از اکستنشن مو تا رسیدن به موهای پرپشت و زیبا

۳۱۳

همه خانم ها میل به داشتن موهایی پرپشت و زیبا دارند . مخصوصا خانم هایی که دارای موهای لخت و کم پشت هستند علاقه دارند موهایی زیبا، پرپشت و درخشان مانند ستاره های هالیودی داشته باشند که با استفاده از اکستنشن مو رسیدن به این رویا امکان پذیر است .
البته از اکستنشن مو فقط برای بلند کردن یا حجیم کردن مو استفاده نمی شود بلکه خانم هایی که نسبت به رنگ مو یا دکلره حساسیت دارند و یا فرصت کافی برای انجام این کار را ندارند می توانند از اکستنشن مو استفاده کنند .با توجه به تنوع رنگ های این موها به راحتی می توانند موهای خود را هایلات کنند و یا به رنگ دلخواه خود در بیاورند بدون استفاده از مواد شیمیایی. اکستنشن مو به دو صورت موهای طبیعی و موهای مصنوعی انجام می شود.

روش شناخت اکستنشن مو های طبیعی و موهای مصنوعی

اکستنشن موهای مصنوعی از جنس پلاستیک هستند و با اینکه حرارت پذیر بوده اما در برابر حرارت مداوم سشوار جمع می شوند و اکستنشن مناسبی برای مدت زمان طولانی نمی باشند. اکستنشن موهای طبیعی از جنس موی انسان و یا موی اسب هستند که هر دوتای اینها در برابر حرارت مقاوم بوده و حالت پذیر هستند و مدت زمان طولانی تری می توان از آنها استفاده کرد .این موها را می توان به راحتی رنگ کرد و یا با استفاده از سشوار یا اتو مو حالت داد.

اکستنشن مو

نکاتی که باید در مورد موهای اکستنشن شده بدانیم و رعایت کنیم

– شستشو: موهای خود را تمیز نگه دارید. چون تمیز نبودن و عرق کردن باعث گره خوردن موهای اکستنشن شده می شود . قبل از شستشو موهای خود را از بالا به پایین شانه بزنید و گره ها را باز کنید. موها را با فشار خیلی کم شستشو دهید و قبل از آبکشی یکبار دیگر شانه بزنید و حتما از کاندیشینر یا همان نرم کننده نیازمند به آب کشی برای نرم کردن موها استفاده کنید.
– حالت دادن مو: از شانه با دانه های درشت و یا برس نرم استفاده کنید . همیشه از سمت رویش مو به سمت پایین شانه کنید . هنگامیکه از شسوار برای خشک کردن مو استفاده می کنید باید حرارت دور باشد چون حرارت دشمن اصلی این موهای اکستنشن شده است و طول عمر این موها کم می شود.

اکستنشن مو

اصلی ترین نکته  کدام است؟

روی این موها مواد فر ، رنگ و یا هر ماده شیمیایی دیگری را تا جایی که می توانید استفاده نکنید. بهتر است موهای اکستنشن شده را در طول روز کمتر شانه بزنید . این موها را در برابر حرارت زیاد قرار ندهید.

برای اینکه همیشه از بهترین اخبار و اطلاعات دنیای آرایش و زیبایی مطلع شوید با ما در مجله مو تن رو همراه باشید.

[review]

برای ما بنویسید که به چه موضوعی نیاز دارید تا پاسخ آن را برای شما بنویسیم؟

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود