مدل لاک دخترانه برای عروسی‌های آخر تابستان

0

مدل لاک دخترانه با کلاس برای دختر خانم های مو تن رویی

[quote arrow=”yes”]این روزها در اواخر تابستان اوج عروسی‌های امسال است به خصوص که شهریور امسال قبل از محرم و صفر امسال با ماه آخر تابستان مصادف شده است. در این مطلب می‌خواهیم چند مدل لاک دخترانه را با هم مرور کنیم و البته چند مارک لاک بسیار خوب را هم با هم بررسی کنیم.[/quote]

مدل لاک‌های دخترانه به خصوص اگر برای عروسی و مجالس رسمی باشد حتما باید به صورت چند رنگ استفاده شود. یکی از بهترین مدل های لاک دخترانه ترکیب از لاک های تیره و روشن و مات و براق است. این روزها در مدل های لاک دخترانه انواع طرح های را می توان دید اما استفاده ترکیب لاک‌های براق و مات می‌تواند ناخن های شما را به اوج زیبایی برساند.

مدل لاک دخترانه با ترکیب لاک مات و براق

برای این کار حتما رنگ لباس خود را لحاظ کنید اگر لباس شما لباس شبی تیره است رنگی نزدیک به آن را در رنگ های مات لاک خود حتما بگنجانید. مدل لاک دخترانه بی یک رنگ جیغ خوشگل تکمیل نمی شود این را همه می دانند اما استفاده  از رنگ جیغ هم به تنهایی قشنگ نیست.

مدل لاک دخترانه‌ای که این روزها مد شده است با استفاده از برچسب‌های طراحی و لاک های مات صورت می گیرد. برخی از برچسب های طراحی هستند که به راحتی با قیچی به هر طرحی که دوست دارید در می آیند و حتی می توانید از اینترنت هم طرح خود را انتخاب کنید با یک برچسب خوب دیگر مشکل لاک زدن با دست چپ را هم نداردی و می‌توانید مدل لاک دخترانه خود را با یک دست به راحتی روی ناخنتان اجرا کنید.

تمام دست ها را اول لاک مات بزنید و بگذارید خوب خشک شود فقط انگشت انگشتری را کنار بگذارید که به صورت کاملا مخالف انگشتان دیگر آن را لاک بزنید.

[lightbox thumb=”https://mootanroo.com/blog/wp-content/uploads/2017/09/np4.jpg”]

سیاه اما زیبا

رنگ سیاه هم یکی از انتخاب‌های مدل لاک دخترانه است به خصوص اگر با یک آرایش تیره رنگ پوست روشن و رژهای جگری همراه شود.

مدل لاک سیاه را باید با یک ست آرایشی کامل استفاده کرد موهای بلوند یا قهوه‌ای یا شرابی تند می‌تواند انتخاب شما را به اوج جذابیت و زیبایی برساند. دیگر انتخاب هایی که با لاک سیاه زیبا می‌شود مدل هایی است که به مدل های سالسا و یا اسپانیایی معروف است. مدل هایی که با یک گل سخر زیبا در میان موها و شنیونی نسبتا باز کامل می‌شود. البته توجه داشته باشید که لباس شما برخلاف مد اسپانیایی باید تیره باشد تا این مدل لاک ناخن دخترانه را کامل کند.

[lightbox thumb=”https://mootanroo.com/blog/wp-content/uploads/2017/09/np5.jpg”]

فقط با این ست اسپانیایی حتما انگشت انگشتر را یک نگین کاری فوق العاده کنید که به نگین مهمانی‌ها تبدیل شودید. برای استفاده از رنگ‌های دیگر هم می توانید یکی از بهترین توصیه های مد و زیبایی در مجله مو تن رو استفاده کنید. ‌

[review]

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود