بهترین انتخاب برای  آرایش لب عروس

آرایش لب عروس

“چگونه در شب عروسی زیباترین باشیم؟”، ” کدام  آرایش لب عروس مناسب شب عروسی‌ام است؟”، “چگونه با لب‌های زیبایم همه را سورپرایز کنم؟” این‌ها سوالات رایجی است که هر عروسی قبل از مراسمش از خود می‌پرسد.

[box type=’info’ radius=’3′]

با مطالب عروسی مجله مو تن رو همراه باشید

آرایش عروس

آرایش صورت عروس و هزار رمز و راز پنهان

[/box]

اگر در شرف ازدواج باشید یا حتی عروسی یکی از نزدیکانتان در راه باشد کاملا متوجه‌اید که از چه حرف می‌زنم. من در این مقاله بهترین راهنمایی‌هایی که در مورد آرایش لب عروس وجود دارد را برای عروس‌های عزیز نوشته‌ام. اگر شما قرار است به زودی عروس شوید و یا آرایشگر هستید، ادامه‌ی مطلب من را با دقت بخوانید.

آرایش لب عروس

لب‌های زیبا  راز زیبایی و جذابیت هر عروسی در شب عروسی‌اش است.

شاید از آن دسته زن‌هایی باشید که اهل آرایش کردن نیستند، اگر اینگونه هستید باید به شما بگویم که آرایش لب عروش با رژ لبی زیبا  در شب عروسی به چهره‌ی شما درخشش زیبایی می بخشد و حسابی لبخندتان را برجسته می کند. لبخندی که در شب عروسی در خاطره‌ی همه می‌ماند. شما قرار است به مهمانانتان لبخند بزنید، به داماد لبخند بزنید و از همه مهم‌تر رو به دوربین لبخند بزنید و خاطره‌انگیزترین عکس‌هایتان را از خود بجا بگذارید. پس حسابی رژ لبتان و کلا آرایش لب عروس را جدی بگیرید.

اگر هم از آن دسته خانم هایی هستید که عاشق رژلب هستید، احتمالا تا به حال طیف زیادی از رنگ های مختلف رژلب را امتحان کردید و از امتحان کردنشان هیچ وقت خسته نمی شوید. پس صرف نظر از هر نوع نگاهی که به آرایش کردن دارید آرایش لب‌ عروس مهم است.

 

در این شب خاص قرار است چهره‌ی شما برای همه سورپرایز باشد، بنابراین تا الان آرایش زیاد نمی‌کردید و هیچ‌وقت لب‌هایتان برجسته نبوده ‌است، در این شب اصلا خجالت نکشید که لب‌های برجسته و براقی داشته باشید. شب عروسی جلوه‌ی شما به‌شدت مهم است. اگر بخواهید لب‌هایتان برجسته به نظر بیایند آرایش لب عروس را مرحله به مرحله مورد دقت  قرار دهید.

از خط لب شروع کنید خط لبتان حتما کمی از لبتان بیرون زده باشد. در صورتی که قصد ندارید  لب‌های شما بیش‌ازحد برجسته باشند و می‌خواهید آرایشتان ملایم به نظر برسد، از یک رنگ ملیح و کمرنگ برای رژ خود استفاده کنید، اما حتماً کمی لب‌هایتان را برجسته کنید آرایش لب عروسی که اندکی برجسته باشد حتی به بزرگترین لب‌ها می‌آید.

آرایش لب عروس

اگر از رژ لب کمرنگ برای آرایش لب عروس استفاده کردید حتما برای آرایش چشم‌ها از رنگ‌های تندتر و غلیظ‌‌‌‌تری استفاده کنید و اجازه دهید برجستگی چشم‌ها، سادگی لبها را جبران کنند. اگر مراسم شما در فصول گرم سال است بهتر است از رنگ‌های مات استفاده کنید، زیرا رنگ‌های مات ماندگاری و مقاومت بیشتری در برابر تعرق و رطوبت پوست دارند. در ضمن سعی کنید در آرایش لب عروس از براق شدن بیش ازحد لب‌ها بپرهیزید؛ زیرا براق بودن بیش از حد لب‌ها باعث انعکاس نور بیش از حد در عکاسی می‌شود و جلوه‌ی عکس را از بین می‌برند. در ادامه به 2 توصیه‌ی مهم ما در مورد آرایش‌ لب مناسب عروس دقت کنید. پس از آن رنگ‌های جذاب مناسب عروس را برای شما می‌آوریم.

