تخفیف‌های شگفت انگیز با سیاه جمعه مو تن رو

۷۱۸

بلک فرایدی (Black Friday) واژه‌ای آشنا برای عاشقان خرید در سراسر دنیاست که همه ساله در تاریخ ۲۹ نوامبر (مصادف با ۸ آذر) برگزار می‌شود. رویداد بلک فرایدی در واقع یک روز پس از روز شکرگزاری اتفاق می‌افتد و بسیاری از برندهای شناخته شده دنیا در حوزه دیجیتال، پوشاک، اکسسوری، لوازم آرایشی و بهداشتی و حتی مواد غذایی، بالاترین میزان تخفیفات و پیشنهادات شگفت انگیز خود را به مشتریان ارائه می‌دهند.

چند سالی هست که رویداد بلک فرایدی یا جمعه سیاه به کشور عزیزمان ایران نیز راه پیدا کرده و مورد استقبال مردم قرار گرفته است. بسیاری از فروشگاه‌های فیزیکی و آنلاین با ارائه تخفیفات ویژه سعی می‌کنند تا از این فرصت برای افزایش فروش خود استفاده کنند.

فروشگاه اینترنتی مو تن رو به عنوان پر افتخارترین فروشگاه در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی در ایران نیز کمپین ویژه‌ای را برای این روز در نظر گرفته است. کمپین سیاه جمعه مو تن رو قصد دارد محصولات پر فروش و محبوبش این بار با بالاترین میزان تخفیف به شما مشتریان عزیز ارائه نماید تا خریدی فوق‌العاده را تجربه کنید.

کمپین بلک فرایدی سیاه جمعه

علاوه بر این، در این رویداد خاص منتظر غافلگیری‌های جذاب و هیجان انگیزی از سوی مو تن رو باشید! مو تن رو با برنامه‌ریزی‌های دقیق و فشرده تمام توان خود را به کار گرفته تا کالاها از موجودی مناسبی برخوردار باشند تا تعداد بیشتری از کاربران بتوانند محصولات مورد نیاز خود را با قیمت‌های فوق‌العاده خریداری نمایند.

کمپین سیاه جمعه مو تن رو در چهارشنبه ۶ آذر، راس ساعت ۱۰ شب آغاز می‌شود تا انبوهی از کالاهای شگفت انگیز از معتبرترین برندها و بهترین قیمت‌ها را در دسترس شما قرار دهد.

در سیاه جمعه، چشم از مو تن رو برندارید!

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود