زیبایی و آرایش اخبار مو تن رو سلبریتی سبک زندگی عطر شناسی راهنمای خرید
فروشگاه مو تن رو وارد شوید
از جدیدترین اخبار و مطالب ما با خبر شوید
شبکه‌های اجتماعی
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت کارنو اندیشان سبز گلسار نوین (فروشگاه آنلاین مو تن رو) می‌باشد

طراحی ناخن عروس

wordcamp
180
5 دقیقه
طراحی ناخن عروس

هر مرحله از آمادگی پیش از مراسم عروسی به اندازه‌ی مرحله‌ی بعدی مهم است. این موضوع شامل طراحی ناخن عروس نیز است. تعداد زیادی تصویر در مراسم عروسی گرفته می‌شود که در آن‌ها تمرکز از صورت و لباس به دست‌ها تغییر می‌کند. از “بله گفتن” و حلقه دست کردن گرفته تا گرفتن دسته گل توسط عروس در تمام طول مراسم، دست‌ها در مرکز توجه قرار دارند. مهم است که چه طرحی برای ناخن در روز عروسی داشته باشید که تنها مخصوص شما باشد. این طراحی بهتر است با تم مراسم هماهنگی داشته باشد.

انواع طراحی ناخن عروسی

تقریبا برای هر سلیقه و هر نوع مراسم عروسی و نیز بسته به شخصیت عروس انواع طراحی ناخن عروس وجود دارد. اگر مراسمی سنتی و شیک دارید طراحی ناخن خاص برای آن وجود دارد. برای مراسم با تم متفاوت و غیر معمول یا تم جذابی که کمی رمانتیک باشد، انواع طراحی ناخن وجود دارد. حتی می‌توانید از انواع ناخن مصنوعی برای مراسم عروسی استفاده کنید. برای هر عروس، یک طراحی درست وجود دارد که به تم مراسم و ویژگی‌های فردی او بستگی دارد.

ناخن سفید برای عروسی

طراحی سفید، مدل کلاسیک برای ناخن عروس است که برای همه‌ی مراسم‌های عروسی انتخاب خوبی است. مثلا لاک سفید بر روی ناخن‌ها با طرحی طلایی برای یکی از آن‌ها. این ترکیب رنگ عالی و زیباست. با هر لباس و آرایش عروسی هماهنگ می‌شود و عروس نیز از آن راضی است. تک ناخن طرح دار می‌تواند با ورقه‌های طلایی یا نقره‌ای تزئین شود. اگر دوست داشته باشید، این طراحی می‌تواند بر روی تمام ناخن‌ها نیز اجرا شود.

رنگ سفید برای ناخن عروس
طراحی سفید برای ناخن عروس

طراحی‌های جذاب

برای داشتن طرحی زیبا، می‌توانید از ناخن کوتاه برای مراسم استفاده کنید. طراحی ناخن عروس لزوما نباید بر روی ناخن بلند انجام شود. ناخن کوتاه هم جذاب و هم بامزه است. می‌توانید همه‌ی ناخن‌ها را یک رنگ لاک بزنید یا از رنگ‌های مختلف استفاده کنید که طرح بامزه‌ای ایجاد شود. در این طرح می‌توان از نقش‌های ظریف براق هم استفاده کرد که یک انتخاب جذاب برای ناخن عروس است. یکی از طرح‌هایی که می‌توان برای ناخن عروسی استفاده کرد نقش لباس عروس و داماد بر روی ناخن است.

نقش عروس و داماد بر ناخن عروس
ناخن عروس با نقش لباس عروس و داماد

طراحی نود (رنگ پوست) بر روی ناخن

طرح فرنچ یکی از طرح‌های مورد پسند برای عروسی کلاسیک و شیک است. ناخن‌هایی که لبه‌ی آن یک خط سفید کشیده شده است با هر رنگی می‌تواند زیبا باشد. اما این ترکیب با لاک بی‌رنگ (رنگ پوست) هماهنگ تر است. این طرح برای اغلب توناژ‌های پوست‌ زیبا است. بعد از رنگ کردن ناخن با لاک، می‌توان از سنگ های زینتی یا رنگ نقره‌ای برای براق شدن ناخن استفاده کرد. استفاده از رنگ نقره‌ای یا سنگ زینتی، طراحی ناخن را کامل می‌کند و نتیجه‌ی زیبایی می‌دهد.

سنگ‌های زینتی و آرایش ناخن

سنگ تزئینی یا نگین ناخن برای وقتی که دوست دارید زرق و برق به ناخن اضافه کنید انتخاب مناسبی است. طراحی ناخن عروس می‌تواند زیبا، ساده، برازنده یا هر چیزی که شما دوست دارید باشد. اگر از سنگ تزئینی استفاده می‌کنید پس از لاک زدن، چه سفید چه رنگ دیگر، بر روی هر ناخن از یک سنگ براق استفاده کنید. طرحی که برای هر مدل یا فرم و اندازه‌ی ناخن مناسب است.

طرح سایه دار برای ناخن

اگر دوست دارید طراحی سایه دار برای ناخن داشته باشید می‌توانید از روش امبره استفاده کنید. می‌توانید از امبره‌ی فرنچ یا لاک ژل استفاده کنید. برای اینکه طراحی شیک‌تری داشته باشید می‌توانید از هر دست، یک ناخن را با افزودن یک خط کریستالی براق بر قسمت انتهای آن تزئین کنید. این طرح بسیار زیبا در عکس‌ها نیز جلوه‌ی خوبی دارد.

آرایش ناخن
آرایش ناخن عروس

رنگ صورتی در طراحی ناخن

رنگ صورتی رنگ ملایمی است که برای مراسم عروسی مناسب است. اگر می‌خواهید ناخن‌های قشنگ و ملیحی داشته باشید صورتی رنگ مناسبی برای شماست. برای ناخن کوتاه یا بلند می‌توانید از لاک صورتی به همراه رنگ سفید یا شفاف به صورت آمبره استفاده کنید. این طرح بسیار ظریف، هم برای ناخن کوتاه هم برای ناخن بلند زیبا جلوه می‌کند. لاک صورتی ملایم با طراحی گل‌های سفید که شبیه دسته گل عروس باشد، جلوه‌ی خوبی به ناخن می‌دهد.

ناخن عروس با نقش گل
نقش گل بر روی ناخن عروس

طراحی خاص ناخن عروس

ممکن است علاقه داشته باشید ناخن‌هایی با طرحی متفاوت و غیرکلاسیک برای مراسم عروسی داشته باشید. در این صورت می‌توانید ناخن‌های بلند و نوک تیز را انتخاب کنید. این مدل بسیار خاص است و به چشم می‌آید. می‌توانید این مدل ناخن را به شیوه امبر‌ه‌ی کلاسیک لاک بزنید. از سنگ‌های تزئینی هم می‌توانید استفاده کنید که جذابیت خوبی به ناخن می‌دهد.

طراحی ناخن براق

برای اینکه در تمام مراسم توجه همه به شما باشد می‌توانید از تزئینات براق برای طراحی ناخن عروس استفاده کنید. این طراحی به ناخن‌ها جلوه‌ی خوبی می‌دهد و برای چنین مراسمی مناسب است.

همه‌ی طراحی ‌های مطرح شده زیبا هستند. برای مراسم عروسی بهتر است به تم مراسم و نیز ویژگی‌های فردی خود برای انتخاب لباس و طرح ناخن عروسی توجه کنید تا انتخاب مناسبی داشته باشید.

طرح امبره
تکنیک امبره روی ناخن عروس

پرسش های متداول

برای انتخاب طرح ناخن عروس به چه چیز‌هایی توجه می‌شود؟

سلیقه‌ی فردی، ویژگی‌های شخصیتی، نوع لباس و تم مراسم عروسی

انواع طرح‌های ناخن عروس چیست؟

ناخن با طرح سفید، طراحی امبره، ناخن‌های نوک تیز، طراحی با سنگ‌های تزئینی و رنگ نقره‌ای و طلایی و …