لاغری فوری در ۷ روز با رژیم GM

۱۸۰

تناسب اندام و زیبایی ظاهری از جمله دغدغه‌هایی است که این روزها گریبان جامعه شده است. متاسفانه،تغذیه نامناسب، عدم تحرک، سیستم عصبی و همچنین مشغله‌های کاری ، مواردی هستند که باعث شده افراد هر روز کمتر و کمتر از ایده‌آل جسمی خود دورتر شوند. مشغله کاری و دغدغه‌‌های فکر و تحصیلی، گاها باعث عدم تحرک می‌شود و ما دچار چاقی روز افزون می‌شویم. شرکت جنرال موتورز در طی چندین سال تحقیق به این نتیجه رسید که کارمندان شرکتش روز به روز در حال افزایش وزن و چاقی هستند. از این روز با استفاده از چند متخصص تغذیه، اقدام به تهیه رژیم لاغری فوری در ۷ روزه کرد. در صورتی که دارای ترک های پوستی به خاطر چاق یا لاغر  شدن در بدن دارید، می توانید برای خرید محصولات وابسته به آن، از فروشگاه اینترنتی مو تن رو خریدی راحت و اورجینال داشته باشید.


پیشنهاد نویسنده: فواید و مضرات روزه


رژیم لاغری فوری جنرال موتورز، رژیمی است که حاوی مقدار زیادی میوه و سبزیجات است. این میوه و سبزیجات فیبر مورد نیاز بدن را تامین می‌کنند. قند میوه‌ها، بدن را سرپا نگه می‌دارد. رژیم جنرال موتورز در سال ۱۹۸۵ برای کارکنان جنرال موتورز طراحی شد. این رژیم نتیجه‌ی آزمایشات و مطالعات گسترده‌ی وزارت کشاورزی و سازمان غذا و داروی ایالات متحده و مرکز تحقیقات دانشگاه جان هاپکینز تایید شد. با مصرف این غذاها میزان کالری مصرفی بدن به منفی میرسد و در نتیجه بدن برای انجام فعالیت‌های روزانه اقدام به سوزاندن چربی‌های موجود در بدن می‌کند. با استفاده از این رژیم بدن شما بسته به بافت خود بین ۳ الی ۵ کیلو چربی از دست می‌دهد.

رژیم غذایی gm فوری

دقت کنید که اگر در طی انجام این رژیم آب کافی ننوشید بدن شما آب خود را از دست می‌دهد و دچار مشکلات زیادی می‌شود. ضمنا مصرف آب در این رژیم سبب بالا رفتن متابولیسم بدن می‌شود و همین امر ، سبب چربی سوزی بیشتری می‌شود. بیشتر تاثیری که این رژیم بر بدن میگذارد، حذف چربی‌ در اطراف شکم و پهلو است.


پیشنهاد نویسنده:رژیم انگور برای پاک سازی بدن


از فواید این رژیم لاغری فوری می‌توان به جذب مواد مورد نیاز بدن و دفع مواد سمی نام برد. این رژیم به نوعی خاصیت پاکسازی سیستم گوارش را دارد. فیبر زیاد موجود در ین رژیم سبب می‌شود که هضم و جذب غذاها آسوده‌تر شود و روده‌ها و معده به مدت هفت روز آرامش را تجربه کنند! شاید در نگاه اول این رژیم سخت به نظر برسد اما کافی است که بدانید تمامی گروه‌های غذایی در این رژیم گنجانده شدند، شاید در دو روز ابتدایی تغییر عادت غذایی برایتان سخت باشد ولی از روز سوم به راحتی به امور خود می‌رسید و اصلا گرسنگی را تجربه نمی‌کنید  و اگر حس کردید گرسنه اید، فقط به ۷ کیلو کاهش وزن چربی در شکم خود فکر کنید! رژیم  لاغری فوری احتیاج دارد که به فاصله ۷ روز مجددا تکرار شود . یعنی شما بایستی دو دوره ۷ روزه رژیم لاغری فوری را رعایت کنید. هر روز ۸ تا ۱۲ لیوان آب بخورید تا آب بدن‌ در طول مدت رژیم تأمین شود  و بدن دچار آسیب نشود. ورزش جزو الزامات این برنامه نیست و فرد برای انجام تمرینات ورزشی مختار است. البته این رژیم غذایی مخالف انجام تمرینات ورزشی در سه روز اول است. از سوی دیگر به افراد اجازه می‌دهد تا هر روز دو تا سه کاسه از «سوپ شگفت‌انگیز جنرال موتورز» بخورند.

رژیم لاغری در 7 روز


پیشنهاد نویسنده: ورزش کاردیو چیست؟


(روزهاى مجاز براى مصرف نمک به مقدار خیلى کم : روز ٤ روز ٦ و٧ )

روز اول با روز میوه‌ای

در این روز شما فقط و فقط مجاز به مصرف میوه هستید . هر میوه به هر اندازه‌ای که برایتان مطلوب بود! هیچ محدودیتی در مصرف ندارید.

کافی است هر زمان دچار ضعف شدید یک عدد میوه بخورید.

شما مجازید تمام میوه‌ها به جز این سه میوه مصرف کنید : موز – انگور – انبه


پیشنهاد نویسنده: چند توصیه لاغری و چاقی برای همه


روزدوم یا روز سبزیجات

در روز دوم  رژیم لاغری فوری در ۷ روز، شما بایستی فقط و فقط از سبزیجات استفاده کنید . استفاده از میوه‌ها در این روز ممنوع است.

شما مجاز به استفاده از همه سبزیجات چه به صورت خام و چه به صورت پخته هستید تنها سبزیجات ممنوعه در این روز سیب زمینی است.

اگر در طول روز گرسنگی را تجربه کردید ، از کلم٬ هویچ٬ خیار٬ کدو و سایر سبزیجات در طول روز استفاده کنید و برای اینکه غذایتان طعم خوبی داشته باشد٬ می توانید به آن ریحان و پونه اضافه کنید.

مصرف کرفس و هویج آبپز شده گرسنگی شما را برطرف می‌کند . نخود سبز و لوبیا سبز پخته شده هم پیشنهاد خوبی برای رفع گرسنگی شماست.

رژیم لاغری gm فوری

روز سوم ( آزادی بیشتر! )

در این روز اوضاع شما کمی بهتر است . آزادی عمل بیشتری دارید. در این روز شما مجاز به استفاده از هر میزان میوه و سبزیجات هستید.

فراموشتان نشود که هنوز استفاده از میوه‌ و سبزی ممنوع است !‌ : موز – انبه – انگور – سیب‌زمینی

روز چهارم روز شیر موزی

در رچهارمین روز از رژیم لاغری فوری، بدن شما به نخوردن چربی و برنج عادت کرده است. فیبر لازم را جذب کرده و حال نیازمند جذب پروتئین و پتاسیم و منیزم است.

شما در این روز می‌توانید که بین ۸ تا ۱۰ عدد موز و ۴ لیوان شیر کم چرب بخورید.

این جیره غذایی را در طول روز به صورتی تقسیم کنید که تا شب چیزی در میل کردن داشته باشید.


پشنهاد نویسنده: آیا شیر باعث چاقی می شود؟


روز پنجم (کمی آزادی)

در پنجمین روز از رژیم لاغری فوری، شما کمی آزادی دارید. روز خجسته‌ای است. زیرا هم می‌توانید به میزان ۵۰۰ گرم گوشت بخار پز یا آبپز سینه مرغ یا گوشت بدون چربی میل کنید و هم باید ۷ الی ۱۰ عدد گوجه میل کنید.

ترکیبات پروتئین موجود در این گوشت و اسید اوریک موجود در گوجه فرنگی تاثیر زیادی بر بدن می‌گذارد. دقت کنید که در این روز به علت مصرف گوجه فرنگی، باید میزان آب مصرفی خود را افزایش دهید.

رژیم لاغری فوری

روز ششم

آیا در روز ششم رژیم لاغری فوری، دلتان کمی برنج می‌خواهد؟ پس امروز را شاد باشید.

سهمیه شما در این روز، یک فنجان برنج به همراه ۲۰۰ گرم ماهی کبابی است.

استفاده از سبزیجات خام و پخته ( به جز سیب زمینی) کاملا مجاز است و شما می‌توانید به هر میزانی که دوست دارید از سبزیجات تغذیه کنید.

روز هفتم:

روز هفتم آخرید روز از رژیم لاغری فوری است.

در این روز شما کاملا احساس سبکی می‌کنید. اخرین روز این رژیم را به این سبک بگذرانید،

یک فنجان برنج پخته شده، همه سبزیجات مورد علاقه چه به صورت خام و چه پخته و آبمیوه‌های طبیعی مورد علاقه‌تان


مطالعه بیشتر: ۵ نکته مهم برای تناسب اندام زنان بعد از ۴۰ سالگی


نوشیدنیهاى مجاز در رژیم لاغری فوری

 • آب ( مزه دار بشه با لیمو هم خوبه یا خالى )
 • سودا
 • قهوه سیاه بدون شکر وخامه
 • چاى سیاه یا گیاهى

نکات مهم:

 •  در رژیم لاغری فوری، سعی کنید در طول روز بین ۱۰ الی ۱۲ لیوان آب بخورید. نوشیدن آب به این حجم باعث می‌شود هم به راحتی لاغر شوید، سیستم گوارش خود را پاکسازی کنید و پوستی شفاف پیدا کنید.
 • هرچقدر در این دوره از نمک کمتری استفاده کنید، به همان مقدار در میزان لاغری و سلامت گوارش موفق‌تر خواهید بود.

پیشنهاد نویسنده: درمان کمر درد


نویسنده: خانم ساحل اختری

۸ Comments
 1. علی says

  امروز روز۶ این رژیمم هست.روز شیرموزی اصلا خوب نبود.ولی باید تحمل کنی دیگه.میخای لاغر کنی باس سختی بکشی.یه نکته ی دیگه اینکه حتما باید روزی نیم ساعت ورزش داشته باید ورزشی که زیاد فشار نیاری رو خودتون.بعداز ورزش هم تا نیم ساعت اب ننوشید.بدون ورزش احتمال اب شدن ماهیچه ی بدن به جای چربی زیاد هست.پس ورزش رو صدرصد جز این رژیم بدونید

 2. علی says

  من الان روز چهارم هستم خیلی سخته ولی واقعا لاغر کننده هست.روز دوم و سوم تو نهارتون از کلم ابپزشده اشتفاده کنید حسابی سیرمیشین ولی باید از دستشویی دور نشین که کار دست خودتون میدین

  1. مهرناز نیک مرام says

   سلام ممنون از نظرتون

 3. مهتاب says

  سلام ممنونم بابت این مطلب مفید
  من به گوجه حساسیت دارم چیز دیگه ای هست که بتونم جایگزینش کنم؟

  1. نوشین پهلوان says

   با سلام، ممنون از شما بابت توجهتون به مجله اینترنتی مو تن رو.
   یک گوجه فرنگی متوسط ۲۲ کالری دارد. برای جایگزین می تونید از هر نوع صیفی جات دیگری که کالری آن با گوجه فرنگی برابری می کنه مانند کدو، کرفس یا خیار، استفاده کنید.
   می تونید با سرچ در گوگل جدول کالری صیفی جات را پیدا کنید.

 4. همتی says

  عالی بود سپاسگزارم

 5. همتی says

  سپاسگزاری میکنم از زحمات شماعزیزان

  1. admin says

   زنده باشید
   ما وظیفه داریم برای شما بهترین و با کیفیت ترین موضوعات آموزشی را تهیه کنیم

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود