داشته باشید که ساییدگی دیسک‌های کمر به خاطر آن پیش می‌آید که عضلات کمر ضعیف می‌شوند و دیگر نمی توانند دیسک‌ها کمر را در جای درست خود نگه دارند از این رو کمر شما آرام آرام دچار دردی خزنده می‌شود دردی که با گذشت زمان روز به روز شدیدتر خسته کننده تر و از همه مهم‌تر فلج کننده تر می‌شود.
از بین بردن دردهای کوچک راهی است که می‌تواند شما را برای زندگی خوشایند تر آماده کند پس درمانی خوب است اما نقش پیشگیری مناسبی هم در زندگی شما دارد . اینفوگرافی که در بالا می‌بینید، سه بخش زندگی شما را تحت پوشش می‌گیرد سه بخش خوابیدن، نشستن و راه رفتن این سه بخش از زندگی خود را طبق توصیه‌های اینفوگرافی بالا اصلاح کنید. مو تن رو در اینفوگرافی های خود همیشه به سلامتی و زیبایی شما می پردازد.

[review]

برای ما بنویسید که به چه موضوعی نیاز دارید تا پاسخ آن را برای شما بنویسیم؟

۲ Comments
  1. فروش سيستم های حرفه ای صدا و نور و تصویر says

    ممنون از راهنمایی هاتون عالی بود بزرگوار

    1. admin says

      ممنون از لطفتون امیدوارم هیچ وقت به کمردرد دچار نشید

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود