بهترین انتخاب برای  آرایش لب عروس

0

“چگونه در شب عروسی زیباترین باشیم؟”، ” کدام  آرایش لب عروس مناسب شب عروسی‌ام است؟”، “چگونه با لب‌های زیبایم همه را سورپرایز کنم؟” این‌ها سوالات رایجی است که هر عروسی قبل از مراسمش از خود می‌پرسد.

[box type=’info’ radius=’3′]

با مطالب عروسی مجله مو تن رو همراه باشید

آرایش عروس

آرایش صورت عروس و هزار رمز و راز پنهان

[/box]

اگر در شرف ازدواج باشید یا حتی عروسی یکی از نزدیکانتان در راه باشد کاملا متوجه‌اید که از چه حرف می‌زنم. من در این مقاله بهترین راهنمایی‌هایی که در مورد آرایش لب عروس وجود دارد را برای عروس‌های عزیز نوشته‌ام. اگر شما قرار است به زودی عروس شوید و یا آرایشگر هستید، ادامه‌ی مطلب من را با دقت بخوانید.

آرایش لب عروس

لب‌های زیبا  راز زيبايي و جذابیت هر عروسي در شب عروسي‌اش است.

شاید از آن دسته زن‌هایی باشید که اهل آرايش كردن نیستند، اگر اینگونه هستید باید به شما بگویم که آرایش لب عروش با رژ لبی زیبا  در شب عروسی به چهره‌ي شما درخشش زیبایی مي بخشد و حسابی لبخندتان را برجسته مي كند. لبخندی که در شب عروسی در خاطره‌ی همه می‌ماند. شما قرار است به مهمانانتان لبخند بزنید، به داماد لبخند بزنید و از همه مهم‌تر رو به دوربین لبخند بزنید و خاطره‌انگیزترین عکس‌هایتان را از خود بجا بگذارید. پس حسابی رژ لبتان و کلا آرایش لب عروس را جدی بگیرید.

اگر هم از آن دسته خانم هايي هستيد كه عاشق رژلب هستيد، احتمالا تا به حال طيف زيادي از رنگ هاي مختلف رژلب را امتحان كرديد و از امتحان كردنشان هيچ وقت خسته نمي شويد. پس صرف نظر از هر نوع نگاهی که به آرایش کردن دارید آرایش لب‌ عروس مهم است.

 

در این شب خاص قرار است چهره‌ي شما برای همه سورپرايز باشد، بنابراين تا الان آرايش زیاد نمی‌کردید و هیچ‌وقت لب‌هایتان برجسته نبوده ‌است، در این شب اصلا خجالت نكشيد كه لب‌هاي برجسته و براقي داشته باشيد. شب عروسی جلوه‌ی شما به‌شدت مهم است. اگر بخواهید لب‌هایتان برجسته به نظر بیایند آرایش لب عروس را مرحله به مرحله مورد دقت  قرار دهید.

از خط لب شروع کنید خط لبتان حتما كمي از لبتان بيرون زده باشد. در صورتی که قصد ندارید  لب‌های شما بیش‌ازحد برجسته باشند و می‌خواهید آرایشتان ملایم به نظر برسد، از يك رنگ ملیح و کمرنگ برای رژ خود استفاده كنيد، اما حتماً کمی لب‌هایتان را برجسته كنيد آرایش لب عروسی که اندکی برجسته باشد حتی به بزرگترین لب‌ها می‌آید.

آرایش لب عروس

اگر از رژ لب کمرنگ برای آرایش لب عروس استفاده کردید حتما برای آرایش چشم‌ها از رنگ‌های تندتر و غلیظ‌‌‌‌تری استفاده کنید و اجازه دهید برجستگی چشم‌ها، سادگی لبها را جبران کنند. اگر مراسم شما در فصول گرم سال است بهتر است از رنگ‌هاي مات استفاده كنيد، زيرا رنگ‌های مات ماندگاري و مقاومت بيشتري در برابر تعرق و رطوبت پوست دارند. در ضمن سعي كنيد در آرايش لب عروس از براق شدن بیش ازحد لب‌ها بپرهيزيد؛ زيرا براق بودن بيش از حد لب‌ها باعث انعکاس نور بیش از حد در عکاسی می‌شود و جلوه‌ی عکس را از بین می‌برند. در ادامه به ۲ توصیه‌ی مهم ما در مورد آرایش‌ لب مناسب عروس دقت کنید. پس از آن رنگ‌های جذاب مناسب عروس را برای شما می‌آوریم.