2 اشتباه رایج برای آرایش لب عروس

  • آرایش متفاوت و غریب انتخاب نکنید

شب عروسی شما وقت این نیست که یک آرایش جدید و عجیب غریبی را که تا به حال امتحان نکرده‌اید، روی صورت خود پیاده کنید. رنگ رژ لب و آرایش خود را جوری انتخاب کنید که با آن احساس خوشایندی داشته باشید و تا حدودی به آن عادت دارید. شما قرار است در شب عروسیتان خودتان باشید، بنابرین طوری آرایش نکنید که وقتی پنج سال بعد آلبوم عروسیتان را ورق می‌زنید یک غریبه را ببینید که  در عکس‌ها به شما لبخند می‌زند.

آرایش لب عروس

  • از برق لب استفاده نکنید

دلایل زیادی وجود دارند که بهتر است در شب عروسی‌تان از برق لب استفاده نکنید. چندتا از مهم‌ترین این دلایل عبارتند از

  • برق لب در ابتدا درخشش خیلی زیبایی دارد، اما به سرعت درخشش خود را از دست می‌دهد و بر لب‌های شما می‌ماسد.
  • برق شدید لب‌ها عکس شما را خراب می‌کند و انعکاس بدی از نور در عکس‌ها ایجاد می‌کند.
  • شما معمولا از تور برای پوشاندن صورت خود استفاده می‌کنید. اگر از برق لب استفاده کنید باعث می‌شود به تور شما بچسبد و حسابی به دردسر بیفتید.
  • اگر از مدل‌های باز و رها در آرایش موهای خود استفاده کنید، امکان برخورد موهایتان با برق لب بسیار زیاد است و موهایتان را چسبناک می‌کند.

در این قسمت انواع رنگ‌هایی که مناسب آرایش لب عروس است را به شما معرفی می‌کنم.

رنگ‌های مناسب لب‌های شما

 

لب‌های صورتی

استفاده از رنگ صورتی به تنهایی ممکن است باعث شود در شب عروسی‌تان کمی رنگ پریده به نظر برسید. اما اگر عاشق رنگ صورتی هستید، اصلا نگران نباشید! استفاده از زیرسازی گلبهی رنگ جلوه‌ی بسیار زیبایی به لب‌های عروس می‌دهد و باعث می‌شود درعکس‌ها رنگ‌پریده به نظر نیایید.

لب‌های نارنجی

لب‌های برجسته ی نارنجی رنگ در نگاه اول تو چشم می‌زند. اما می توانید این رنگ را با کمی مایه‌های صدفی ترکیب کنید. اگر در طول جشن احساس کردید لازم است رژ لب خود را تمدید کنید با کمی رنگ قرمز می‌توانید درخشش لب خود را حفظ کنید.

رنگ سرخابی

سرخابی یک تن رنگی بسیار شاد بین صورتی و قرمز است و به صورت شما شادابی فراوانی می‌بخشد. تنالیته ی درخشان‌تر آن برای پوست های روشن معجزه می‌کند . اما اگر پوست شما تیره است کمی زیرسازی بنفش کاملا با پوست شما هماهنگ می‌شود.

رنگ بنفش

اگر شما تا به حال از این رنگ رژ لب استفاده نکرده‌اید ممکن است استفاده از این رنگ تا حدودی ریسک داشته باشد؛ چرا که این رنگ خیلی سلیقه‌ای است. ممکن است خیلی از مهمانانتان بگویند که فوق العاده زیبا شده‌اید.اما خودتان به این چهره‌ی جدید عادت نداشته باشید و راحت با آن کنار نیایید. اما اگر از آن آدم‌های اهل ریسک هستید که همیشه آرایش‌های جدید و متفاوت را امتحان می‌کنید استفاده از این رنگ برای شما بسیار مناسب است. رنگ بنفش  زیبایی جسورانه‌ای به لب‌های شما می‌دهد و شما را متفاوت و جذاب نشان می‌دهد. برای برجسته‌تر شدن آن می توانید این رژلب را چندبار بزنید.

رنگ قرمز

رژلب قرمز همیشه زیبا وهمیشه مد است. برای اینکه این رنگ همیشه زیبا به شما احساس و رنگ بهتری بدهد،از تنالیته ی نارنجی برای زیرسازی آن استفاده کنید.

و در نهایت

بیش از حد خودتان را درگیر انتخاب رنگ نکنید. رنگی را انتخاب کنید که از ته دلتان به آن حس خوشایندی دارید. بیش از حد درگیر نظرات ضدونقیض اطرافیانتان نشوید. فراموش نکنید که نظر و سلیقه‌‌ی شما بر هر نظر دیگری برتری دارد. زیرا که شما عروس هستید، نه مادرتان یا خواهر شوهر شما!

این مطلب را خانم الینا الله بیگی برای مجله مو تن رو نوشته اند.

[review]

دسته بندی ها

آرایشی و زیبایی
آرایشی و زیبایی
بهداشتی و مراقبتی
بهداشتی و مراقبتی
آشنایی با برندها
آشنایی با برندها
تاپ تن ها
تاپ تن ها