۲ اشتباه رایج برای آرایش لب عروس

  • آرایش متفاوت و غریب انتخاب نکنید

شب عروسی شما وقت این نیست که یک آرایش جدید و عجیب غریبی را که تا به حال امتحان نکرده‌اید، روی صورت خود پیاده کنید. رنگ رژ لب و آرایش خود را جوری انتخاب کنید که با آن احساس خوشایندی داشته باشید و تا حدودی به آن عادت دارید. شما قرار است در شب عروسیتان خودتان باشید، بنابرین طوری آرایش نکنید که وقتی پنج سال بعد آلبوم عروسیتان را ورق می‌زنید یک غریبه را ببینید که  در عکس‌ها به شما لبخند می‌زند.

آرایش لب عروس

  • از برق لب استفاده نکنید

دلایل زیادی وجود دارند که بهتر است در شب عروسی‌تان از برق لب استفاده نکنید. چندتا از مهم‌ترین این دلایل عبارتند از

  • برق لب در ابتدا درخشش خیلی زیبایی دارد، اما به سرعت درخشش خود را از دست می‌دهد و بر لب‌های شما می‌ماسد.
  • برق شدید لب‌ها عکس شما را خراب می‌کند و انعکاس بدی از نور در عکس‌ها ایجاد می‌کند.
  • شما معمولا از تور برای پوشاندن صورت خود استفاده می‌کنید. اگر از برق لب استفاده کنید باعث می‌شود به تور شما بچسبد و حسابی به دردسر بیفتید.
  • اگر از مدل‌های باز و رها در آرایش موهای خود استفاده کنید، امکان برخورد موهایتان با برق لب بسیار زیاد است و موهایتان را چسبناک می‌کند.

در این قسمت انواع رنگ‌هایی که مناسب آرایش لب عروس است را به شما معرفی می‌کنم.

رنگ‌های مناسب لب‌های شما

 

لب‌های صورتي

استفاده از رنگ صورتي به تنهايي ممكن است باعث شود در شب عروسی‌تان كمي رنگ پريده به نظر برسيد. اما اگر عاشق رنگ صورتي هستيد، اصلا نگران نباشيد! استفاده از زيرسازي گلبهي رنگ جلوه‌ي بسيار زيبايي به لب‌های عروس مي‌دهد و باعث مي‌شود درعكس‌ها رنگ‌پریده به نظر نیایید.

لب‌های نارنجی

لب‌هاي برجسته ي نارنجي رنگ در نگاه اول تو چشم می‌زند. اما مي توانيد اين رنگ را با كمي مايه‌هاي صدفي ترکیب کنید. اگر در طول جشن احساس کردید لازم است رژ لب خود را تمديد كنيد با كمي رنگ قرمز مي‌توانيد درخشش لب خود را حفظ كنيد.

رنگ سرخابي

سرخابي يك تن رنگي بسيار شاد بين صورتي و قرمز است و به صورت شما شادابي فراواني می‌بخشد. تناليته ي درخشان‌تر آن براي پوست هاي روشن معجزه می‌کند . اما اگر پوست شما تیره است كمي زيرسازي بنفش کاملا با پوست شما هماهنگ می‌شود.

رنگ بنفش

اگر شما تا به حال از این رنگ رژ لب استفاده نکرده‌اید ممکن است استفاده از این رنگ تا حدودی ریسک داشته باشد؛ چرا که این رنگ خیلی سلیقه‌ای است. ممکن است خیلی از مهمانانتان بگویند که فوق العاده زیبا شده‌اید.اما خودتان به این چهره‌ی جدید عادت نداشته باشید و راحت با آن کنار نیایید. اما اگر از آن آدم‌های اهل ریسک هستید که همیشه آرایش‌های جدید و متفاوت را امتحان می‌کنید استفاده از این رنگ برای شما بسیار مناسب است. رنگ بنفش  زیبایی جسورانه‌ای به لب‌های شما می‌دهد و شما را متفاوت و جذاب نشان می‌دهد. براي برجسته‌تر شدن آن مي توانيد اين رژلب را چندبار بزنيد.

رنگ قرمز

رژلب قرمز هميشه زيبا وهميشه مد است. براي اينكه اين رنگ هميشه زيبا به شما احساس و رنگ بهتري بدهد،از تناليته ي نارنجي براي زيرسازي آن استفاده كنيد.

و در نهایت

بیش از حد خودتان را درگیر انتخاب رنگ نکنید. رنگی را انتخاب کنید که از ته دلتان به آن حس خوشایندی دارید. بیش از حد درگیر نظرات ضدونقیض اطرافیانتان نشوید. فراموش نکنید که نظر و سلیقه‌‌ی شما بر هر نظر دیگری برتری دارد. زیرا که شما عروس هستید، نه مادرتان یا خواهر شوهر شما!

این مطلب را خانم الینا الله بیگی برای مجله مو تن رو نوشته اند.

[review]

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود